x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er regenjassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    EDITED The Label regenjas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in regenjas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • EDITED The Label Functionele jas 'Nahla'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137794774.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106263045.jpg
      EDITED The Label EDITED The Label Functionele jas 'Nahla' Functionele jas 'Nahla' Functionele jas 'Nahla' Type jas: Regenjas; Materiaal: Synthetisch; Motief: Effen; Voering: Niet gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Capuchon met trekkoord, Met windscherm, Deelnaden, Zakken aan de zijkant; Pasvorm: Normale pasvorm; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Handwas, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet strijken, Niet bleken (1)
      EDITED The Label Functionele jas 'Nahla'
      • 04054986801294
      1
      most_sold
      89.9 EUR
    • Meest populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Geel DEFAULT
        • geel
    • Merk (brand):
      • America Today (america_today)
      • Rains (rains)
      • Only (only)
      • Agu (agu)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Adidas (adidas)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Asics (asics)
      • Berghaus (berghaus)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brunotti (brunotti)
      • Camilla Mørch (camilla_m_rch)
      • Caperlan (caperlan)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Derbe (derbe)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Endura (endura)
      • Falcon (falcon)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fouganza (fouganza)
      • Gevavi (gevavi)
      • Gonso (gonso)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • Hiker (hiker)
      • Hock (hock)
      • Hunter (hunter)
      • Icepeak (icepeak)
      • INESIS (inesis)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jako (jako)
      • K-way (k_way)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Khujo (khujo)
      • Killtec (killtec)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • LMTD (lmtd)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mbym (mbym)
      • Mona (mona)
      • Mymo (mymo)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Playshoes (playshoes)
      • Polarino (polarino)
      • Portwest (portwest)
      • Protective (protective)
      • Quechua (quechua)
      • Ralka (ralka)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reset (reset)
      • Review (review)
      • Roxy (roxy)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Scout (scout)
      • Sheego (sheego)
      • Solognac (solognac)
      • Superdry (superdry)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tretorn (tretorn)
      • Trigema (trigema)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vila (vila)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wemoto (wemoto)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Willex (willex)
      • X3m (x3m)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €60 (low)
      • €60 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Printopdruk (printopdruk)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl