x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Klemmfix motief Berkenbos gedessineerd (1 stuk)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Klemmfix motief Berkenbos gedessineerd (1 stuk)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Klemmfix motief Berkenbos gedessineerd (1 stuk)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Klemmfix motief Berkenbos gedessineerd (1 stuk)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127402956.jpg
Lichtblick Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Klemmfix motief Berkenbos gedessineerd (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Klemmfix motief Berkenbos gedessineerd (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Klemmfix motief Berkenbos gedessineerd (1 stuk) Van LICHTBLICK. Rolgordijn met zijbediening, »Klemmfix decor berkenbos«. Lichtwerend, in standaardmaat en zonder boren. Het bijzondere van dit rolgordijn is de ongecompliceerde montage - zonder boren (1)
  • 04250434117119
2
  • Design
    • Kleur: Wit, Roze
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Type Gordijn: Vouwgordijnen
  • 60.97 90.55 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Voor een geweldige sfeer: het rolgordijn met motief dient niet alleen als moderne raamdecoratie en is met zijn hoogwaardige digitale druk...60.97, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Van LICHTBLICK. Rolgordijn met zijbediening, »Klemmfix decor berkenbos«. Lichtwerend, in standaardmaat en zonder boren. Het bijzondere va...90.55, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Sunlines Rolgordijn met zijbediening Uni 1 stuk (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213172608.jpg
      Sunlines Sunlines Rolgordijn met zijbediening Uni 1 stuk (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni 1 stuk (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni 1 stuk (1 stuk) Rolgordijn in standaardmaat. Rolgordijnen zijn een van de meest ideale mogelijkheden om je van de buitenwereld af te schermen en te verdonkeren. Ze passen uitstekend in elk type interieur en vormen (1)
      Sunlines Rolgordijn met zijbediening Uni 1 stuk (1 stuk)
      • 04001442721016
      1
    • Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215459972.jpg
      Lichtblick Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) LICHTBLICK Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) (1)
      Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk)
      • 04250434156156
      1
    • Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215459972.jpg
      Lichtblick Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) LICHTBLICK Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) (1)
      Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk)
      • 04250434156200
      1
    • Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215459972.jpg
      Lichtblick Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) LICHTBLICK Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk) (1)
      Lichtblick Rolgordijn met zijbediening Uni Rollo met klemsteun en kleurlaag - voor ramen en deuren, klemmfix (1 stuk)
      • 04250434156132
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 116.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 116.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 116.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 116.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 116.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 116.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 116.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 116.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 116.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 116.94
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 88.69
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 88.69
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 88.69
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 88.69
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 88.69
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 82.55
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 82.55
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 82.55
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 82.55
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 82.55
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 82.55
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 88.69
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 88.69
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 82.55
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 82.55
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 90.55
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 60.97
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 60.97
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 60.97
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 60.97
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 60.97
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 60.97
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 60.97
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 60.97
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 60.97
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 60.97
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 60.97
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 60.97
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 60.97
    • partner@vergelijk.nl