x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er riemen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    riemen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in riemen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169231193.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur Van hoogwaardig rundleer. Allover met studs belegd. In modieuze breedte. Met metalen gesp. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: rundleer. (1)
      HEINE Ceintuur
      • 04053692171134
      1
      deal
      103.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169161065.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur In tijdloos elegant model. Van hoogwaardig rundleer. Afgeronde metalen gesp. In grootte te variëren. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: , onedel metaal, rundleer (1)
      HEINE Ceintuur
      • 04053692159866
      1
      deal
      63.94 EUR
    • HEINE Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164047039.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169227525.jpg
      HEINE HEINE Riem Riem Riem Van hoogwaardig rundleer. In grootte te variëren. In modieus breed model. Tailleriem. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: leer. (1)
      HEINE Riem
      • 04053692161395
      • HEN4694001000002
      1
      43.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106859587.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169222787.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur Oorbellen in liefdevolle verwerking. Mix van rund-splitleer en kunststof materiaal. Belegd met studs. In modieus smal model. In used-look. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: , onedel metaal, (1)
      HEINE Ceintuur
      • 04250892304847
      1
      deal
      33.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169279361.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur Met decoratieve metalen gesp. Van hoogwaardig rundleer. Afgeronde metalen gesp. In modieuze breedte. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: rundleer. (1)
      HEINE Ceintuur
      • 08718869060432
      1
      deal
      53.94 EUR
    • HEINE Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167423332.jpg
      HEINE HEINE Riem Riem Riem Ceintuur in modieuze studs-look. Van splitrundleer en kunststof. Allover met verschillend gekleurde studs belegd. Studs in gehamerde look. Metalen gesp. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: onedel (1)
      HEINE Riem
      • 04250892301648
      • HEN5221001000001
      1
      41.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169225083.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur In modieus smal model. Van hoogwaardig rundleer. Trendy lak-look. Met metalen gesp. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: rundleer. (1)
      HEINE Ceintuur
      • 04053692171844
      1
      deal
      53.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169234318.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur Van hoogwaardig rundleer. In modieuze breedte. Met metalen gesp. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: rundleer. (1)
      HEINE Ceintuur
      • 04053692171288
      1
      deal
      53.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169227802.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur In modieuze studs-look. Van hoogwaardig rundleer. Allover met studs bezet. In modieuze breedte. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: rundleer. (1)
      HEINE Ceintuur
      • 04053692171370
      1
      deal
      88.94 EUR
    • HEINE Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167735698.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179326117.jpg
      HEINE HEINE Riem Riem Riem Decoratief heupgordeltje. Van kunststof. Met decoratieve metalen gesp. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: imitatieleer. (1)
      HEINE Riem
      • 04260322759420
      • HEN5169003000001
      1
      33.94 EUR
    • HEINE leren riem in gevlochten look (Leren riem)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179737431.jpg
      HEINE HEINE leren riem in gevlochten look (Leren riem) leren riem in gevlochten look (Leren riem) leren riem in gevlochten look (Leren riem) Van hoogwaardig rundleer. Met luxueus gestempelde metalen gesp. Met decoratieve metalen gesp. In modieus breed model. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: rundleer. (1)
      HEINE leren riem in gevlochten look (Leren riem)
      • 04260358596839
      1
      103.94 EUR
    • HEINE leren riem in gevlochten look (Leren riem)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179733256.jpg
      HEINE HEINE leren riem in gevlochten look (Leren riem) leren riem in gevlochten look (Leren riem) leren riem in gevlochten look (Leren riem) Van hoogwaardig rundleer. Met luxueus gestempelde metalen gesp. Met decoratieve metalen gesp. In modieus breed model. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: rundleer. (1)
      HEINE leren riem in gevlochten look (Leren riem)
      • 04260358596778
      1
      103.94 EUR
    • HEINE Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171061883.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176705664.jpg
      HEINE HEINE Riem Riem Riem Decoratief heupgordeltje. Van kunststof. Met decoratieve metalen gesp. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: imitatieleer. (1)
      HEINE Riem
      • 04260322759888
      • HEN5102002000001
      1
      33.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116610870.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176707397.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur In modieuze wikkel-look. Van zacht schaapsleer. Naar buiten toe smal uitlopend. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: schaapsleer. (1)
      HEINE Ceintuur
      • 08904258911670
      1
      43.94 EUR
    • HEINE Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168179046.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176708757.jpg
      HEINE HEINE Riem Riem Riem Ceintuur in modieuze studs-look. Van splitrundleer en kunststof. Allover met verschillend gekleurde studs belegd. Studs in gehamerde look. Metalen gesp. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: onedel (1)
      HEINE Riem
      • 04250892301280
      • HEN5168004000001
      1
      41.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169227614.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur Met decoratieve metalen gesp. Van hoogwaardig rundleer. In modieuze breedte. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: rundleer. (1)
      HEINE Ceintuur
      • 08718869060517
      1
      63.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169277253.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur In stoere look. Van splitleer en kunststof. Bezet met metalen studs en acrylsteentjes. Met afgeronde metalen gesp. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: onedel metaal, polyurethaan, splitleer. (1)
      HEINE Ceintuur
      • 04250892301594
      1
      41.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169229645.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur Met decoratieve metalen gesp. Van hoogwaardig rundleer. Trendy lak-look . In modieus breed model. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: onedel metaal, rundleer. (1)
      HEINE Ceintuur
      • 08718869034792
      1
      53.94 EUR
    • HEINE Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116354364.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169236616.jpg
      HEINE HEINE Riem Riem Riem In eenvoudig model . Van splitrundleer en kunststof. Met trendy finish. Met verschillend grote studs en acrylsteentjes. Met afgeronde metalen gesp. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: acrylstenen, (1)
      HEINE Riem
      • 04250892303109
      1
      43.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169234299.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur In trendy studs-look. Mix van rundsplitleer en kunststof. Allover met studs belegd. Licht metallic-effect. Afgeronde metalen gesp. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: onedel metaal, polyurethaan, (1)
      HEINE Ceintuur
      • 04250892303376
      1
      41.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169230835.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur In modieus breed model. Van hoogwaardig rundleer. Met decoratieve metalen gesp. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: onedel metaal, rundleer. (1)
      HEINE Ceintuur
      • 08718869035089
      1
      deal
      53.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169234053.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur Van hoogwaardig rundleer. Bezet met studs. Allover met studs belegd. In modieus smal model. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: rundleer. (1)
      HEINE Ceintuur
      • 04053692171561
      1
      63.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169233255.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur Ceintuur in modieuze studs-look. Mix van kunststof en metaal. Afgeronde metalen gesp. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: imitatieleer, onedel metaal. (1)
      HEINE Ceintuur
      • 04260446535832
      1
      33.94 EUR
    • HEINE Ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169235508.jpg
      HEINE HEINE Ceintuur Ceintuur Ceintuur Met decoratieve metalen gesp. Van hoogwaardig rundleer. Afgeronde metalen gesp. In modieuze breedte. Materiaalsamenstelling: Buitenkant: rundleer. (1)
      HEINE Ceintuur
      • 08718869060470
      1
      deal
      53.94 EUR
    2
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbieding IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Amsterdam Cowboys (amsterdam_cowboys)
      • Arcade (arcade)
      • Arcade Belts (arcade_belts)
      • Austrialpin (austrialpin)
      • B.belt (b_belt)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Balvi (balvi)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Best Body Nutrition (best_body_nutrition)
      • Bestway (bestway)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bomont (bomont)
      • BOSS (boss)
      • Bouwsales (bouwsales)
      • Bovino Belts (bovino_belts)
      • Bradbury, Ray (bradbury_ray)
      • BRAMS PARIS (brams_paris)
      • Bristol (bristol)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • C.P. Sports (c_p_sports)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casanova (casanova)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Charm London (charm_london)
      • Chasin' (chasin_)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Coach (coach)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Cornerstone (cornerstone)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Cowboysbelt (cowboysbelt)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cross jeans (cross_jeans)
      • Dainese (dainese)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Davidoff (davidoff)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobrefa (dobrefa)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dune London (dune_london)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Elvy (elvy)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Eterna (eterna)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exact (exact)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Falke (falke)
      • FHB (fhb)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flamingo (flamingo)
      • FlipBelt (flipbelt)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Fristads Kansas (fristads_kansas)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Havep (havep)
      • HEINE (heine)
      • HEMA (hema)
      • Horka (horka)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • In Shape (in_shape)
      • Ironmaxx (ironmaxx)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jcc (jcc)
      • Jeffery west (jeffery_west)
      • Jesse.V (jesse_v)
      • Job Belts (job_belts)
      • John devin (john_devin)
      • JOOP! (joop_)
      • Josh V (josh_v)
      • Kampara (kampara)
      • Karlie (karlie)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidzzbelts (kidzzbelts)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindenmann (lindenmann)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lundhags (lundhags)
      • Magnanni (magnanni)
      • Maidenform (maidenform)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Makita (makita)
      • Mammut (mammut)
      • Man'S World (man_s_world)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mascot (mascot)
      • Masterdis (masterdis)
      • Michaelis (michaelis)
      • MLB (mlb)
      • Mona (mona)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Moscow (moscow)
      • Mountain Belt (mountain_belt)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noppies (noppies)
      • Oakley (oakley)
      • Old West (old_west)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • OTTO (otto)
      • Paco Home (paco_home)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinned By K (pinned_by_k)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plano (plano)
      • Playshoes (playshoes)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rehab (rehab)
      • Reinders (reinders)
      • Reiss (reiss)
      • REVIT! (revit_)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Your Curves by Angelina K. (rock_your_curves_by_angelina_k_)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rusty neal (rusty_neal)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Salewa (salewa)
      • Sandro (sandro)
      • Santoni (santoni)
      • Scapino (scapino)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sendra (sendra)
      • Sheego (sheego)
      • Snickers (snickers)
      • Snickers Workwear (snickers_workwear)
      • Sparco (sparco)
      • State Of Art Rookies (state_of_art_rookies)
      • Stihl (stihl)
      • Street One (street_one)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Kaia (the_kaia)
      • Timbelt (timbelt)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toolpack (toolpack)
      • Tresanti (tresanti)
      • Tricorp (tricorp)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Van Gils (van_gils)
      • Van lier (van_lier)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanzetti (vanzetti)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Via vai (via_vai)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • WELLYS (wellys)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wil(s)kin (wil_s_kin)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijs (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €40 (low)
      • €40 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 85 cm (lengte_cm_1)
      • 85 cm - 95 cm (lengte_cm_2)
      • 95 cm - 105 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 105 cm (lengte_cm_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leren (leer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type riem (Type_riem):
      • Tailleriem (tailleriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl