x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

My Home Plissé LAHOLM (1 stuk)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews My Home Plissé LAHOLM (1 stuk)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties My Home Plissé LAHOLM (1 stuk)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
My Home Plissé LAHOLM (1 stuk)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229833813.jpg
My Home My Home Plissé LAHOLM (1 stuk) Plissé LAHOLM (1 stuk) Plissé LAHOLM (1 stuk) Van MY HOME. Plissé-/vouwgordijn »Laholm«, zonder boren. Het Klemmfix-plissé/vouwgordijn »Laholm« is in deze kwaliteit de optimale zonwering en de ultieme raamdecoratie. Ongeacht als blikvanger, (1)
  • 06952540684407
1
  • Design
    • Kleur: Beige
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 25.94 25.94 EUR 1
    1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Van MY HOME. Plissé-/vouwgordijn »Laholm«, zonder boren. Het Klemmfix-plissé/vouwgordijn »Laholm« is in deze kwaliteit de optimale zonwer...25.94, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Sunlines Rolgordijn met springmechaniek Uni 1 stuk (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185469138.jpg
      Sunlines Sunlines Rolgordijn met springmechaniek Uni 1 stuk (1 stuk) Rolgordijn met springmechaniek Uni 1 stuk (1 stuk) Rolgordijn met springmechaniek Uni 1 stuk (1 stuk) Uitvoering: * Rolgordijn met springmechaniek: rolgordijnen met springmechaniek zijn uitgevoerd met een automatische veeras die het rolgordijn automatisch oprolt en door een vergrendeling de (1)
      Sunlines Rolgordijn met springmechaniek Uni 1 stuk (1 stuk)
      • 04001442731022
      1
    • Sunlines Rolgordijn met zijbediening Uni 1 stuk (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213172608.jpg
      Sunlines Sunlines Rolgordijn met zijbediening Uni 1 stuk (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni 1 stuk (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni 1 stuk (1 stuk) Rolgordijn in standaardmaat. Rolgordijnen zijn een van de meest ideale mogelijkheden om je van de buitenwereld af te schermen en te verdonkeren. Ze passen uitstekend in elk type interieur en vormen (1)
      Sunlines Rolgordijn met zijbediening Uni 1 stuk (1 stuk)
      • 04001442721016
      1
    • Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215459972.jpg
      Lichtblick Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) LICHTBLICK Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) (1)
      Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk)
      • 04250434156156
      1
    • Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215459972.jpg
      Lichtblick Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) LICHTBLICK Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) (1)
      Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk)
      • 04250434156200
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 25.94
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 25.94
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 25.94
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 25.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 25.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 25.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 25.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 25.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 25.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 25.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 25.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 25.94
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 25.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.94
    • partner@vergelijk.nl