x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Traveler's Tree pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Traveler's Tree Heren Adv. Nightwear Shirt en short (Maat XXL, blauw)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185977789.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95898069.jpg
      Traveler's Tree Traveler's Tree Heren Adv. Nightwear Shirt en short (Maat XXL, blauw) Heren Adv. Nightwear Shirt en short (Maat XXL, blauw) Heren Adv. Nightwear Shirt en short (Maat XXL, blauw) Nachtkledij voor op reis, bestaat uit een shirt en een short (1)
      Traveler's Tree Heren Adv. Nightwear Shirt en short (Maat XXL, blauw)
      • 00799696111489
      2
      79.95 EUR
    • Traveler's Tree Dames Adv. Nightwear Shirt en short (Maat L, rood)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185967772.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98443142.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87895549.jpg
      Traveler's Tree Traveler's Tree Dames Adv. Nightwear Shirt en short (Maat L, rood) Dames Adv. Nightwear Shirt en short (Maat L, rood) Dames Adv. Nightwear Shirt en short (Maat L, rood) Belangrijkste informatie: Categorie: pyjama; Type: ultralight; Bekledingslaag: basislaag/functionele laag; Kraagvorm: Ronde halslijn; Beenlengte: enkelhoogte; Verwerking: Type naden: Vlakke naden; Materiaal: 55 % zijde, 45 % katoen; Materiaal: Maximale wastemperatuur (°C): 30; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: Gewicht (afhankelijk van de grootte): 142 g - 185 g, Verpakkingsgrootte (in gaaszak): 14 x 10 x 3 cm, Levering: Shirt met lange mou... (1)
      Traveler's Tree Dames Adv. Nightwear Shirt en short (Maat L, rood)
      • 00799696111519
      2
      79.95 EUR
    • Traveler's Tree Heren Adv. Nightwear pyjama (Maat XXL, zwart)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185976101.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87903045.jpg
      Traveler's Tree Traveler's Tree Heren Adv. Nightwear pyjama (Maat XXL, zwart) Heren Adv. Nightwear pyjama (Maat XXL, zwart) Heren Adv. Nightwear pyjama (Maat XXL, zwart) Belangrijkste informatie: Categorie: pyjama; Type: ultralight; Bekledingslaag: basislaag/functionele laag; Kraagvorm: Ronde halslijn; Beenlengte: enkelhoogte; Verwerking: Type naden: Vlakke naden; Materiaal: 55 % zijde, 45 % katoen; Materiaal: Maximale wastemperatuur (°C): 30; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: Gewicht (afhankelijk van de grootte): 157 g - 190 g, Verpakkingsgrootte (in gaaszak): 15 x 13 x 5 cm, Levering: Shirt met lange mou... (1)
      Traveler's Tree Heren Adv. Nightwear pyjama (Maat XXL, zwart)
      • 00799696111564
      2
      99.95 EUR
    • Traveler's Tree Insect Shield Travel Pyjama Heren, grijs L 2022 Nachtkleding
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185977203.jpg
      Traveler's Tree Traveler's Tree Insect Shield Travel Pyjama Heren, grijs L 2022 Nachtkleding Insect Shield Travel Pyjama Heren, grijs L 2022 Nachtkleding Insect Shield Travel Pyjama Heren, grijs L 2022 Nachtkleding Met insectenbescherming uitgerust schenkt deze pyjama van egyptisch katoen je rustige nachten (1)
      Traveler's Tree Insect Shield Travel Pyjama Heren, grijs L 2022 Nachtkleding
      • 00799696115951
      2
      69.95 EUR
    • Traveler's Tree Travel Pyjama Dames, blauw L 2022 Nachtkleding
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90612823.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185986094.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87905401.jpg
      Traveler's Tree Traveler's Tree Travel Pyjama Dames, blauw L 2022 Nachtkleding Travel Pyjama Dames, blauw L 2022 Nachtkleding Travel Pyjama Dames, blauw L 2022 Nachtkleding Comfortabele reispyjama van zijde en egyptisch katoen (1)
      Traveler's Tree Travel Pyjama Dames, blauw L 2022 Nachtkleding
      • 00799696111595
      2
      99.95 EUR
    • Traveler's Tree Insect Shield Travel Pyjama Dames, grijs M 2022 Nachtkleding
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198429285.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198429284.jpg
      Traveler's Tree Traveler's Tree Insect Shield Travel Pyjama Dames, grijs M 2022 Nachtkleding Insect Shield Travel Pyjama Dames, grijs M 2022 Nachtkleding Insect Shield Travel Pyjama Dames, grijs M 2022 Nachtkleding Belangrijkste informatie: Categorie: pyjama; Type: Light; Bekledingslaag: basislaag/functionele laag; Kraagvorm: ronde opstaande kraag; Beenlengte: enkelhoogte; T-shirt: Armlengte: lange mouwen; Verwerking: Type naden: Vlakke naden; Materiaal: 100 % katoen; Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: Verpakkingsgrootte (in gaaszak): 13 x 11 x 6 cm, Gewicht (afhankelijk van de grootte): 190 - 230 g, Materiaal: Egyptisch katoen, Pyjama bestaat uit e... (1)
      Traveler's Tree Insect Shield Travel Pyjama Dames, grijs M 2022 Nachtkleding
      • 00799696115999
      1
      69.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Ten Cate DEFAULT
        • ten_cate
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
    • Merk (brand):
      • Agent Provocateur (agent_provocateur)
      • Ajax (ajax)
      • Ajc (ajc)
      • Alessa W. (alessa_w_)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Arizona (arizona)
      • Ascafa (ascafa)
      • Aubade (aubade)
      • Authentic Underwear (authentic_underwear)
      • Babybugz (babybugz)
      • Batman (batman)
      • Beeren (beeren)
      • Bench (bench)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bluebella (bluebella)
      • Boboli (boboli)
      • Buffalo (buffalo)
      • C&A (c_a)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Catamaran (catamaran)
      • Ceceba (ceceba)
      • CeLaVi (celavi)
      • Chantelle (chantelle)
      • Charlie Choe (charlie_choe)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Comfy Co. (comfy_co_)
      • Conta (conta)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Cybèle (cybe_le)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • DISNEY STAR WARS (disney_star_wars)
      • DKNY (dkny)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Eskimo (eskimo)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Feel Good (feel_good)
      • Femilet (femilet)
      • FILA (fila)
      • Fresk (fresk)
      • Fun2Wear (fun2wear)
      • Gami (gami)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Gentlemen (gentlemen)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Götting (go_tting)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hajo (hajo)
      • Hanro (hanro)
      • Hanssop (hanssop)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Hatley (hatley)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEMA (hema)
      • His Jeans (his_jeans)
      • Hom (hom)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Irresistible (irresistible)
      • ISI Mini (isi_mini)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Juna (juna)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • King's Club (king_s_club)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lady (lady)
      • LASCANA (lascana)
      • Lassig (lassig)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little label (little_label)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Mey (mey)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • MLA (mla)
      • Monster High (monster_high)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • OAS (oas)
      • Oilily (oilily)
      • ONLY (only)
      • OTTO (otto)
      • Outfitter (outfitter)
      • Paprika (paprika)
      • Passionata (passionata)
      • Pastunette (pastunette)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peanuts (peanuts)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pippi (pippi)
      • Playshoes (playshoes)
      • Psv (psv)
      • Quapi (quapi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebelle (rebelle)
      • Reiss (reiss)
      • Ringella (ringella)
      • Room seven (room_seven)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sanetta (sanetta)
      • Sans complexe (sans_complexe)
      • Sassa mode (sassa_mode)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Sheego (sheego)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • Simone Pérèle (simone_pe_re_le)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snurk (snurk)
      • Someone (someone)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiderman (spiderman)
      • Star Wars (star_wars)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superman (superman)
      • Südtrikot (su_dtrikot)
      • Tekla (tekla)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Rolling Stones (the_rolling_stones)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Top ten (top_ten)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Trigema (trigema)
      • Triumph (triumph)
      • Trixie (trixie)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ugg (ugg)
      • Union river (union_river)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vib (vib)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance collection (vivance_collection)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wolford (wolford)
      • Wolsey (wolsey)
      • Woody (woody)
      • Wäschepur (wa_schepur)
      • Zapf (zapf)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Fluweel (fluweel)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Stretch (stretch)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Tricot (tricot)
      • Viscose (viscose)
    • Print (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Etnische print (etnische_print)
      • Geruit (geruit)
      • Gestreept (gestreept)
      • Hartjes (hartjes)
      • Ingrain (ingrain)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl