x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gardena smartsystem Tussenstekker 19096-20

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gardena smartsystem Tussenstekker 19096-20
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gardena smartsystem Tussenstekker 19096-20
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gardena smartsystem Tussenstekker 19096-20
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231974411.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151779360.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161432776.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106077013.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115729403.jpg?ts=1
Gardena Gardena smartsystem Tussenstekker 19096-20 smartsystem Tussenstekker 19096-20 smartsystem Tussenstekker 19096-20 Gardena 19096-20 smart Power Adapter, set van 3Bijzondere kenmerkenEenvoudig en flexibel gebruikDe GARDENA smart Power Adapter kan eenvoudig in een bestaand stopcontact worden gestoken en is direct klaar voor gebruikBedienbaar via appMet de gratis GARDENA smart App voor iOS, Android en Web heeft u uw tuin altijd onder controle, ongeacht uw locatieGARDENA smart Power is te bedienen via de smart appDe adapter heeft ook een timerfunctie, welke ingesteld kan worden door een tijdschema te maken in... (1)
  • 04078500035286
  • 19096-20
2
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 26 cm
    • Breedte (cm): 12 cm
  • Design
    • Kleur: Zwart, Turquoise, Grijs
    • Materiaal: Kunststof
  • 159.00 183.09 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      GARDENA Smart Power Adapter Set - 3 stuks159.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Gardena 19096-20 smart Power Adapter, set van 3Bijzondere kenmerkenEenvoudig en flexibel gebruikDe GARDENA smart Power Adapter kan eenvou...183.09, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Neato Robotics D10 Intelligent Robot Vacuum EMEA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165392216.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230194132.jpg?ts=1
      Neato Robotics Neato Robotics D10 Intelligent Robot Vacuum EMEA D10 Intelligent Robot Vacuum EMEA D10 Intelligent Robot Vacuum EMEA In tegenstelling tot ronde robotstofzuigers, komt de Neato D10 Intelligent Robot Vacuum EMEA gemakkelijk in hoeken dankzij zijn vlakke voorkant. De hoge zuigkracht en middenborstel van bijna 30 centimeter maken de robot ook geschikt voor tapijt tot 1,5 centimeter. Dankzij de turbomodus, maakt hij deze extra goed schoon. Je bedient de robot eenvoudig via de app. Zo stel je een schoonmaakschema in voor de rest van de week en geef je aan in welke ruimtes hij niet mag komen. Raakt de accu van de ... (1)
      Neato Robotics D10 Intelligent Robot Vacuum EMEA
      • 00810841013554
      • 945-0367
      3
    • Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169033644.jpg?ts=1
      Proscenic Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) (1)
      Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug)
      1
      deal
    • Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176035228.jpg?ts=1
      Cecotec Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart 4-in-1 technologie met gemengde tank De robot zuigt, scrubs, veegt en passeert de dweil. Het is ook in staat om tegelijkertijd te stofzuigen, vegen en dweilen of schrobben. Jalisco borstel die tot drie keer in één keer zuigt. BestFriend Care System Special Pet Brush Dankzij het Total Surface 2.0-systeem zal de robot het hele oppervlak bedekken. Smartphone applicatie. Het heeft drie elektronisch gestuurde schrobmodi die geschikt zijn voor elk type oppervlak. Ontworpen met 10 slimme reinigingsm... (1)
      Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart
      • 08435484054355
      2
    • Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232223304.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237522855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237522849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210088214.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237522856.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Het hele huis schoon: deze robotstofzuiger is maar 6 cm hoog en daarmee ideaal voor je hele huis, zelfs onder laag meubilair. High-performance filter: filtert 99.9% van het stof voor maximaal comfort Aqua Force-systeem: deze robotstofzuiger dweilt de vloer tijdens het stofzuigen, om zo zelfs de fijnste stofdeeltjes te verwijderen Gebruiksvriendelijk ontwerp: deze robotstofzuiger kan aangestuurd worden met de speciale smartphone-app en/of door spraakgestuurde besturringssystemen Smart Explorat... (1)
      Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • 03221614006814
      • RR7447
      4
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 173.17
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 173.17
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 173.17
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 173.17
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 173.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 173.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 173.89
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 177.92
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 173.17
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 173.17
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 173.17
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 173.17
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 173.17
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 173.17
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 173.17
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 157.35
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 157.35
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 157.35
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 183.09
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 183.09
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 183.09
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 183.09
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 183.09
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 183.09
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 183.09
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 163.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 163.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 163.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 163.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 163.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 151.60
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 151.60
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 151.60
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 183.09
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 183.09
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 183.09
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 183.09
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 183.09
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 183.09
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 183.09
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
    • partner@vergelijk.nl