x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Blomus Vipo Wisser met Houder

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Blomus Vipo Wisser met Houder
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Blomus Vipo Wisser met Houder
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Blomus Vipo Wisser met Houder
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142316788.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155019385.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116418794.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199313948.jpg?ts=1
Blomus Blomus Vipo Wisser met Houder Vipo Wisser met Houder Vipo Wisser met Houder Met deze raamwisser Vipo van het merk Blomus trekt u eenvoudig de douche(ruiten) droog na gebruik. Door uw douche na gebruik droog te trekken voorkomt u str... Kijk voor meer informatie op de website. (2)
  • 04008832689826
8
good_buy
deal
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 30 cm
    • Hoogte: 24 cm
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
    • Materiaal: Roestvrijstaal, Siliconen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 30.90 38.90 EUR 8
    8
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Douche raamtrekker Blomus Vipo RVS online. Bekijk alle Badkameraccessoires van het merk Blomus bij Etrias.
      30.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Stijlvolinhuis.nl Stijlvolinhuis.nl
      Met deze raamwisser Vipo van het merk Blomus trekt u eenvoudig de douche(ruiten) droog na gebruik. Door uw douche na gebruik droog te tre...
      30.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Badkamerstore.nl Badkamerstore.nl
      Met deze raamwisser Vipo van het merk Blomus trekt u eenvoudig de douche(ruiten) droog na gebruik. Door uw douche na gebruik droog te tre...
      30.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Blomus Vipo Wisser met Houder online bij fonQ. Alle Blomus Badkameraccessoires uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen ...
      30.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.666666666666667 (2)
      Bestel Blomus Vipo Wisser met Houder online bij vtwonen. Alle Blomus Badkameraccessoires uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morg...
      30.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Afmeting: H 20 cm, B 25 cm, D 2,5 cm Materiaal: siliconen Inclusief houder Rubberen lip maakt een streepvrije reiniging mogelijk30.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Blomus Vipo Douchetrekker Magnet33.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • de Bijenkorf de Bijenkorf
      7.2 (1)
      Vipo douchewisser van Blomus, vervaardigd uit siliconen. Dit strakke ontwerp is voorzien van schrobnopjes en eenvoudig op te hangen met h...38.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • TuinenXL Borstel met telescopische steel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226524983.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226524984.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226524987.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232898836.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226524989.jpg?ts=1
      TuinenXL TuinenXL Borstel met telescopische steel Borstel met telescopische steel Borstel met telescopische steel Met deze handige telescopische borstel met zeepdispenser hoef je de glazenwasser niet te bellen om de ramen te wassen. Of maak eindelijk de zonnepanelen grondig schoon, waar je normaal zo moeilijk bijkomt Ook verschillende andere oppervlaktes in en om het huis maak jij helemaal fris met deze borstel. Kunnen jouw daktegels wel een poetsbeurt gebruiken? Nu kom je er moeiteloos bij. Je schuift de steel uit tot wel 4,6 meter, dus geen object thuis is te hoog. Een schoonmaaksessie met alleen water... (78)
      TuinenXL Borstel met telescopische steel
      • 08715342036076
      1
    • Nedis Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224239104.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg) Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg) Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg) Wasmachine en droger verhoger - Met een wasmachine verhoger krijg je een figuurlijk steuntje in de rug, omdat je wasmachine veel verder van de grond af staat. Dit helpt ontzettend bij de was doen en verminderd de druk op je knieën en rug. Dit exemplaar heeft een piekbelasting van 150 kg en is ook te gebruiken bij een ongelijke vloer. Het product geeft je wasmachine een verhoging van 300 mm. Deze verhoger werkt ook prima met wasdrogers.De was doen met deze verstelbare verhoging: wasmachine sta... (1)
      Nedis Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg)
      • 05412810400898
      • WAST111WT
      2
    • Leifheit Vervangingslippen Rubber (2er-Set)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143510558.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148051430.jpg?ts=1
      Leifheit Leifheit Vervangingslippen Rubber (2er-Set) Vervangingslippen Rubber (2er-Set) Vervangingslippen Rubber (2er-Set) Leifheit Vervangingslippen Rubber (2er-Set) (1)
      Leifheit Vervangingslippen Rubber (2er-Set)
      • 04006501511607
      2
    • Zack Puro Douchewisser mat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221798193.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132215985.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143308080.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116262771.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164372130.jpg?ts=1
      Zack Zack Puro Douchewisser mat Puro Douchewisser mat Puro Douchewisser mat Bestel Raamwisser Zack Puro Mat online. Bekijk alle Badkameraccessoires van het merk Zack bij Etrias. (3)
      Zack Puro Douchewisser mat
      • 04034398400001
      8
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 25.32
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 33.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 33.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 33.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 24.78
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 24.79
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 24.88
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 24.86
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 25.09
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 33.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 30.90
    • partner@vergelijk.nl