x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er regenjassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kelfort regenjas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in regenjas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Kelfort Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide XXL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163618792.jpg
      Kelfort Kelfort Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide XXL Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide XXL Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide XXL 53% polyurethaan en 47% polyamide (170 g/m²). Voorzien van drukknopen. Voldoet aan EN 343 (3.2). (1)
      Kelfort Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide XXL
      • 08714678064807
      3
      deal
      69.88 EUR
    • Kelfort Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163618792.jpg
      Kelfort Kelfort Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide XL Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide XL Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide XL Kelfort Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide XL (1)
      Kelfort Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide XL
      • 08714678064791
      3
      deal
      68.83 EUR
    • Kelfort Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163618792.jpg
      Kelfort Kelfort Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide L Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide L Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide L 53% polyurethaan en 47% polyamide(170 g/m²). Voorzien van drukknopen. Voldoet aan EN 343 (3.2). (1)
      Kelfort Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide L
      • 08714678064784
      2
      deal
      68.83 EUR
    • Kelfort Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144939051.jpg
      Kelfort Kelfort Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide M Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide M Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide M 53% polyurethaan en 47% polyamide (170 g/m²). Voorzien van drukknopen. Voldoet aan EN 343 (3.2). (1)
      Kelfort Regenjas marine blauw 53% polyurethaan en 47% polyamide M
      • 08714678064777
      2
      deal
      68.83 EUR
    • Kelfort Regenjas groen 53% polyurethaan en 47% polyamide XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144937962.jpg
      Kelfort Kelfort Regenjas groen 53% polyurethaan en 47% polyamide XL Regenjas groen 53% polyurethaan en 47% polyamide XL Regenjas groen 53% polyurethaan en 47% polyamide XL Regenjas groen 53% polyurethaan en 47% polyamide XL (1)
      Kelfort Regenjas groen 53% polyurethaan en 47% polyamide XL
      • 08714678064975
      1
      48.86 EUR
    • Kelfort Regenjas Groen XXXL - 1526712
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163617006.jpg
      Kelfort Kelfort Regenjas Groen XXXL - 1526712 Regenjas Groen XXXL - 1526712 Regenjas Groen XXXL - 1526712 53% polyurethaan en 47% polyamide (170 g/m²). Voorzien van drukknopen. Voldoet aan EN 343 (3.2). (1)
      Kelfort Regenjas Groen XXXL - 1526712
      • 08714678064999
      1
      deal
      73.98 EUR
    • Kelfort Regenjas Marine XXXL - 1526705
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163618792.jpg
      Kelfort Kelfort Regenjas Marine XXXL - 1526705 Regenjas Marine XXXL - 1526705 Regenjas Marine XXXL - 1526705 53% polyurethaan en 47% polyamide (170 g/m²). Voorzien van drukknopen. Voldoet aan EN 343 (3.2). (1)
      Kelfort Regenjas Marine XXXL - 1526705
      • 08714678064814
      1
      deal
      73.98 EUR
    • Meest populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Agu DEFAULT
        • agu
      • Rains DEFAULT
        • rains
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Geel DEFAULT
        • geel
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 5XL (5xl)
      • 6XL (6xl)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 98/104 (98_104)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/150 (140_150)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 157/164 (157_164)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • M/L (m_l)
      • Onesize (onesize)
      • S/M (s_m)
    • Prijs (price):
      • < € 60 (budget)
      • € 60 - € 120 (price_2)
      • € 120 - € 225 (price_3)
      • ≥ € 225 (price_4)
    • Merk (brand):
      • Rains (rains)
      • Agu (agu)
      • 4-Act (4_act)
      • Adidas (adidas)
      • Aigle (aigle)
      • Alchemy Equipment (alchemy_equipment)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • America Today (america_today)
      • Anuy (anuy)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arditex (arditex)
      • Armada (armada)
      • Awdis (awdis)
      • Basil (basil)
      • BBB (bbb)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • CeLaVi (celavi)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cry Babies (cry_babies)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dassy (dassy)
      • Deproc Active (deproc_active)
      • Derbe (derbe)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Disney (disney)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eider (eider)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Exped (exped)
      • Fastrider (fastrider)
      • Ferrari (ferrari)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Finside (finside)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forward (forward)
      • FOX (fox)
      • Fristads (fristads)
      • FW (fw)
      • Givova (givova)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Greenlands (greenlands)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herock (herock)
      • Herschel (herschel)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • HKM (hkm)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Hydrowear (hydrowear)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jartazi (jartazi)
      • JDY (jdy)
      • Joma (joma)
      • K-way (k_way)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kidorable (kidorable)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Life-line (life_line)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lynx (lynx)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Malelions (malelions)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Marvel (marvel)
      • Mascot (mascot)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Mirage (mirage)
      • Molo (molo)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Bend (north_bend)
      • Northface (northface)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Paco Home (paco_home)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Perletti (perletti)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Playshoes (playshoes)
      • Portwest (portwest)
      • Precision (precision)
      • PRO-X elements (pro_x_elements)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ragwear Plus (ragwear_plus)
      • Ralka (ralka)
      • Rapide (rapide)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Result (result)
      • Richa (richa)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rogelli (rogelli)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Safeworker (safeworker)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scippis (scippis)
      • SCOTT (scott)
      • Scout (scout)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • SIOEN (sioen)
      • Snickers (snickers)
      • Snickers Workwear (snickers_workwear)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Stephen Joseph (stephen_joseph)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Størvik (st_rvik)
      • Superdry (superdry)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • Ternua (ternua)
      • Terratrend (terratrend)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Toolstation (toolstation)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Tricorp (tricorp)
      • Triple2 (triple2)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TSG (tsg)
      • Tucano (tucano)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unicorn (unicorn)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Weather Report (weather_report)
      • Willex (willex)
      • Wowow (wowow)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yeti (yeti)
      • Yoek (yoek)
      • Zapf (zapf)
      • Ziener (ziener)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
    • Dessin (motief):
      • Camouflage (camouflage)
      • Effen (effen)
      • Gestreept (gestreept)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Symmetrisch patroon (symmetrisch_patroon)
      • Tweekleurig (tweekleurig)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl