x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Eufy Robovac 11s

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Eufy Robovac 11s
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Eufy Robovac 11s
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Eufy Robovac 11s
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151759547.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158284098.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158396840.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158396838.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120222917.jpg?ts=1
Eufy Eufy Robovac 11s Robovac 11s Robovac 11s Gloednieuwe RoboVac:Opnieuw ontworpen om de slimste RoboVac (2,85 "/ 72 mm) te zijn, met verhoogde zuigkracht bij 1300 Pa met een stille werking. BoostIQ -technologie: Verhoogt automatisch de zuigkracht wanneer extra zuigkracht nodig is om de beste reiniging te krijgen. Li-ion batterij met hoge capaciteit: levert tot 100 minuten constante, krachtige zuiging. Productvoordelen van de Eufy Robovac 11S: - Anti-kras geharde glazen bovenklep voor bescherming - Infraroodsensor voor het ontwijken va... (4)
8.25 (1)
  • 00848061052770
  • T2108
  • T2108311
3
deal
  • Technische details
    • Stof capaciteit: 0.6 L
    • Oplaadbaar: Ja
    • Op afstand te bedienen: Ja
    • Botsingdetectie: Nee
    • Geïntegreerde timer: Ja
  • Prestatie
    • Ondersteunde soorten vloeren: Tapijt, Harde vloer
    • Afstandssensor: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Drempel hoogte: 1.5 cm
    • Vloeroppervlakte: 120 m²
    • Kenmerken stofzuiger: Timer
    • Automatisch terug naar basisstation: Nee
    • Geslacht: Unisex
  • Accu/Batterij
    • Batterij oplaadtijd: 6 Uur
  • Filteren
    • HEPA filtersysteem: Ja
    • Stofzuiger luchtfiltering: HEPA
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 55 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Accessoires
    • Dierenborstel: Ja
  • Ergonomie
    • Smartphone ondersteuning op afstand: Nee
  • Functies
    • Crash sensor: Ja
    • Drop sensor: Ja
    • Over drempel: Ja
  • Functies & -programma's
    • Mop function: Nee
  • publishing
    • Introductiejaar: 2018
  • 169.00 271.72 EUR 3
    3
    • Paradigit.nl Paradigit.nl
      Gloednieuwe RoboVac:Opnieuw ontworpen om de slimste RoboVac (2,85 "/ 72 mm) te zijn, met verhoogde zuigkracht bij 1300 Pa met een stille ...
      169.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Eufy RoboVac 11S - Robotstofzuiger189.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      "De beste stofzuigerrobot 2018" van Digital Trends. Nieuwe Robovac: nieuw ontworpen om nog dunner te zijn (2,85 inch), stil en met een zu...271.72, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 1 1
    • Geweldig
      Ik vind de Eufy robo. Stofzuiger heel goed zijn werk doen.
      10.0
      0 10
      • Betaalbaar
      • Werkt prima
      • Neemt veel stof en kruimels op
      • Geen
      • Geen
      • Geen
    • Viomi S9 - Zwart - Robotstofzuiger met automatisch afzuigstation
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201365299.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190452257.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237769026.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237769022.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237769024.jpg?ts=1
      Viomi Viomi S9 - Zwart - Robotstofzuiger met automatisch afzuigstation S9 - Zwart - Robotstofzuiger met automatisch afzuigstation S9 - Zwart - Robotstofzuiger met automatisch afzuigstation Xiaomi Viomi S9 - Zwart - Robotstofzuiger met automatisch afzuigstation (1)
      Viomi S9 - Zwart - Robotstofzuiger met automatisch afzuigstation
      • 06923185617358
      2
    • Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 6090 Ultra
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210450073.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175720857.jpg?ts=1
      Cecotec Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 6090 Ultra Robot stofzuiger Cecotec Conga 6090 Ultra Robot stofzuiger Cecotec Conga 6090 Ultra Robot stofzuiger Cecotec Conga 6090 Ultra (1)
      Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 6090 Ultra
      • 08435484055543
      2
    • Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232223304.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237522855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237522849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210088214.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237522856.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Het hele huis schoon: deze robotstofzuiger is maar 6 cm hoog en daarmee ideaal voor je hele huis, zelfs onder laag meubilair. High-performance filter: filtert 99.9% van het stof voor maximaal comfort Aqua Force-systeem: deze robotstofzuiger dweilt de vloer tijdens het stofzuigen, om zo zelfs de fijnste stofdeeltjes te verwijderen Gebruiksvriendelijk ontwerp: deze robotstofzuiger kan aangestuurd worden met de speciale smartphone-app en/of door spraakgestuurde besturringssystemen Smart Explorat... (1)
      Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • 03221614006814
      • RR7447
      3
    • Rowenta X-Plorer Serie 45 RR8277
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212645100.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215104068.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215104069.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215080926.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208954880.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta X-Plorer Serie 45 RR8277 X-Plorer Serie 45 RR8277 X-Plorer Serie 45 RR8277 De Rowenta X-Plorer serie 45 RR8277 is een robotstofzuiger dat zorgt voor indrukwekkende reiniging en fenomenale resultaten. Het automatische navigatiesysteem met een slimme combinatie van infrarood-,bumper en valsensoren zorgen ervoor dat alle obstakels worden vermijden en dat de robotstofzuiger niet naar beneden valt. Dankzij het Aqua Power systeem is deze robot, wordt de vloer ook gedweild tijdens het stofzuigen zodat zelfs de fijnste deeltjes verwijderd worden. Met behulp van de mobiele a... (2)
      Rowenta X-Plorer Serie 45 RR8277
      • 03221616022096
      • RR8277
      7
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 180.25
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 185.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 174.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 174.70
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 179.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 179.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 179.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 179.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 179.70
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 208.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 205.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 171.40
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 165.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 164.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 173.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 173.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 169.75
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 170.60
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 170.60
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 165.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 165.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 173.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 165.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 165.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 168.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 167.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 167.90
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 167.85
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 166.95
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 165.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 165.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 164.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 164.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 164.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 163.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 163.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 163.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 163.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 164.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 164.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 164.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
    • partner@vergelijk.nl