x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rompertjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Done by deer rompertje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rompertje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Done by deer Giftset met romper en rammelaar 3-delig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137409667.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140384986.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133002099.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135083528.jpg
      Done by deer Done by deer Giftset met romper en rammelaar 3-delig Giftset met romper en rammelaar 3-delig Giftset met romper en rammelaar 3-delig Deze set bestaat uit 2 rompers en een rammelaar. De rompers hebben een leuke print; grote groene bladeren en zwart-witte hertenvrienden. De schattige bladrammelaar stimuleert de zintuigen van de baby. Met de verschillende texturen, gouden stippen, knetterende bladeren en het rammelgeluid in de handgreep van de antene zal het de kleine ontdekkingsreiziger binnenin triggeren. Tiny tropics is ontworpen met liefde voor alle kleine avonturiers. (1)
      Done by deer Giftset met romper en rammelaar 3-delig
      • 05712643002093
      1
      39.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Petit Bateau DEFAULT
        • petit_bateau
      • Claesen's DEFAULT
        • claesen_s
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Baby (baby)
    • Merk (brand):
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Adidas (adidas)
      • B*E*S*S (b_e_s_s)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babyface (babyface)
      • BamBam (bambam)
      • Bampidano (bampidano)
      • Beebielove (beebielove)
      • Born To Be Famous (born_to_be_famous)
      • C&A (c_a)
      • Carter's (carter_s)
      • Charlie Choe (charlie_choe)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Dirkje (dirkje)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Efteling (efteling)
      • Festool (festool)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Fresk (fresk)
      • Gap (gap)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • HEMA (hema)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Jollein (jollein)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidscase (kidscase)
      • Klitzeklein (klitzeklein)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Lodger (lodger)
      • Lupilu (lupilu)
      • Mango (mango)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petite Fleur Kids (petite_fleur_kids)
      • Puckababy (puckababy)
      • Puma (puma)
      • Quapi (quapi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schiesser (schiesser)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trixie (trixie)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Vingino (vingino)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Z8 (z8)
    • Maat (kledingmaat):
      • 9 (9)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 56/68 (56_68)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • L (l)
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • €25 of meer (high)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
      • Vierkante hals (vierkante_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl