x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er riemen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dames Leren riemen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in riemen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    1008 - 24
    • B.belt Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145574249.jpg
      B.belt B.belt Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      B.belt Riem
      • 04054142212506
      • BB4007L44-85-660
      1
      69.90 EUR
    • B.belt Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145574030.jpg
      B.belt B.belt Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      B.belt Riem
      • 04054142209575
      • BB4010L72-100-660
      1
      69.90 EUR
    • Vanzetti Riem '30 mm'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145576444.jpg
      Vanzetti Vanzetti Riem '30 mm' Riem '30 mm' Riem '30 mm' Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Vanzetti Riem '30 mm'
      • 04055215770640
      • VAN0193002000002
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Vanzetti Riem '30 mm'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145576444.jpg
      Vanzetti Vanzetti Riem '30 mm' Riem '30 mm' Riem '30 mm' Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Vanzetti Riem '30 mm'
      • 04055215770671
      • VAN0193002000005
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Vanzetti Riem '30 mm'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145576444.jpg
      Vanzetti Vanzetti Riem '30 mm' Riem '30 mm' Riem '30 mm' Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Vanzetti Riem '30 mm'
      • 04055215770657
      • VAN0193002000003
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Vanzetti Riem '30 mm'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145576444.jpg
      Vanzetti Vanzetti Riem '30 mm' Riem '30 mm' Riem '30 mm' Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Vanzetti Riem '30 mm'
      • 04055215770602
      • VAN0193002000006
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Vanzetti Riem '30 mm'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145576444.jpg
      Vanzetti Vanzetti Riem '30 mm' Riem '30 mm' Riem '30 mm' Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Vanzetti Riem '30 mm'
      • 04055215770664
      • VAN0193002000004
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Mustang Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145633697.jpg
      Mustang Mustang Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Mustang Riem
      • 04046036142631
      • MUT0325002000006
      1
      39.90 EUR
    • Mustang Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145633697.jpg
      Mustang Mustang Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Mustang Riem
      • 04046036142679
      • MUT0325002000003
      1
      39.90 EUR
    • Tom Tailor Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145629775.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Tom Tailor Riem
      • 04043825564995
      • TTD3037002000002
      1
      22.90 EUR
    • Tom Tailor Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145629738.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Tom Tailor Riem
      • 04043825555085
      • TTD3039001000007
      1
      29.90 EUR
    • Tom Tailor Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145629738.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Tom Tailor Riem
      • 04043825555054
      • TTD3039001000005
      1
      29.90 EUR
    • Calvin Klein Riem '3cm ROUNDED BUCKLE BELT'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146926095.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Riem '3cm ROUNDED BUCKLE BELT' Riem '3cm ROUNDED BUCKLE BELT' Riem '3cm ROUNDED BUCKLE BELT' Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Calvin Klein Riem '3cm ROUNDED BUCKLE BELT'
      • 08719851728583
      • CAK0931001000003
      1
      49.90 EUR
    • Hugo Boss Riem van Italiaans leer met koppelsluiting met logo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147770191.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Riem van Italiaans leer met koppelsluiting met logo Riem van Italiaans leer met koppelsluiting met logo Riem van Italiaans leer met koppelsluiting met logo Pinsluiting Volledig gevoerd Hardware-afwerking: Lichtgouden hardware (1)
      Hugo Boss Riem van Italiaans leer met koppelsluiting met logo
      • 04029054947334
      1
      150.00 EUR
    • Esprit Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147894996.jpg
      Esprit Esprit Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Esprit Riem
      • 04062797302022
      • ESR4313001000002
      1
      29.90 EUR
    • Vanzetti Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147969616.jpg
      Vanzetti Vanzetti Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Vanzetti Riem
      • 04055215834106
      • VAN0220002000007
      1
      37.90 EUR
    • Vanzetti Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147969632.jpg
      Vanzetti Vanzetti Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Vanzetti Riem
      • 04055215847892
      • VAN0217003000003
      1
      39.90 EUR
    • Vanzetti Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147969629.jpg
      Vanzetti Vanzetti Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Vanzetti Riem
      • 04055215836933
      • VAN0215001000001
      1
      49.90 EUR
    • B.belt Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130377843.jpg
      B.belt B.belt Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      B.belt Riem
      • 04054142174392
      • BB0621L39-95-0790
      1
      89.95 EUR
    • Vanzetti Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129934847.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113355092.jpg
      Vanzetti Vanzetti Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer, Metaal; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      Vanzetti Riem
      • 04050344429230
      • VAN0066004000002
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Esprit riem Embossed marine Marine 100
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145990489.jpg
      Esprit Esprit riem Embossed marine Marine 100 riem Embossed marine Marine 100 riem Embossed marine Marine 100 ESPRIT riem Embossed marine. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'marine'. Het product is gemaakt van 100% leer. Probeer jouw ESPRIT riem Embossed marine rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Esprit riem Embossed marine Marine 100
      • 04062099896649
      1
      22.99 EUR
    • B.belt Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130382001.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130382003.jpg
      B.belt B.belt Riem Riem Riem Materiaal: Suède; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      B.belt Riem
      • 04054142083328
      • 5823-001
      1
      deal
      149.95 EUR
    • Esprit riem Embossed marine Marine 90
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145990489.jpg
      Esprit Esprit riem Embossed marine Marine 90 riem Embossed marine Marine 90 riem Embossed marine Marine 90 ESPRIT riem Embossed marine. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'marine'. Het product is gemaakt van 100% leer. Probeer jouw ESPRIT riem Embossed marine rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Esprit riem Embossed marine Marine 90
      • 04062099896687
      1
      22.99 EUR
    • B.belt Riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145574057.jpg
      B.belt B.belt Riem Riem Riem Materiaal: Glad leer; Materiaal: Leer; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking (1)
      B.belt Riem
      • 04054142250256
      • BB0827L78-80-1315
      1
      79.90 EUR
    1 42 44 56
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbieding IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Valentino DEFAULT
        • valentino
      • Floris van bommel DEFAULT
        • floris_van_bommel
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Anna Aura (anna_aura)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • B.belt (b_belt)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babista (babista)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bovino Belts (bovino_belts)
      • Bristol (bristol)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buckle up (buckle_up)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Chasin' (chasin_)
      • Club Of Comfort (club_of_comfort)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Cornerstone (cornerstone)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Cross jeans (cross_jeans)
      • DAY.LIKE (day_like)
      • Diesel (diesel)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Drykorn (drykorn)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Essentiel Antwerp (essentiel_antwerp)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Expresso (expresso)
      • Fadenmeister Berlin (fadenmeister_berlin)
      • Falke (falke)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Floris van bommel (floris_van_bommel)
      • FLUFFY EARS (fluffy_ears)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Gd import (gd_import)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giorgio beverly hills (giorgio_beverly_hills)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greve (greve)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Happy Size (happy_size)
      • HARPER & YVE (harper_yve)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hydro force (hydro_force)
      • IZOD (izod)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jeffery west (jeffery_west)
      • JOOP! (joop_)
      • Josh V (josh_v)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Karen Millen (karen_millen)
      • Kidzzbelts (kidzzbelts)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Krüger Collection (kru_ger_collection)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Lederonline (lederonline)
      • Legend (legend)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lindenmann (lindenmann)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Man'S World (man_s_world)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Men Plus (men_plus)
      • Michaelis (michaelis)
      • Miss etam (miss_etam)
      • Mustang (mustang)
      • MYBC (mybc)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nixon (nixon)
      • Noppies (noppies)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Object (object)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Piké (pike_)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • R-Neal (r_neal)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rehab (rehab)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Rhode island (rhode_island)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • RRJ (rrj)
      • Rusty neal (rusty_neal)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Smitten (smitten)
      • State Of Art Rookies (state_of_art_rookies)
      • Steps (steps)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tresanti (tresanti)
      • Turi Landhaus (turi_landhaus)
      • Uta Raasch (uta_raasch)
      • Valentino (valentino)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanzetti (vanzetti)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vilenca (vilenca)
      • Vittozzi (vittozzi)
      • Warehouse (warehouse)
      • Way Of Glory (way_of_glory)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Prijs (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €40 (low)
      • €40 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Maat (maat):
      • Een maat (een_maat)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leren (leer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type riem (Type_riem):
      • Broekriem (broekriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl