x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rugzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pokemon rugzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rugzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Pokemon rugzak Pikachu junior 32 x 42 x 10 cm zwart
      • //static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/2/3/9/8/pokemon-rugzak-pikachu-junior-32-x-42-x-10-cm-zwart-77022398.jpg
      • //static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/2/3/9/8/pokemon-rugzak-pikachu-junior-32-x-42-x-10-cm-zwart-77022398.jpg?m=Ly9zdGF0aWMxLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzIvMy85LzgvcG9rZW1vbi1ydWd6YWstcGlrYWNodS1qdW5pb3ItMzIteC00Mi14LTEwLWNtLXp3YXJ0LTc3MDIyMzk4LmpwZw==
      Pokemon rugzak Pikachu junior 32 x 42 x 10 cm zwart (1)
      Pokemon rugzak Pikachu junior 32 x 42 x 10 cm zwart
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.591312269740831 (786)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.63/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      22.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.591312269740831 (786)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.63/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      22.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
      most_sold
    • Pokemon rugzak Pika junior 26 x 35 x 10 cm blauw
      • //static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/9/6/1/7/pokemon-rugzak-pika-junior-26-x-35-x-10-cm-blauw-77039617.jpg
      • //static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/9/6/1/7/pokemon-rugzak-pika-junior-26-x-35-x-10-cm-blauw-77039617.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzkvNi8xLzcvcG9rZW1vbi1ydWd6YWstcGlrYS1qdW5pb3ItMjYteC0zNS14LTEwLWNtLWJsYXV3LTc3MDM5NjE3LmpwZw==
      Pokemon rugzak Pika junior 26 x 35 x 10 cm blauw (1)
      Pokemon rugzak Pika junior 26 x 35 x 10 cm blauw
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.591312269740831 (786)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.63/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      17.54, 2d (offer_sdt_2_days)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.591312269740831 (786)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.63/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      17.54, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Laptopvak DEFAULT
        • woon_en_werk
      • The North Face DEFAULT
        • the_north_face
      • School DEFAULT
        • school
      • Goedkope rugzak DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Eastpak (eastpak)
      • Herschel (herschel)
      • Dakine (dakine)
      • The North Face (the_north_face)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • 4you (4you)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Abbey (abbey)
      • ABS (abs)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • AFC (afc)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aimee (aimee)
      • Alba moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Alfi (alfi)
      • Alite (alite)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • All Out (all_out)
      • American tourister (american_tourister)
      • Amigo (amigo)
      • Animal planet (animal_planet)
      • ANOKHI (anokhi)
      • Arc''Teryx (arc_teryx)
      • Armani jeans (armani_jeans)
      • Art & craft (art_craft)
      • Arva (arva)
      • Asics (asics)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Authentic Sports (authentic_sports)
      • AVENGERS (avengers)
      • Avento (avento)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Bach (bach)
      • Baninni (baninni)
      • Barbie (barbie)
      • Barts (barts)
      • Bart smit (bart_smit)
      • Bear design (bear_design)
      • Benro (benro)
      • Benzi (benzi)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • BFF (bff)
      • Bicycle Gear (bicycle_gear)
      • Bieco (bieco)
      • Big (big)
      • Billabong (billabong)
      • Bino (bino)
      • Bjorn borg (bjorn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blokker (blokker)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boosterbox (boosterbox)
      • Boreas (boreas)
      • Brandunit (brandunit)
      • Brandweerman Sam (brandweerman_sam)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Brooks england (brooks_england)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • By Loulou (by_loulou)
      • C.k. magma (c_k_magma)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camelbak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Candide (candide)
      • Caperlan (caperlan)
      • Cars (cars)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cecil (cecil)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cinque (cinque)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Cocoon (cocoon)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Coocazoo (coocazoo)
      • Coolcat (coolcat)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Covers & co (covers_co)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dare2Tri (dare2tri)
      • Dc (dc)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Decoded (decoded)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Descendants (descendants)
      • Desigual (desigual)
      • Despicable Me (despicable_me)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Dji (dji)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Dstrct (dstrct)
      • Duifhuizen (duifhuizen)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Eeboo (eeboo)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • Element (element)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Emoji (emoji)
      • Engel (engel)
      • ENGEL. (engel_)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Enter (enter)
      • Ergobag (ergobag)
      • Ergon (ergon)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • ESSCHERT (esschert)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Fastrider (fastrider)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fila (fila)
      • Fjällräven Kånken (fja_llra_ven_ka_nken)
      • Forvert (forvert)
      • Fosjoas (fosjoas)
      • Fossil (fossil)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preua_y_en)
      • Frost (frost)
      • Fun House (fun_house)
      • G-star raw (g_star_raw)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Garrett (garrett)
      • Gavetas (gavetas)
      • Geologic (geologic)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gimi (gimi)
      • Glamorous (glamorous)
      • Goki (goki)
      • Golla (golla)
      • Gore running wear (gore_running_wear)
      • Greenland (greenland)
      • Greenlands (greenlands)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haba (haba)
      • Haberland (haberland)
      • Haglofs (haglofs)
      • Hardwell (hardwell)
      • Hartmann (hartmann)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel supply co. (herschel_supply_co_)
      • Heunec (heunec)
      • HEX (hex)
      • Highcamp (highcamp)
      • Highlander (highlander)
      • House Of Envy (house_of_envy)
      • HP (hp)
      • Huisdiergeheimen (huisdiergeheimen)
      • Husky (husky)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • ITIWIT (itiwit)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jansen En Tilanus (jansen_en_tilanus)
      • Jemini (jemini)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • K3 (k3)
      • KALENJI (kalenji)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kooistra-Detectors (kooistra_detectors)
      • König (ko_nig)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Lassig (lassig)
      • Laura scott (laura_scott)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Legler (legler)
      • LEGO (lego)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lerros (lerros)
      • Lesara (lesara)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! (lief_)
      • Little diva (little_diva)
      • Love moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • M-Wave (m_wave)
      • Macpac (macpac)
      • Magic Fx (magic_fx)
      • Mammut (mammut)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mango (mango)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Marington (marington)
      • Marvel (marvel)
      • Marxter (marxter)
      • Masha And The Bear (masha_and_the_bear)
      • Meindl (meindl)
      • Merkloos (merkloos)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Michael kors (michael_kors)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Miggo (miggo)
      • Millican (millican)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Minene (minene)
      • MiniMeis (minimeis)
      • Minions (minions)
      • Molo (molo)
      • Moschino (moschino)
      • Motu (motu)
      • Mountain hardwear (mountain_hardwear)
      • My Lady (my_lady)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Naneu Pro (naneu_pro)
      • Nathan (nathan)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • New Looxs (new_looxs)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Nike SB (nike_sb)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nitro (nitro)
      • Nivo-Schweitzer (nivo_schweitzer)
      • Nixon (nixon)
      • Nomad (nomad)
      • Non Branded (non_branded)
      • O''Neill (o_neill)
      • OEM (oem)
      • Offshore (offshore)
      • Ogio (ogio)
      • Olympus (olympus)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Only (only)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osprey (osprey)
      • Paco rabanne (paco_rabanne)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • Pavillo (pavillo)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pepe jeans (pepe_jeans)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pexkids (pexkids)
      • PICARD (picard)
      • Pick & pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Pokemon (pokemon)
      • Polar Pro (polar_pro)
      • Poler (poler)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Pratesi (pratesi)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Princess (princess)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Prêt (pre_t)
      • Puma (puma)
      • Quechua (quechua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radical Design (radical_design)
      • Raidlight (raidlight)
      • Rains (rains)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Redged (redged)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Ridgebake (ridgebake)
      • Rolser (rolser)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rucanor (rucanor)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saccoo (saccoo)
      • Sacha (sacha)
      • Salomon (salomon)
      • Sambro (sambro)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Satch (satch)
      • Scooby-Doo (scooby_doo)
      • Scooli (scooli)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shimano (shimano)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Simond (simond)
      • Skip*Hop (skip_hop)
      • Skiphop (skiphop)
      • SKLZ (sklz)
      • Skooter (skooter)
      • Sky Express (sky_express)
      • Skylanders (skylanders)
      • Slazenger (slazenger)
      • Small Foot (small_foot)
      • Solognac (solognac)
      • Sonia by sonia rykiel (sonia_by_sonia_rykiel)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Spiral Bags (spiral_bags)
      • Sportx (sportx)
      • Stanley (stanley)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star wars (star_wars)
      • Steiff (steiff)
      • Step by step (step_by_step)
      • Stephen Joseph (stephen_joseph)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Strellson (strellson)
      • Studio 100 (studio_100)
      • SubPac (subpac)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Superdry (superdry)
      • Supertrash (supertrash)
      • Super Wings (super_wings)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • SW-Motech (sw_motech)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tamrac (tamrac)
      • Targus (targus)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teknetics (teknetics)
      • Teletubbies (teletubbies)
      • Tenba (tenba)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Pack Society (the_pack_society)
      • Think Tank (think_tank)
      • ThinkTank (thinktank)
      • Thomas de Trein (thomas_de_trein)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Top model (top_model)
      • Transformers (transformers)
      • Trolls (trolls)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • UDG (udg)
      • Ultimate Performance (ultimate_performance)
      • Umbro (umbro)
      • Under armour (under_armour)
      • Undercover (undercover)
      • Valentino (valentino)
      • Vanharen (vanharen)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Visconti (visconti)
      • Vitility (vitility)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • WED'ZE (wed_ze)
      • Wenger (wenger)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Over (x_over)
      • XD Design (xd_design)
      • Xq Max (xq_max)
      • X works (x_works)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zuca (zuca)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €65 (low)
      • €65 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Rugzak type (rugzak_type):
      • Hiking en reizen (hiking_en_reizen)
      • School (school)
      • Sport (sport)
      • Wintersport (wintersport)
      • Woon en werk (woon_en_werk)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
    • Capaciteit (capaciteit):
      • < 16 liter (capaciteit_16)
      • 16 liter - 21 liter (capaciteit_16_21)
      • 21 liter - 24 liter (capaciteit_21_24)
      • ≥ 24 liter (capaciteit_24)
    • Materiaal (materiaal):
      • 20% Polycarbonaat (20_polycarbonaat)
      • 80% Polyester (80_polyester)
      • 300 D Polyester met Teflon® Fabric Protector (300_d_polyester_met_teflon_fabric_protector)
      • Aluminium (aluminium)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Cordura (cordura)
      • Cotton Canvas (cotton_canvas)
      • Denim (denim)
      • dons (dons)
      • Duurzaam gelooid buffelleer (duurzaam_gelooid_buffelleer)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Faux-suède (faux_sue_de)
      • Fluweel (fluweel)
      • G-1000 HeavyDuty (g_1000_heavyduty)
      • Gecoat canvas (gecoat_canvas)
      • Gerecycled polyester (gerecycled_polyester)
      • Gewassen Italiaans leder (gewassen_italiaans_leder)
      • Hoge kwaliteit eco-leder (hoge_kwaliteit_eco_leder)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lederlook (lederlook)
      • Leer (leer)
      • Met kunstleren details (met_kunstleren_details)
      • Met Pebbled leren details (met_pebbled_leren_details)
      • Met sterke ripstop-weving (met_sterke_ripstop_weving)
      • Met waterdichte PU-coating (met_waterdichte_pu_coating)
      • Mix van PVC met een flock van katoen en viscose (mix_van_pvc_met_een_flock_van_katoen_en_viscose)
      • Natuurlijk gelooid leder (natuurlijk_gelooid_leder)
      • Nylon (nylon)
      • Nylon ripstop (nylon_ripstop)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Papier (papier)
      • Plantaardig gelooid leer (plantaardig_gelooid_leer)
      • Plastic (plastic)
      • Polly cotton (polly_cotton)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Premium leder (premium_leder)
      • PVC-coating (pvc_coating)
      • Recycletex (recycletex)
      • Ripstop (ripstop)
      • Rundleer (rundleer)
      • Spun Polyester (spun_polyester)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPE-coating (tpe_coating)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Vinylon F synthetisch materiaal (vinylon_f_synthetisch_materiaal)
      • Viscose (viscose)
      • Waterafstotend polyester (waterafstotend_polyester)
      • Wol (wol)
    • Gewicht (gewicht):
      • < 0.42 kg (gewicht_0.42)
      • 0.42 kg - 0.55 kg (gewicht_0.42_0.55)
      • 0.55 kg - 0.8 kg (gewicht_0.55_0.8)
      • ≥ 0.8 kg (gewicht_0.8)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.nl