x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ecovacs Deebot DR95MKII

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ecovacs Deebot DR95MKII
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ecovacs Deebot DR95MKII
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ecovacs Deebot DR95MKII
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84560167.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84560162.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84560163.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150944799.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84560174.jpg?ts=1
Ecovacs Ecovacs Deebot DR95MKII Deebot DR95MKII Deebot DR95MKII Ecovacs Deebot DR95 - Robotstofzuiger (1)
  • 06943757605590
  • 05714912138021
  • 06943757609628
  • 06943757610280
  • DEEBOTDR95MKII
  • 4005880
  • DR95
1
  • Accu/Batterij
    • Levensduur batterij: 91 Minuten
    • Batterij oplaadtijd: 4 Uur
    • Batterij capaciteit: 2850 Ampere-uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • Technische details
    • Stof capaciteit: 0.4 L
    • Gebruikstijd: 90 Minuten
    • Type stofopvang: Zakloos
    • Oplaadbaar: Ja
    • Op afstand te bedienen: Ja
    • Aan-/uitschakelaar: Ja
    • Borstel type: Staande
    • Maximaal ingangsvermogen: 50 Watt
    • Vermogen: 50 Watt
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief laadstation: Ja
    • Aantal mondstukken: 2 stuks
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Inclusief dockingstation: Ja
    • Parketborstel inclusief: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 42 cm
    • Breedte: 354 mm
    • Diepte product: 354 mm
    • Gewicht: 4.8 kg
    • Hoogte: 102 mm
  • Algemene kenmerken
    • Drempel hoogte: 1.8 cm
    • Kenmerken stofzuiger: Dweilfunctie, Automatisch terug naar basisstation
    • Automatisch terug naar basisstation: Ja
    • Bediening met app: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Heren
    • Inhoud in ml: 0.52 ml
    • Programmeerbaar: Ja
  • Filteren
    • HEPA filtersysteem: Ja
    • Stofzuiger luchtfiltering: HEPA
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 69.5 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart/Wit, Grijs, Zwart
    • Materiaal: Polyester, Kunststof
  • Functies
    • Crash sensor: Ja
    • Drop sensor: Ja
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 3
    • Automatisch uitschakelen: Ja
    • Mop function: Ja
    • Parkeermodus: Ja
  • Maat
    • Kledingmaat: 48
  • Prestatie
    • Aantal programma's: 3
    • Afstandssensor: Ja
  • 699.00 699.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Ecovacs Deebot DR95 - Robotstofzuiger699.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169033644.jpg?ts=1
      Proscenic Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug) (1)
      Proscenic M6 Pro LDS Navigation Robot Vacuum Cleaner With 32000 MAh Lithium Battery (EU Plug)
      1
      deal
    • Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176035228.jpg?ts=1
      Cecotec Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart 4-in-1 technologie met gemengde tank De robot zuigt, scrubs, veegt en passeert de dweil. Het is ook in staat om tegelijkertijd te stofzuigen, vegen en dweilen of schrobben. Jalisco borstel die tot drie keer in één keer zuigt. BestFriend Care System Special Pet Brush Dankzij het Total Surface 2.0-systeem zal de robot het hele oppervlak bedekken. Smartphone applicatie. Het heeft drie elektronisch gestuurde schrobmodi die geschikt zijn voor elk type oppervlak. Ontworpen met 10 slimme reinigingsm... (1)
      Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart
      • 08435484054355
      2
    • Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232223304.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237522855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237522849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210088214.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237522856.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Het hele huis schoon: deze robotstofzuiger is maar 6 cm hoog en daarmee ideaal voor je hele huis, zelfs onder laag meubilair. High-performance filter: filtert 99.9% van het stof voor maximaal comfort Aqua Force-systeem: deze robotstofzuiger dweilt de vloer tijdens het stofzuigen, om zo zelfs de fijnste stofdeeltjes te verwijderen Gebruiksvriendelijk ontwerp: deze robotstofzuiger kan aangestuurd worden met de speciale smartphone-app en/of door spraakgestuurde besturringssystemen Smart Explorat... (1)
      Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • 03221614006814
      • RR7447
      4
    • Xiaomi Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172331173.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235021602.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240555714.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235021604.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172381842.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor MI ROBOT VACUUM-MOP P (Zwart) Reinigingsmodi, vegen en dweilen, herhaald dweilen als handmatige reiniging en intensieve verzorging van de vloer met slimme elektronische controle watertank Dieptereiniging, 2100 Pa krachtige zuigkracht, 12 precisiesensoren nauwkeurige routeplanning, navigatie slim met nieuwe generatie LDS-laser Smart control watertank APP-afstandsbediening, Connect to Mi Home-app om meer functies te ontdekken, zoals afstandsbediening, geplande reiniging, spotreiniging, enz. Dri... (2)
      Xiaomi Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor
      • 06934177715556
      • SKV4109GL
      3
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 725.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 725.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 709.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 709.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 699.00
    • partner@vergelijk.nl