x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

iRobot Roomba i1 (i115840)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews iRobot Roomba i1 (i115840)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties iRobot Roomba i1 (i115840)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
iRobot Roomba i1 (i115840)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221544741.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215718155.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215718156.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146767891.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216033465.jpg?ts=1
iRobot iRobot Roomba i1 (i115840) Roomba i1 (i115840) Roomba i1 (i115840) Herdefinieer dagelijks schoonmakenHuisdierharen en andere hardnekkige viezigheid zijn geen partij voordeze i1-robotstofzuiger. Het 3-fasen reinigingssysteem met randborstelen unieke dubbele rubberen borstels voor meerdere oppervlakken diedie buigen om zich aan te passen aan verschillende vloertypen, zonder verstrikt te raken in haren van huisdieren.Reken op schone vloeren, elke dagJe huis krijgt een grondige schoonmaakbeurt omdat de Roomba® i1-robotstofzuiger doelgericht en logisch in nette rijen schoonmaakt met behulp van vloertrackingsensoren. En hij zorgt ervoor dat de hele klus wordt ge (1)
  • 05060629987088
  • I115840
  • 5060629987088
3
  • Technische details
    • Stof capaciteit: 0.4 L
    • Type stofopvang: Zakloos
    • Op afstand te bedienen: Ja
    • Reinigingsborsteltje: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 9.25 cm
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken stofzuiger: Smartphone ondersteuning, Automatisch terug naar basisstation
    • Automatisch terug naar basisstation: Ja
    • Geslacht: Unisex
    • Aantal wielen: 3
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zwart
  • Ergonomie
    • Smartphone ondersteuning op afstand: Ja
  • Functies
    • Makkelijk schoon te maken: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Aantal pakjes: 4
    • Inclusief dockingstation: Ja
    • Inclusief stroomsnoer: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • Prestatie
    • Aantal filters: 1 stuks
  • 354.00 429.00 EUR 3
    3
    • Artencraft.nl Artencraft.nl
      7.83314915565864 (135)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Herdefinieer dagelijks schoonmakenHuisdierharen en andere hardnekkige viezigheid zijn geen partij voordeze i1-robotstofzuiger. Het 3-fase...354.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      9.029323515317804 (1586)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Irobot Roomba i1158 is de stofzuiger die je helpt om de verdieping schoon te maken en te houden. De robotstofzuiger heeft een 3 stapss...429.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de iRobot Roomba I1158 stofzuiger maak je schoon waar, wanneer en hoe je wilt. Het toestel pas zich aan volgens de ondergrond: tapijt...429.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • H.Koenig H. KOENIG ROBOTSTOFZUIGER SWRC90
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159675405.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123768417.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123768416.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246327308.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246327306.jpg?ts=1
      H.Koenig H.Koenig H. KOENIG ROBOTSTOFZUIGER SWRC90 H. KOENIG ROBOTSTOFZUIGER SWRC90 H. KOENIG ROBOTSTOFZUIGER SWRC90 H. KOENIG ROBOTSTOFZUIGER SWRC90 (1)
      H.Koenig H. KOENIG ROBOTSTOFZUIGER SWRC90
      • 03760124954401
      • 3760124954401
      1
    • Cecotec Conga 5490 robotstofzuiger Zakloos Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176081592.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176081628.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176081630.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176081633.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176081627.jpg?ts=1
      Cecotec Cecotec Conga 5490 robotstofzuiger Zakloos Zwart Conga 5490 robotstofzuiger Zakloos Zwart Conga 5490 robotstofzuiger Zakloos Zwart Type: Wireless, Gewicht: 16.53466965 Pond, Fabrikant: Cecotec (1)
      Cecotec Conga 5490 robotstofzuiger Zakloos Zwart
      • 08435484054386
      • 05438
      2
    • iRobot Roomba 896
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137703942.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128356856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148038139.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133150814.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138028071.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba 896 Roomba 896 Roomba 896 iRobot Roomba 896 - Robotstofzuiger (1)
      iRobot Roomba 896
      • 05060359286475
      • 000000000000237327
      • R896040
      1
    • iRobot Roomba 976
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180494441.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155497931.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158897535.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158897375.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167624237.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba 976 Roomba 976 Roomba 976 Laad indien nodig automatisch op en volg de reiniging tot het werk is voltooid Ideaal voor dierenharen absorbeert effectief dierenharen dankzij de 2 borstels voor verschillende oppervlakken en 5 x zuigprestaties als de Roomba-serie 600 Dankzij de technologie Connector Imprint, weet de robot Braava Jet M6 wanneer je begint te wassen wanneer Roomba 976 het zuigvermogen heeft voltooid Dirt Detect stofsensoren detecteren zones, Gewicht: 0.0220462262 Pond, Fabrikant: Irobot (1)
      iRobot Roomba 976
      • 05060629983448
      • 5060629983448
      • SKU 976
      • 43371498
      • 97604
      • 7083713
      2
    • min
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 429.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 385.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 385.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 385.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 343.20
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 343.20
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 406.10
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 404.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 406.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 406.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 380.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 380.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 373.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 373.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 370.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 370.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 370.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 377.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 333.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 365.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 365.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 365.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 365.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 365.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 364.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 364.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 364.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 364.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 364.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 364.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 363.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 363.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 363.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 363.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 363.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 363.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 363.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 330.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 330.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 330.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 333.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 333.00
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 354.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 354.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 354.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 354.00
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 354.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 354.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 354.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 354.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 354.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 354.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 354.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 354.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 354.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 354.00
    • partner@vergelijk.nl