x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Cecotec 05743 handstofzuiger Blauw, Grijs, Roestvrijstaal Zakloos

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Cecotec 05743 handstofzuiger Blauw, Grijs, Roestvrijstaal Zakloos
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Cecotec 05743 handstofzuiger Blauw, Grijs, Roestvrijstaal Zakloos
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Cecotec 05743 handstofzuiger Blauw, Grijs, Roestvrijstaal Zakloos
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/244251654.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251876828.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251876825.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251876826.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251876827.jpg?ts=1
Cecotec Cecotec 05743 handstofzuiger Blauw, Grijs, Roestvrijstaal Zakloos 05743 handstofzuiger Blauw, Grijs, Roestvrijstaal Zakloos 05743 handstofzuiger Blauw, Grijs, Roestvrijstaal Zakloos Cecotec 05743 handstofzuiger Blauw, Grijs, Roestvrijstaal Zakloos (1)
  • 08435484057431
  • 05743
2
  • Prestatie
    • Ondersteunde soorten vloeren: Harde vloer
    • Reinigt ondergronden: Harde vloer
  • Technische details
    • Type stofopvang: Zakloos
    • Droog vuil capaciteit: 0.7 L
    • Compatibel met ophangsysteem voor aan de muur: Ja
    • Type stroombron: Batterij/Accu, Accu
    • Soort reiniging: Droog
    • Telescopische buis: Ja
    • Turboknop: Ja
    • Vermogen: 480 Watt
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Zuigmond voor kussens: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterijvoltage: 37 V
  • 222.50 289.90 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Draadloze verticale stofzuiger, bezem en handstofzuiger met 360 design vergemakkelijkt het verplaatsen en met ErgoFlex-systeem voor eenvo...222.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Cecotec 05743 handstofzuiger Blauw, Grijs, Roestvrijstaal Zakloos289.90, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Medion P10 W - Dweilrobot - Intelligente Navigatie - 0,8l Watertank - Looptijd 80 Min - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249751886.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249755630.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249755629.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249755628.jpg?ts=1
      Medion Medion P10 W - Dweilrobot - Intelligente Navigatie - 0,8l Watertank - Looptijd 80 Min - Zwart P10 W - Dweilrobot - Intelligente Navigatie - 0,8l Watertank - Looptijd 80 Min - Zwart P10 W - Dweilrobot - Intelligente Navigatie - 0,8l Watertank - Looptijd 80 Min - Zwart Dweilrobot P10 W MD 20051 | Intelligente navigatie | 0,8L watertank | Looptijd tot 80 min | Automatische terugkeer naar laadstation (4)
      Medion P10 W - Dweilrobot - Intelligente Navigatie - 0,8l Watertank - Looptijd 80 Min - Zwart
      • 04061275164008
      • 50067670
      2
    • Medion Zelflegende Robotstofzuiger S40 | app- en spraakbediening | intelligente navigatie | 2.000 Pa zuigkracht | HEPA 14 filter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/257676210.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/254138520.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/258312236.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/258312232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/258312230.jpg?ts=1
      Medion Medion Zelflegende Robotstofzuiger S40 | app- en spraakbediening | intelligente navigatie | 2.000 Pa zuigkracht | HEPA 14 filter Zelflegende Robotstofzuiger S40 | app- en spraakbediening | intelligente navigatie | 2.000 Pa zuigkracht | HEPA 14 filter Zelflegende Robotstofzuiger S40 | app- en spraakbediening | intelligente navigatie | 2.000 Pa zuigkracht | HEPA 14 filter Zelflegende Robotstofzuiger S40 | app- en spraakbediening | intelligente navigatie | 2.000 Pa zuigkracht | HEPA 14 filter (3)
      Medion Zelflegende Robotstofzuiger S40 | app- en spraakbediening | intelligente navigatie | 2.000 Pa zuigkracht | HEPA 14 filter
      • 04061275199161
      • 50071330
      1
    • Cecotec Zelfledigend Station Conga Home 2000
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248209022.jpg?ts=1
      Cecotec Cecotec Zelfledigend Station Conga Home 2000 Zelfledigend Station Conga Home 2000 Zelfledigend Station Conga Home 2000 Cecotec Zelfledigend Station Conga Home 2000 (1)
      Cecotec Zelfledigend Station Conga Home 2000
      • 08435484056625
      2
    • Cecotec Robotstofzuiger Conga 1990 Connected X
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/244097902.jpg?ts=1
      Cecotec Cecotec Robotstofzuiger Conga 1990 Connected X Robotstofzuiger Conga 1990 Connected X Robotstofzuiger Conga 1990 Connected X Cecotec Robotstofzuiger Conga 1990 Connected X (1)
      Cecotec Robotstofzuiger Conga 1990 Connected X
      • 08435484057332
      2
    • min
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 222.29
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 222.29
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 222.29
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 232.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 232.85
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 232.85
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 232.85
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 223.95
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 214.74
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 214.74
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 214.74
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 214.74
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 214.74
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 214.74
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 210.16
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 200.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 200.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 200.95
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 222.50
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 222.50
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 222.50
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 222.50
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 222.50
    • partner@vergelijk.nl