x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Minymo - meisjes boxpakje - roze

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Minymo - meisjes boxpakje - roze
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Minymo - meisjes boxpakje - roze
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Minymo - meisjes boxpakje - roze
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230542102.jpg?ts=1
Minymo Minymo - meisjes boxpakje - roze - meisjes boxpakje - roze - meisjes boxpakje - roze Minymo - baby boxpakje - roze - Maat 62 (1)
  • 05712672365220
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames, Kinderen
  • Design
    • Kleur: Roze
    • Materiaal: Katoen
  • 19.95 19.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Minymo - baby boxpakje - roze - Maat 6219.95, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Zeeman Newborn boxpak Bordeaux maat 68
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209129213.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209129215.jpg?ts=1
      Zeeman Zeeman Newborn boxpak Bordeaux maat 68 Newborn boxpak Bordeaux maat 68 Newborn boxpak Bordeaux maat 68 Een newborn boxpak met lange mouwen en een capuchon. Het boxpak heeft een rits aan de voorkant voor het gemakkelijk aan- en uitrekken. Het boxpak is gemaakt van 100% polyester. Hierdoor voelt de stof zacht en warm aan. Ideaal voor tijdens de koudere dagen van het jaar. (1)
      Zeeman Newborn boxpak Bordeaux maat 68
      1
    • Zeeman Baby romper Stretch Wit maat 74/80
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212203660.jpg?ts=1
      Zeeman Zeeman Baby romper Stretch Wit maat 74/80 Baby romper Stretch Wit maat 74/80 Baby romper Stretch Wit maat 74/80 Een katoenen baby romper zonder mouwen. Dit rompertje heeft drie eenvoudig te gebruiken drukknoopjes aan de onderkant voor het gemakkelijk aan- en uittrekken. Hierdoor is het makkelijker om een schone luier aan te trekken en is de gehele romper ook makkelijk uit te trekken wanneer deze is doorgelekt. Ook zorgen we voor zo min mogelijk stiksel en naden, zodat de romper extra lekker zit. De romper is gemaakt van zacht katoen. Dat vinden ze heerlijk zitten. Het katoen ademt goed en is lekker zacht voor jouw baby, dus de stof schuurt niet tegen de huid. Altijd goed gemaakt en voor een lage prijs. (1)
      Zeeman Baby romper Stretch Wit maat 74/80
      1
    • Zeeman Baby romper Stretch Wit maat 62/68
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212203660.jpg?ts=1
      Zeeman Zeeman Baby romper Stretch Wit maat 62/68 Baby romper Stretch Wit maat 62/68 Baby romper Stretch Wit maat 62/68 Een katoenen baby romper zonder mouwen. Dit rompertje heeft drie eenvoudig te gebruiken drukknoopjes aan de onderkant voor het gemakkelijk aan- en uittrekken. Hierdoor is het makkelijker om een schone luier aan te trekken en is de gehele romper ook makkelijk uit te trekken wanneer deze is doorgelekt. Ook zorgen we voor zo min mogelijk stiksel en naden, zodat de romper extra lekker zit. De romper is gemaakt van zacht katoen. Dat vinden ze heerlijk zitten. Het katoen ademt goed en is lekker zacht voor jouw baby, dus de stof schuurt niet tegen de huid. Altijd goed gemaakt en voor een lage prijs. (1)
      Zeeman Baby romper Stretch Wit maat 62/68
      1
    • Zeeman Baby romper Stretch Mouwloos Perzik maat 62/68
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234472560.jpg?ts=1
      Zeeman Zeeman Baby romper Stretch Mouwloos Perzik maat 62/68 Baby romper Stretch Mouwloos Perzik maat 62/68 Baby romper Stretch Mouwloos Perzik maat 62/68 Deze mouwloze baby romper heeft smalle schouderbanden en is afgewerkt met brede, zachte boorden langs de hals en beenopeningen. Hierdoor schuren ze niet langs de huid. Aan de onderkant heeft de romper 3 drukknopen waardoor hij extra gemakkelijk aan- en uitgetrokken kan worden. De stof is voor 95% gemaakt van organisch katoen en voor 5% van elastaan. Het katoen is op een milieuvriendelijke manier geteeld en heeft het kwaliteitskeurmerk GOTS. Door de toevoeging van elastaan heeft de stof meer stretch. Dit zorgt voor een aansluitende pasvorm. (1)
      Zeeman Baby romper Stretch Mouwloos Perzik maat 62/68
      1
    • min
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 19.95
    • partner@vergelijk.nl