x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rompertjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Little Dutch rompertje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rompertje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Little Dutch newborn baby boxpak Lichtroze 74
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136554779.jpg
      Little Dutch Little Dutch newborn baby boxpak Lichtroze 74 newborn baby boxpak Lichtroze 74 newborn baby boxpak Lichtroze 74 Meisjes new born boxpak van het merk Little Dutch. Dit model heeft lange mouwen, een ronde hals en is voorzien van een drukknoopsluiting. Het boxpak is gemaakt van stretchkatoen en heeft een all-over print. (4)
      Little Dutch newborn baby boxpak Lichtroze 74
      • 08719128172378
      • 08719128172385
      • 08719128172408
      • 08719128172392
      1
      20.90 EUR
    • Little Dutch newborn baby boxpak Lichtblauw 56
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136554100.jpg
      Little Dutch Little Dutch newborn baby boxpak Lichtblauw 56 newborn baby boxpak Lichtblauw 56 newborn baby boxpak Lichtblauw 56 Jongens new born boxpak van het merk Little Dutch. Dit model heeft lange mouwen, een ronde hals en is voorzien van een drukknoopsluiting. Het boxpak is gemaakt van stretchkatoen en heeft een all-over print. (3)
      Little Dutch newborn baby boxpak Lichtblauw 56
      • 08719128172347
      • 08719128172330
      • 08719128172354
      • 08719128172361
      1
      20.90 EUR
    • Little Dutch newborn baby boxpak Mintgroen 62
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136546158.jpg
      Little Dutch Little Dutch newborn baby boxpak Mintgroen 62 newborn baby boxpak Mintgroen 62 newborn baby boxpak Mintgroen 62 Kids new born boxpak van het merk Little Dutch. Dit model heeft lange mouwen, een ronde hals en is voorzien van een drukknoopsluiting. Het boxpak is gemaakt van stretchkatoen en heeft een all-over print. (1)
      Little Dutch newborn baby boxpak Mintgroen 62
      • 08719128172422
      • 08719128172453
      • 08719128172415
      • 08719128172439
      1
      20.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Petit Bateau DEFAULT
        • petit_bateau
      • Claesen's DEFAULT
        • claesen_s
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Baby (baby)
    • Merk (brand):
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Adidas (adidas)
      • B*E*S*S (b_e_s_s)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babyface (babyface)
      • BamBam (bambam)
      • Bampidano (bampidano)
      • Beebielove (beebielove)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Born To Be Famous (born_to_be_famous)
      • C&A (c_a)
      • Carter's (carter_s)
      • Charlie Choe (charlie_choe)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Dirkje (dirkje)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Festool (festool)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Fresk (fresk)
      • Gap (gap)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • HEMA (hema)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Jollein (jollein)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidscase (kidscase)
      • Klitzeklein (klitzeklein)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Lodger (lodger)
      • Lupilu (lupilu)
      • Mango (mango)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petite Fleur Kids (petite_fleur_kids)
      • Puckababy (puckababy)
      • Quapi (quapi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schiesser (schiesser)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trixie (trixie)
      • Tumble n dry (tumble_n_dry)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Vingino (vingino)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Z8 (z8)
    • Maat (kledingmaat):
      • 9 (9)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 56/68 (56_68)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • L (l)
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • €25 of meer (high)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
      • Vierkante hals (vierkante_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl