x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

iRobot Roomba 695

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews iRobot Roomba 695
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties iRobot Roomba 695
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
iRobot Roomba 695
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106673570.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128277137.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100750817.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147093098.jpg?ts=1
iRobot iRobot Roomba 695 Roomba 695 Roomba 695 iRobot® Roomba® 695 robotstofzuiger (1)
  • 05060359286130
  • R695040
2
  • Technische details
    • Stof capaciteit: 0.6 L
    • Gebruikstijd: 120 Minuten
    • Op afstand te bedienen: Ja
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 58 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2017
  • 269.95 295.00 EUR 2
    2
    • AccessMarket.nl AccessMarket.nl
      Uw vloer elke dag moeiteloos schoon? Dat kan nu met de Roomba 695 Robotstofzuiger van iRobot! De Roomba 695iAdapt navigatie en de vele se...269.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      iRobot® Roomba® 695 robotstofzuiger295.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169033644.jpg?ts=1
      Proscenic Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) (1)
      Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug)
      1
      deal
    • Dreame Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger Met Dweilfunctie
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210559619.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206633704.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183986614.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206248231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237756807.jpg?ts=1
      Dreame Dreame Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger Met Dweilfunctie Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger Met Dweilfunctie Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger Met Dweilfunctie Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger met dweilfunctie (4)
      Dreame Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger Met Dweilfunctie
      • 06972086396992
      • RLS5L
      1
    • iRobot Roomba 896
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137703942.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128356856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148038139.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133150814.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138028071.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba 896 Roomba 896 Roomba 896 iRobot Roomba 896 - Robotstofzuiger (3)
      iRobot Roomba 896
      • 05060359286475
      • 4449231
      • 000000000000237327
      • R896040
      1
    • Vileda Relax Robot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208565512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116758138.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116758141.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116758140.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123569087.jpg?ts=1
      Vileda Vileda Relax Robot Relax Robot Relax Robot Vileda Robotstofzuiger Relax (1)
      Vileda Relax Robot
      • 04023103174795
      • 1706755
      • 142861
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 264.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 264.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 264.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 264.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 264.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 264.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 264.94
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 264.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 264.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 264.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 264.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 264.94
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 264.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 264.94
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 264.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 264.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 264.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 264.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 269.95
    • partner@vergelijk.nl