x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pippi pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Pippi slaapromper junior katoen ivoorwit/wit 2 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154639670.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165461983.jpg
      Pippi Pippi slaapromper junior katoen ivoorwit/wit 2 stuks slaapromper junior katoen ivoorwit/wit 2 stuks slaapromper junior katoen ivoorwit/wit 2 stuks Babyslaaprompertje met lange mouwen en opdruk in verpakking van 2, met olifanten- en stermotief, zacht en comfortabel voor schattige dromen Gemakkelijk aan- en uittrekken dankzij doorlopende drukknoopsluiting aan de voorkant, behaaglijk warm door de voeten Hoogwaardige afwerking: zacht materiaal, 100% katoen, Oeko-Tex Standard 100 gecertificeerd Eenvoudige reiniging: machinewasbaar op 40 °C, geschikt voor de droger Omvang levering: 1 x Pippi 2-pack baby unisex slaapromper met opdruk, lange mo... (1)
      Pippi slaapromper junior katoen ivoorwit/wit 2 stuks
      • 05712672012827
      • 05712672012896
      • 05712672012841
      • 05712672012919
      2
      21.34 EUR
    • Pippi slaapromper junior katoen paars/roze 2 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82251257.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165462043.jpg
      Pippi Pippi slaapromper junior katoen paars/roze 2 stuks slaapromper junior katoen paars/roze 2 stuks slaapromper junior katoen paars/roze 2 stuks Pippi slaaprompers Slimme slaaprompers met lange mouwen en pijpen voor zowel meisjes als jongens. Praktische drukknopen van nek tot enkel voor gemakkelijk aan- en uitkleden. Superzacht materiaal en een goede pasvorm. Specificaties: Kleur: paars, roze Geslacht: junior Materiaal: 100 % katoen Leeftijd: vanaf 0 maanden Maat borstomvang: 41 cm Maat taille: 41 cm Maat heupomtrek: 41 cm Maat binnenbeenlengte: 17 cm Maat: 50 Inhoud: 2 Rompertjes (1)
      Pippi slaapromper junior katoen paars/roze 2 stuks
      • 05712672013039
      1
      deal
      42.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Ten Cate DEFAULT
        • ten_cate
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Ajax (ajax)
      • America Today (america_today)
      • Apollo (apollo)
      • Arizona (arizona)
      • Ascafa (ascafa)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babys Only (babys_only)
      • Batman (batman)
      • Beeren (beeren)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Moon (blue_moon)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • BOSS (boss)
      • Buffalo (buffalo)
      • C&A (c_a)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cars (cars)
      • Ceceba (ceceba)
      • Charlie Choe (charlie_choe)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Comodo (comodo)
      • Cybèle (cybe_le)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Didriksons (didriksons)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Falke (falke)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • Fresk (fresk)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • G Gregory (g_gregory)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Götting (go_tting)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hajo (hajo)
      • Hanro (hanro)
      • Harmony (harmony)
      • Hatley (hatley)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEMA (hema)
      • Hom (hom)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • JOOP! (joop_)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • King's Club (king_s_club)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • LASCANA (lascana)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lief (lief)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little label (little_label)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marvel (marvel)
      • Melrose (melrose)
      • Mey (mey)
      • Minions (minions)
      • Mona (mona)
      • Monster High (monster_high)
      • Name it (name_it)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oilily (oilily)
      • Orange stars (orange_stars)
      • OTTO (otto)
      • Pastunette (pastunette)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peanuts (peanuts)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pippi (pippi)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playshoes (playshoes)
      • Puckababy (puckababy)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebelle (rebelle)
      • Ringella (ringella)
      • RITUALS (rituals)
      • Room seven (room_seven)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sanetta (sanetta)
      • Sans complexe (sans_complexe)
      • Sassa (sassa)
      • Sassa mode (sassa_mode)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Simone (simone)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snurk (snurk)
      • Someone (someone)
      • Spider-man (spider_man)
      • Star Wars (star_wars)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superdry (superdry)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Top ten (top_ten)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Trigema (trigema)
      • Triumph (triumph)
      • Trixie (trixie)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ugg (ugg)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance collection (vivance_collection)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wäschepur (wa_schepur)
      • Zapf (zapf)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Print (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Geruit (geruit)
      • Gestreept (gestreept)
      • Ingrain (ingrain)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl