x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er roeitrainers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Horizon Fitness roeitrainer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in roeitrainer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Horizon Fitness Oxford 6 Roeitrainer - Gratis trainingsschema
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164893953.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164893009.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164983607.jpg
      Horizon Fitness Horizon Fitness Oxford 6 Roeitrainer - Gratis trainingsschema Oxford 6 Roeitrainer - Gratis trainingsschema Oxford 6 Roeitrainer - Gratis trainingsschema De Horizon Fitness Oxford 6 Roeitrainer is een roeitrainer die zich perfect aanpast aan jouw lichaam en je helpt om zeer natuurlijke roeibewegingen te maken. Het moderne design zorgt er daarnaast voor dat je niet alleen fanatiek kunt trainen, maar dat je ook een prachtapparaat in je huis hebt staan. Ergonomisch en soepel roeien De Horizon Fitness Oxford 6 is een roeitrainer met een extra lange alluminium rail. Dankzij deze eigenschap kun je roeibewegingen van maar liefst 96,5 cm maken. De erg... (1)
      Horizon Fitness Oxford 6 Roeitrainer - Gratis trainingsschema
      • 04717011449013
      7
      deal
      1199.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • VirtuFit DEFAULT
        • virtufit
      • Tunturi DEFAULT
        • tunturi
      • Kettler DEFAULT
        • kettler
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • VirtuFit (virtufit)
      • Tunturi (tunturi)
      • Kettler (kettler)
      • First Degree (first_degree)
      • Flow Fitness (flow_fitness)
      • Augletics by Hammer (augletics_by_hammer)
      • BH Fitness (bh_fitness)
      • Capital Sports (capital_sports)
      • Care (care)
      • Christopeit Sport (christopeit_sport)
      • Dione (dione)
      • Evo Cardio (evo_cardio)
      • FINNLO (finnlo)
      • First degree fitness (first_degree_fitness)
      • Focus fitness (focus_fitness)
      • Hammer (hammer)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Horizon Fitness (horizon_fitness)
      • Insportline (insportline)
      • Joy sport (joy_sport)
      • Life Fitness (life_fitness)
      • Matrix (matrix)
      • Nautilus (nautilus)
      • NordicTrack (nordictrack)
      • Schwinn (schwinn)
      • Senz Sports (senz_sports)
      • Sole (sole)
      • Sole Fitness (sole_fitness)
      • Spirit (spirit)
      • Spirit Fitness (spirit_fitness)
      • Sportstech (sportstech)
      • Sporttrader (sporttrader)
      • Toorx (toorx)
      • V-fit (v_fit)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Waterrower (waterrower)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €800 (budget)
      • €800 - €1200 (medium)
      • > €1200 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Gebruiksniveau (aanbevolen_gebruik):
      • Binnen (binnen)
      • Professioneel (professioneel)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
    • Hoe wil je je hartslag meten? (hartslag_monitor):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type weerstand (type_weerstand):
      • Electromagnetische (electromagnetische)
      • hydraulische cilinders (hydraulische_cilinders)
      • lucht/magnetisch (lucht_magnetisch)
      • Luchtweerstand (luchtweerstand)
      • Magnetisch (magnetisch)
      • Water (water)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 46 cm (hoogte_cm_1)
      • 46 cm - 53 cm (hoogte_cm_2)
      • 53 cm - 58 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 58 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 51 cm (breedte_cm_1)
      • 51 cm - 56 cm (breedte_cm_2)
      • 56 cm - 57 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 57 cm (breedte_cm_4)
    • Aantal programma's (aantal_programma_s):
      • < 4 (aantal_programma_s_1)
      • 4 - 10 (aantal_programma_s_2)
      • 10 - 12 (aantal_programma_s_3)
      • ≥ 12 (aantal_programma_s_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl