x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rompertjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nijntje rompertje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rompertje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Nijntje baby newborn romper met print wit Wit 62/68
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134548518.jpg
      Nijntje Nijntje baby newborn romper met print wit Wit 62/68 baby newborn romper met print wit Wit 62/68 baby newborn romper met print wit Wit 62/68 Deze newborn romper van nijntje is gemaakt van katoen. Het model heeft een ronde hals met drukknopen, een nijntje opdruk en lange mouwen. De romper sluit met drukknopen. (1)
      Nijntje baby newborn romper met print wit Wit 62/68
      • 08719128174624
      • 08719128174617
      1
      12.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Petit Bateau DEFAULT
        • petit_bateau
      • Claesen's DEFAULT
        • claesen_s
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Baby (baby)
    • Merk (brand):
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Adidas (adidas)
      • B*E*S*S (b_e_s_s)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babystyling (babystyling)
      • BamBam (bambam)
      • Beebielove (beebielove)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bondi (bondi)
      • C&A (c_a)
      • Cam Cam Copenhagen (cam_cam_copenhagen)
      • Carter's (carter_s)
      • Charlie Choe (charlie_choe)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Dirkje (dirkje)
      • Esprit (esprit)
      • Festool (festool)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Fresk (fresk)
      • Gap (gap)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • HEMA (hema)
      • Hummel (hummel)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Jollein (jollein)
      • Kidscase (kidscase)
      • Klitzeklein (klitzeklein)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Lodger (lodger)
      • Mango (mango)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Oshkosh (oshkosh)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Puckababy (puckababy)
      • Puma (puma)
      • Quapi (quapi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schiesser (schiesser)
      • Shiwi (shiwi)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trixie (trixie)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Vingino (vingino)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Maat (kledingmaat):
      • 9 (9)
      • 44 (44)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 56/68 (56_68)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • L (l)
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • €25 of meer (high)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
      • Vierkante hals (vierkante_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl