x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rompertjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    s.Oliver Red Label rompertje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rompertje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • s.Oliver Red Label s.Oliver baby-overall
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150648965.jpg
      s.Oliver Red Label s.Oliver Red Label s.Oliver baby-overall s.Oliver baby-overall s.Oliver baby-overall Winddicht, waterafstotend en ademend sneeuwpak. Vaste capuchon met strepenapplicatie. Schuin lopende ritssluiting. Interne manchetten van fleece voor bescherming tegen wind en kou. Met diermotief-applicatie (1)
      s.Oliver Red Label s.Oliver baby-overall
      • 04057318282617
      2
      39.99 EUR
    • s.Oliver Red Label s.Oliver baby-overall
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150184660.jpg
      s.Oliver Red Label s.Oliver Red Label s.Oliver baby-overall s.Oliver baby-overall s.Oliver baby-overall s.Oliver baby-overall (1)
      s.Oliver Red Label s.Oliver baby-overall
      • 04057318282983
      2
      48.86 EUR
    • s.Oliver Red Label s.Oliver baby-overall
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150055271.jpg
      s.Oliver Red Label s.Oliver Red Label s.Oliver baby-overall s.Oliver baby-overall s.Oliver baby-overall Winddicht, waterafstotend en ademend sneeuwpak. Vaste capuchon met strepenapplicatie. Schuin lopende ritssluiting. Interne manchetten van fleece voor bescherming tegen wind en kou. Met diermotief-applicatie (1)
      s.Oliver Red Label s.Oliver baby-overall
      • 04057318282679
      2
      29.99 EUR
    • s.Oliver Red Label s.Oliver baby-overall
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150650617.jpg
      s.Oliver Red Label s.Oliver Red Label s.Oliver baby-overall s.Oliver baby-overall s.Oliver baby-overall Baby-overall. winddicht, waterafstotend en ademend sneeuwpak met zilverkleurige hartjes. Vaste capuchon met zachte fleecevoering. Schuine ritssluiting met ruchklep links en rechts. Binnenliggende manchetten van fleece voor bescherming tegen wind en kou. Broekspijpen met elastische manchetten en afknoopbare voeteneinden. Super comfortabele pasvorm. Hoogwaardige functionele kwaliteit; met zachte, fleecevoering en goede wattering voor koude winterdagen. (1)
      s.Oliver Red Label s.Oliver baby-overall
      • 04057318102953
      2
      49.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Petit Bateau DEFAULT
        • petit_bateau
      • Claesen's DEFAULT
        • claesen_s
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Baby (baby)
    • Merk (brand):
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Adidas (adidas)
      • B*E*S*S (b_e_s_s)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babyface (babyface)
      • BamBam (bambam)
      • Bampidano (bampidano)
      • Beebielove (beebielove)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Born To Be Famous (born_to_be_famous)
      • C&A (c_a)
      • Carter's (carter_s)
      • Charlie Choe (charlie_choe)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Dirkje (dirkje)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Festool (festool)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Fresk (fresk)
      • Gap (gap)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • HEMA (hema)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Jollein (jollein)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidscase (kidscase)
      • Klitzeklein (klitzeklein)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Lodger (lodger)
      • Lupilu (lupilu)
      • Mango (mango)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petite Fleur Kids (petite_fleur_kids)
      • Puckababy (puckababy)
      • Quapi (quapi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schiesser (schiesser)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trixie (trixie)
      • Tumble n dry (tumble_n_dry)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Vingino (vingino)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Z8 (z8)
    • Maat (kledingmaat):
      • 9 (9)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 56/68 (56_68)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • L (l)
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • €25 of meer (high)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
      • Vierkante hals (vierkante_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl