x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Neato Robotics Botvac D4 Connected

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Neato Robotics Botvac D4 Connected
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Neato Robotics Botvac D4 Connected
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Neato Robotics Botvac D4 Connected
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145622833.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131614746.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150532147.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144993804.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161417265.jpg?ts=1
Neato Robotics Neato Robotics Botvac D4 Connected Botvac D4 Connected Botvac D4 Connected Neato Robotstofzuiger Robotics D4 (2)
  • 00810841013127
  • 945-0317
2
  • Technische details
    • Stof capaciteit: 0.7 L
    • Gebruikstijd: 75 Minuten
    • Oplaadbaar: Ja
    • Botsingdetectie: Ja
    • Geïntegreerde timer: Ja
  • Prestatie
    • Ondersteunde soorten vloeren: Tapijt, Harde vloer
    • Afstandssensor: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 10 cm
    • Breedte (cm): 32 cm
    • Gewicht: 3.34 kg
  • Algemene kenmerken
    • Drempel hoogte: 1.5 cm
    • Vloeroppervlakte: 500 m²
    • Kenmerken stofzuiger: Smartphone ondersteuning, Timer, Automatisch terug naar basisstation
    • Automatisch terug naar basisstation: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Accu/Batterij
    • Batterij oplaadtijd: 2 Uur
  • Filteren
    • Stofzuiger luchtfiltering: Micro
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 59 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
    • Materiaal: Kunststof
  • Accessoires
    • Dierenborstel: Ja
  • Ergonomie
    • Smartphone ondersteuning op afstand: Ja
  • Functies
    • Crash sensor: Ja
    • Drop sensor: Ja
    • Over drempel: Ja
  • Functies & -programma's
    • Mop function: Nee
  • 349.56 437.05 EUR 2
    2
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Neato Robotstofzuiger Robotics D4349.56, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Hier komt de nieuwe Neato-generatie nog grondiger, intelligenter en revolutionaire techniek altijd geldt: je ontspant zich, terwijl Nea...437.05, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176035228.jpg?ts=1
      Cecotec Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart 4-in-1 technologie met gemengde tank De robot zuigt, scrubs, veegt en passeert de dweil. Het is ook in staat om tegelijkertijd te stofzuigen, vegen en dweilen of schrobben. Jalisco borstel die tot drie keer in één keer zuigt. BestFriend Care System Special Pet Brush Dankzij het Total Surface 2.0-systeem zal de robot het hele oppervlak bedekken. Smartphone applicatie. Het heeft drie elektronisch gestuurde schrobmodi die geschikt zijn voor elk type oppervlak. Ontworpen met 10 slimme reinigingsm... (1)
      Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart
      • 08435484054355
      2
    • Neato Robotics D10 Intelligent Robot Vacuum EMEA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165392216.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230194132.jpg?ts=1
      Neato Robotics Neato Robotics D10 Intelligent Robot Vacuum EMEA D10 Intelligent Robot Vacuum EMEA D10 Intelligent Robot Vacuum EMEA In tegenstelling tot ronde robotstofzuigers, komt de Neato D10 Intelligent Robot Vacuum EMEA gemakkelijk in hoeken dankzij zijn vlakke voorkant. De hoge zuigkracht en middenborstel van bijna 30 centimeter maken de robot ook geschikt voor tapijt tot 1,5 centimeter. Dankzij de turbomodus, maakt hij deze extra goed schoon. Je bedient de robot eenvoudig via de app. Zo stel je een schoonmaakschema in voor de rest van de week en geef je aan in welke ruimtes hij niet mag komen. Raakt de accu van de ... (1)
      Neato Robotics D10 Intelligent Robot Vacuum EMEA
      • 00810841013554
      • 945-0367
      3
    • iRobot Roomba i1 (i115840)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221544741.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215718155.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215718156.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146767891.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216033465.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba i1 (i115840) Roomba i1 (i115840) Roomba i1 (i115840) De Irobot Roomba i1158 is de stofzuiger die je helpt om de verdieping schoon te maken en te houden. De robotstofzuiger heeft een 3 stapsschoonmaaksysteem waardoor vuil en kruimels geen partij zijn.Voordelen van de Irobot Roomba i11583 stapsschoonmaaksysteemSmart geprogrammeerdDirt detectOver de Irobot Roomba i1158De Irobot Roomba i1158 heeft tien keer meer zuigkracht dan eerdere modellen. Hierdoor worden dierenharen makkelijk opgezogen in het opvangreservoir van 0,4 liter. De robotstofzuiger ... (1)
      iRobot Roomba i1 (i115840)
      • 05060629987088
      • I115840
      • 5060629987088
      3
    • Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169033644.jpg?ts=1
      Proscenic Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) (1)
      Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug)
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 349.56
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 349.56
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 349.56
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 349.56
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 349.56
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 349.56
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 349.56
    • partner@vergelijk.nl