x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nedis Pvc Luchtafvoerslang - Wit - 1.50 M

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nedis Pvc Luchtafvoerslang - Wit - 1.50 M
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nedis Pvc Luchtafvoerslang - Wit - 1.50 M
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nedis Pvc Luchtafvoerslang - Wit - 1.50 M
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157705447.jpg?ts=1
Nedis Nedis Pvc Luchtafvoerslang - Wit - 1.50 M Pvc Luchtafvoerslang - Wit - 1.50 M Pvc Luchtafvoerslang - Wit - 1.50 M Nedis PVC Luchtafvoerslang | 100 mm | 1.50 m | Geschikt voor: Air Ventilation / Tumble Dryers | Wit (1)
  • 05412810301539
2
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • 9.90 10.20 EUR 2
    2
    • Kabelshop.nl Kabelshop.nl
      Afvoerslang, lucht - Met deze luchtafvoerslang kun jij het stoom van een droogtrommel of ventilatiesysteem eenvoudig afvoeren. De PVC sla...9.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Nedis PVC Luchtafvoerslang | 100 mm | 1.50 m | Geschikt voor: Air Ventilation / Tumble Dryers | Wit10.20, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Storage solutions - GARDEROBE KAST - 3 SCHAPPEN - 60X30X80 CM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202140442.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178100874.jpg?ts=1
      Storage solutions Storage solutions - GARDEROBE KAST - 3 SCHAPPEN - 60X30X80 CM - GARDEROBE KAST - 3 SCHAPPEN - 60X30X80 CM - GARDEROBE KAST - 3 SCHAPPEN - 60X30X80 CM Stoffen garderobekast - Met deze kledingkast van textiel kun jij al jouw kleding en schoenen eenvoudig opbergen. De kast beschikt over 3 legschappen en kun je eenvoudig openen en sluiten met de ritssluitingen aan de zijkant. Dit exemplaar is 80 centimeter hoog en past hierdoor perfect in een slaap- of studentenkamer.Stoffen kast met hang- en legplekkenDeze garderobekast heeft een metalen frame en is bekleed met textiel. De grijze kast beschikt over 3 legvakken, waardoor jij zowel kledingstukk... (2)
      Storage solutions - GARDEROBE KAST - 3 SCHAPPEN - 60X30X80 CM
      • 08719987404108
      1
    • Polysan raamwisser 25x25cm chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176731563.jpg?ts=1
      Polysan Polysan raamwisser 25x25cm chroom raamwisser 25x25cm chroom raamwisser 25x25cm chroom Polysan raamwisser 25x25cm, uitgevoerd in het chroom. Deze wisser is gemaakt van RVS en is afgewerkt in de kleur chroom. Een onderdeel van wisser is een praktische houder, deze wordt met twee schroeven aan de muur bevestigd. Met deze wisser maak je gemakkelijk het douchescherm droog, maar hij is ook handig voor het schoonmaken van bijvoorbeeld de spiegel. Gemaakt van RVS; Praktische houder; Aan muur bevestigd. (1)
      Polysan raamwisser 25x25cm chroom
      • 08590913811630
      1
      deal
    • TuinenXL Borstel met telescopische steel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226524983.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226524984.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226524987.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232898836.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226524989.jpg?ts=1
      TuinenXL TuinenXL Borstel met telescopische steel Borstel met telescopische steel Borstel met telescopische steel Met deze handige telescopische borstel met zeepdispenser hoef je de glazenwasser niet te bellen om de ramen te wassen. Of maak eindelijk de zonnepanelen grondig schoon, waar je normaal zo moeilijk bijkomt Ook verschillende andere oppervlaktes in en om het huis maak jij helemaal fris met deze borstel. Kunnen jouw daktegels wel een poetsbeurt gebruiken? Nu kom je er moeiteloos bij. Je schuift de steel uit tot wel 4,6 meter, dus geen object thuis is te hoog. Een schoonmaaksessie met alleen water... (78)
      TuinenXL Borstel met telescopische steel
      • 08715342036076
      1
    • Vero Sorbo Vloertrekker - Waterrand - 75 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209065904.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116624458.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226397159.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152219029.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139293795.jpg?ts=1
      Vero Vero Sorbo Vloertrekker - Waterrand - 75 cm Sorbo Vloertrekker - Waterrand - 75 cm Sorbo Vloertrekker - Waterrand - 75 cm Stevige vloertrekkers van Vero, verkrijgbaar in 55 en 75 centimeter. Deze trekkers hebben een verstevigde steelhouder en zijn gegalvaniseerd om een lange leverduur te garanderen. De trekker wordt geleverd zonder steel, deze kunt u naar keuze mee bestellen. Merk Vero Samenvattend Gegalvaniseerd Extra sterk Verkrijgbaar in 2 maten Eenvoudig en snel vloeren drogen met deze Vero Vloertrekkers. (1)
      Vero Sorbo Vloertrekker - Waterrand - 75 cm
      • 08710374080783
      4
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 11.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 11.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 11.70
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 9.90
    • partner@vergelijk.nl