x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

iRobot Robotstofzuiger Roomba 971

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews iRobot Robotstofzuiger Roomba 971
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties iRobot Robotstofzuiger Roomba 971
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
iRobot Robotstofzuiger Roomba 971
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209766575.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163219466.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209766590.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209766589.jpg?ts=1
iRobot iRobot Robotstofzuiger Roomba 971 Robotstofzuiger Roomba 971 Robotstofzuiger Roomba 971 iRobot® Roomba® 971 - Robotstofzuiger (3)
  • 05060629983424
  • ROOMBA-971
2
  • Technische details
    • Stof capaciteit: 0.6 L
    • Gebruikstijd: 75 Minuten
    • Type stofopvang: Zakloos
    • Op afstand te bedienen: Ja
  • Prestatie
    • Ondersteunde soorten vloeren: Laminaat, Hout, Linoleum, Tapijt, Tegels, Harde vloer, Parket
    • Aantal programma's: 6
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 9.1 cm
    • Doorsnede (cm): 35 cm
  • Accu/Batterij
    • Batterij oplaadtijd: 2 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • Filteren
    • HEPA filtersysteem: Ja
    • Stofzuiger luchtfiltering: HEPA
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken stofzuiger: Smartphone ondersteuning, Automatisch terug naar basisstation
    • Automatisch terug naar basisstation: Ja
    • Aantal wielen: 3
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 58 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
  • Ergonomie
    • Smartphone ondersteuning op afstand: Ja
  • Functies & -programma's
    • Mop function: Nee
  • Schijf
    • SMART-technologie: Ja
  • 376.95 376.95 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Ons hoogwaardige 3-staps reinigingssyteem gebruikt dubbele rubberen borstels voor alle vloertypen en een krachtig zuigsysteem met 5x meer...376.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      iRobot® Roomba® 971 - Robotstofzuiger376.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Dreame Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger Met Dweilfunctie
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210559619.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206633704.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183986614.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206248231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237756807.jpg?ts=1
      Dreame Dreame Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger Met Dweilfunctie Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger Met Dweilfunctie Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger Met Dweilfunctie Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger met dweilfunctie (3)
      Dreame Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger Met Dweilfunctie
      • 06972086396992
      • RLS5L
      1
    • Vileda Relax Robot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208565512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116758138.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116758141.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116758140.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123569087.jpg?ts=1
      Vileda Vileda Relax Robot Relax Robot Relax Robot Vileda Robotstofzuiger Relax (2)
      Vileda Relax Robot
      • 04023103174795
      • 1706755
      • 142861
      1
    • iRobot Roomba 896
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137703942.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128356856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148038139.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133150814.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138028071.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba 896 Roomba 896 Roomba 896 iRobot Roomba 896 - Robotstofzuiger (2)
      iRobot Roomba 896
      • 05060359286475
      • 4449231
      • 000000000000237327
      • R896040
      1
    • Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232223304.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237522855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237522849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210088214.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237522856.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Het hele huis schoon: deze robotstofzuiger is maar 6 cm hoog en daarmee ideaal voor je hele huis, zelfs onder laag meubilair. High-performance filter: filtert 99.9% van het stof voor maximaal comfort Aqua Force-systeem: deze robotstofzuiger dweilt de vloer tijdens het stofzuigen, om zo zelfs de fijnste stofdeeltjes te verwijderen Gebruiksvriendelijk ontwerp: deze robotstofzuiger kan aangestuurd worden met de speciale smartphone-app en/of door spraakgestuurde besturringssystemen Smart Explorat... (1)
      Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • 03221614006814
      • RR7447
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 364.95
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 374.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 374.95
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 371.50
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 362.28
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 318.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 318.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 318.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 318.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 318.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 318.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 318.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 349.77
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 348.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 348.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 348.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 348.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 348.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 348.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 348.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 348.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 348.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 348.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 348.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 348.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 348.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 333.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 333.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 333.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 333.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 333.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 333.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 332.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 332.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 332.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 332.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 332.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 332.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 332.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 332.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 332.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 335.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 345.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 345.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 339.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 345.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 345.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 345.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 389.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 389.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 429.19
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 429.19
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 429.19
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 429.19
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 429.19
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 429.19
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 429.19
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 429.19
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 429.19
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 429.19
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 429.19
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 421.17
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 407.45
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 391.61
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 391.61
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 387.35
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 387.35
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 387.35
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 387.35
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 380.06
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 380.06
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 380.06
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 380.06
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 380.06
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 380.06
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 376.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 376.95
    • partner@vergelijk.nl