x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er riemen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    riemen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in riemen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Petrol Industries Industries riem-40555-85cm-ZWART
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109343939.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127271529.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Industries riem-40555-85cm-ZWART Industries riem-40555-85cm-ZWART Industries riem-40555-85cm-ZWART Zwarte riem van Petrol met inkepingen. (4)
      Petrol Industries Industries riem-40555-85cm-ZWART
      • 08719638803625
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries Industries Authentic Belt Black (40457)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109343963.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Industries Authentic Belt Black (40457) Industries Authentic Belt Black (40457) Industries Authentic Belt Black (40457) Fraaie basis riem van Petrol. In 5 lengtematen. Genuine leather. Mooie gesp! (4)
      Petrol Industries Industries Authentic Belt Black (40457)
      • 08719425695389
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries Industries Ceintuur (40539) White
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88555154.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Industries Ceintuur (40539) White Industries Ceintuur (40539) White Industries Ceintuur (40539) White Leren riem van Petrol in het wit. (3)
      Petrol Industries Industries Ceintuur (40539) White
      • 08720039016323
      • 08720039016354
      • 08720039016330
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries 40103 Heren Riem-Bruin-105 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138145237.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries 40103 Heren Riem-Bruin-105 cm 40103 Heren Riem-Bruin-105 cm 40103 Heren Riem-Bruin-105 cm Belt van Petrol met fraai logo erop. (2)
      Petrol Industries 40103 Heren Riem-Bruin-105 cm
      • 08719425695600
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries Industries Authentic Belt Black (40457)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109343963.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Industries Authentic Belt Black (40457) Industries Authentic Belt Black (40457) Industries Authentic Belt Black (40457) Fraaie basis riem van Petrol. In 5 lengtematen. Genuine leather. Mooie gesp! (2)
      Petrol Industries Industries Authentic Belt Black (40457)
      • 08719425695396
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries Ceintuur Crack Zwart ( 40113)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109343953.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Ceintuur Crack Zwart ( 40113) Ceintuur Crack Zwart ( 40113) Ceintuur Crack Zwart ( 40113) 4 cm brede riem in gebroken zwart. (1)
      Petrol Industries Ceintuur Crack Zwart ( 40113)
      • 08720039016309
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries Leather Jeans Belt Brown ( 40871)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109307809.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Leather Jeans Belt Brown ( 40871) Leather Jeans Belt Brown ( 40871) Leather Jeans Belt Brown ( 40871) Stoere riem van Petrol in het donkerbruin. (1)
      Petrol Industries Leather Jeans Belt Brown ( 40871)
      • 08720039016408
      1
      24.95 EUR
    • Petrol Industries Industries Ceintuur (40534) Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109343961.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Industries Ceintuur (40534) Black Industries Ceintuur (40534) Black Industries Ceintuur (40534) Black Leren riem van Petrol in het zwart. (1)
      Petrol Industries Industries Ceintuur (40534) Black
      • 08719638807968
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries 40113 Heren Riem-Zwart-95 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109343953.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138144597.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries 40113 Heren Riem-Zwart-95 cm 40113 Heren Riem-Zwart-95 cm 40113 Heren Riem-Zwart-95 cm 4 cm brede riem in gebroken zwart. (1)
      Petrol Industries 40113 Heren Riem-Zwart-95 cm
      • 08719638803519
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries Industries Ceintuur (40555) Brown
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109307912.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Industries Ceintuur (40555) Brown Industries Ceintuur (40555) Brown Industries Ceintuur (40555) Brown Bruine riem van Petrol met inkepingen. (1)
      Petrol Industries Industries Ceintuur (40555) Brown
      • 08720039016378
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries 40871 Heren Riem-Cognac-85 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109307826.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138149484.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries 40871 Heren Riem-Cognac-85 cm 40871 Heren Riem-Cognac-85 cm 40871 Heren Riem-Cognac-85 cm Stoere riem van Petrol in het licht bruin. (1)
      Petrol Industries 40871 Heren Riem-Cognac-85 cm
      • 08719638803748
      1
      24.95 EUR
    • Petrol Industries 40534 Heren Riem-Navy-115 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138148678.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109307804.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries 40534 Heren Riem-Navy-115 cm 40534 Heren Riem-Navy-115 cm 40534 Heren Riem-Navy-115 cm Leren riem van Petrol in het bruin. (1)
      Petrol Industries 40534 Heren Riem-Navy-115 cm
      • 08719638808101
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries Leather Jeans Belt Black (40871)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109307793.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Leather Jeans Belt Black (40871) Leather Jeans Belt Black (40871) Leather Jeans Belt Black (40871) Stoere riem van Petrol in het zwart. (1)
      Petrol Industries Leather Jeans Belt Black (40871)
      • 08719638803694
      1
      24.95 EUR
    • Petrol Industries Industries Ceintuur (40555) Brown
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109307912.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Industries Ceintuur (40555) Brown Industries Ceintuur (40555) Brown Industries Ceintuur (40555) Brown Bruine riem van Petrol met inkepingen. (1)
      Petrol Industries Industries Ceintuur (40555) Brown
      • 08720039016361
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries Leather Jeans Belt Brown ( 40871)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109307809.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Leather Jeans Belt Brown ( 40871) Leather Jeans Belt Brown ( 40871) Leather Jeans Belt Brown ( 40871) Stoere riem van Petrol in het donkerbruin. (1)
      Petrol Industries Leather Jeans Belt Brown ( 40871)
      • 08719638803717
      1
      24.95 EUR
    • Petrol Industries 40103 Heren Riem-Bruin-115 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138144203.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries 40103 Heren Riem-Bruin-115 cm 40103 Heren Riem-Bruin-115 cm 40103 Heren Riem-Bruin-115 cm Belt van Petrol met fraai logo erop. (1)
      Petrol Industries 40103 Heren Riem-Bruin-115 cm
      • 08719425695617
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries 40103 Heren Riem-Bruin-85 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138146093.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries 40103 Heren Riem-Bruin-85 cm 40103 Heren Riem-Bruin-85 cm 40103 Heren Riem-Bruin-85 cm Belt van Petrol met fraai logo erop. (1)
      Petrol Industries 40103 Heren Riem-Bruin-85 cm
      • 08719425695587
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries Riem Basic - Zwart - Maten: 65, 75
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153143895.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Riem Basic - Zwart - Maten: 65, 75 Riem Basic - Zwart - Maten: 65, 75 Riem Basic - Zwart - Maten: 65, 75 Petrol Industries is kenmerkend als kledingmerk doordat moderne stijlen worden gecombineerd met authenticiteit. Geinspireerde klassieke Amerikaanse invloeden zoals Industrial, Vintage en Racing worden verwerkt in de collecties. * Model: Jongens * Samenstelling materiaal: Leather. (1)
      Petrol Industries Riem Basic - Zwart - Maten: 65, 75
      • 08720143264535
      1
      17.90 EUR
      Petrol Industries Petrol Industries Industries Riem Zwart + Logo (40103) Industries Riem Zwart + Logo (40103) Industries Riem Zwart + Logo (40103) Belt van Petrol met fraai logo erop. (1)
      Petrol Industries Industries Riem Zwart + Logo (40103)
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries 40457 Heren Riem-Bruin-95 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138147608.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138146481.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138147224.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118142231.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries 40457 Heren Riem-Bruin-95 cm 40457 Heren Riem-Bruin-95 cm 40457 Heren Riem-Bruin-95 cm Fraaie basis riem van Petrol in het bruin. (1)
      Petrol Industries 40457 Heren Riem-Bruin-95 cm
      • 08719425695433
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries Industries Authentic Belt Black (40457)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109343963.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Industries Authentic Belt Black (40457) Industries Authentic Belt Black (40457) Industries Authentic Belt Black (40457) Fraaie basis riem van Petrol. In 5 lengtematen. Genuine leather. Mooie gesp! (1)
      Petrol Industries Industries Authentic Belt Black (40457)
      • 08719638805254
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries Industries Authentic Belt Black (40457)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109343963.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Industries Authentic Belt Black (40457) Industries Authentic Belt Black (40457) Industries Authentic Belt Black (40457) Fraaie basis riem van Petrol. In 5 lengtematen. Genuine leather. Mooie gesp! (1)
      Petrol Industries Industries Authentic Belt Black (40457)
      • 08719425695402
      1
      14.95 EUR
    • Petrol Industries 40488 Heren Riem-Navy-85 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138143442.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries 40488 Heren Riem-Navy-85 cm 40488 Heren Riem-Navy-85 cm 40488 Heren Riem-Navy-85 cm Heren leren riem van het merk Petrol Industries. De riem is uitgevoerd in een uni dessin en heeft een zilverkleurige gesp met dubbele lussen. De riem is 4 cm breed. (1)
      Petrol Industries 40488 Heren Riem-Navy-85 cm
      • 08719425696065
      1
      24.95 EUR
    • Petrol Industries Industries riem-40555-85cm-BRUIN
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127271572.jpg
      Petrol Industries Petrol Industries Industries riem-40555-85cm-BRUIN Industries riem-40555-85cm-BRUIN Industries riem-40555-85cm-BRUIN Bruine riem van Petrol met inkepingen. (1)
      Petrol Industries Industries riem-40555-85cm-BRUIN
      • 08719638803656
      1
      14.95 EUR
    2 3
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbieding IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Valentino DEFAULT
        • valentino
      • Floris van bommel DEFAULT
        • floris_van_bommel
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 10DAYS (10days)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arcade (arcade)
      • Arcade Belts (arcade_belts)
      • Armada (armada)
      • Austrialpin (austrialpin)
      • B.belt (b_belt)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babista (babista)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bovino Belts (bovino_belts)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buckle up (buckle_up)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt (carhartt)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Cipo & Baxx (cipo_baxx)
      • Club Of Comfort (club_of_comfort)
      • Comma (comma)
      • Cornerstone (cornerstone)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cross jeans (cross_jeans)
      • Dainese (dainese)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Diesel (diesel)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dystroy (dystroy)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Falke (falke)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FlipBelt (flipbelt)
      • Floris van bommel (floris_van_bommel)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IZOD (izod)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jcc (jcc)
      • Jeffery west (jeffery_west)
      • John devin (john_devin)
      • JOOP! (joop_)
      • Josh V (josh_v)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Krüger Collection (kru_ger_collection)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lindenmann (lindenmann)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Maidenform (maidenform)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Makita (makita)
      • Mammut (mammut)
      • Man'S World (man_s_world)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Maze (maze)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Michaelis (michaelis)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Mona (mona)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nixon (nixon)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Paco Home (paco_home)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R-Neal (r_neal)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • REELL (reell)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Rhode island (rhode_island)
      • Roxy (roxy)
      • Rusty neal (rusty_neal)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Salewa (salewa)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Silbergift (silbergift)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Strellson (strellson)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teddy Fresh (teddy_fresh)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Turi Landhaus (turi_landhaus)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Vans (vans)
      • Vanzetti (vanzetti)
      • Vaude (vaude)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vittozzi (vittozzi)
      • Volcom (volcom)
      • We fashion (we_fashion)
      • WELLYS (wellys)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zine (zine)
    • Prijs (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €40 (low)
      • €40 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leren (leer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type riem (Type_riem):
      • Broekriem (broekriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl