x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Noppies pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Noppies Rompertje/body 'Dali'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124180480.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124241898.jpg
      Noppies Noppies Rompertje/body 'Dali' Rompertje/body 'Dali' Rompertje/body 'Dali' Speler Dali met print over het hele oppervlak van Noppies. Van biologisch katoen met stretch-aandeel. Vierkant sterrendessin. Wikkelmodel met drukknopen. Drukknoopsluiting onderaan (5)
      Noppies Rompertje/body 'Dali'
      • 08719788300593
      • 67393-C001-50
      2
      most_sold
      20.69 EUR
    • Noppies Rompertje/body 'Dali'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124201314.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123383636.jpg
      Noppies Noppies Rompertje/body 'Dali' Rompertje/body 'Dali' Rompertje/body 'Dali' Noppies Dali, zacht boxpak in de kleur geel. Dit pakje is gemaakt van katoen met elastan en komt uit de Noppies all season collectie. Bovendien is het item verkrijgbaar in de maten 44 t/m 74 en zit er op de voorkant een drukknoopsluiting waardoor die gemakkelijk aan- en uitgetrokken kan worden. De uiteinden van de pijpen hebben elastische boorden. Enorm comfortabel voor jouw kleintje! (2)
      Noppies Rompertje/body 'Dali'
      • 08719788300692
      • 67393-C036-74
      2
      20.69 EUR
    • Noppies Rompertje/body 'Lou'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161712266.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110854058.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118118238.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156093748.jpg
      Noppies Noppies Rompertje/body 'Lou' Rompertje/body 'Lou' Rompertje/body 'Lou' Noppies Lou, zacht boxpak in de kleur groen. Gemaakt van katoen met elastan en van uitstekende kwaliteit. Dit Noppies boxpak komt uit de all season collectie. Het is verkrijgbaar in de maten 44 t/m 74 en heeft aan de rechterkant een drukknoopsluiting van boven tot onderaan. De uiteinden van de pijpen hebben elastische boorden en bij het kruis een drukknoopsluiting. (2)
      Noppies Rompertje/body 'Lou'
      • 08715141344266
      • NOP0595001000005
      2
      deal
      26.94 EUR
    • Noppies Shirt 'Floor'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145177206.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163589362.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163589364.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163589363.jpg
      Noppies Noppies Shirt 'Floor' Shirt 'Floor' Shirt 'Floor' Materiaal: Jersey, Biologisch katoen; Halstype: V-hals; Design: Gevoerde zoom/rand, Recht model; Motief: Effen; Details: Kant; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan, Milieuvriendelijk geproduceerd; Armlengte: Kwartmouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Noppies Shirt 'Floor'
      • 08719788369293
      • NOP0107001000001
      3
      29.90 EUR
    • Noppies Korte pyjama 'Merel'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143165925.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163587198.jpg
      Noppies Noppies Korte pyjama 'Merel' Korte pyjama 'Merel' Korte pyjama 'Merel' Noppies Dames Shorts Utb Merel Dot Omstandsslaapbroek (1)
      Noppies Korte pyjama 'Merel'
      • 08719788369705
      • NOP0126001000006
      3
      deal
      24.90 EUR
    • Noppies Shirt 'Demi'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164008363.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155862960.jpg
      Noppies Noppies Shirt 'Demi' Shirt 'Demi' Shirt 'Demi' Dames pyjamatop van het merk Noppies. De top heeft lange mouwen en een ronde hals. Het model is gemaakt van een biologische katoenmix. (1)
      Noppies Shirt 'Demi'
      • 08719788369415
      • 90N4413-P277-XS
      2
      34.90 EUR
    • Noppies Overall 'Philadelphia'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131526017.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134547635.jpg
      Noppies Noppies Overall 'Philadelphia' Overall 'Philadelphia' Overall 'Philadelphia' Materiaal: Katoen; Motief: Gestreept; Extra's: Verstelbare bandjes, Label patch/label flag, Label borduurwerk, Op staal naden; Armlengte: Mouwloos; Lengte: 7/8 lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Noppies Overall 'Philadelphia'
      • 08719788217914
      • 94116-P001-56
      1
      29.99 EUR
    • Noppies Pyjama Voedingsshirt Emma | Maat: XS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110559965.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82643592.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163589835.jpg
      Noppies Noppies Pyjama Voedingsshirt Emma | Maat: XS Pyjama Voedingsshirt Emma | Maat: XS Pyjama Voedingsshirt Emma | Maat: XS Positie pyjamatop van het merk Noppies, uitgevoerd in een all over print. Het model heeft korte mouwen en een V-hals, afgewerkt met een sierrand en een strikje onder de buste. De top is voorzien van een onderhemd in uni donkerblauw, deze kan omhoog gehaald worden wat helpt bij het voeden. (1)
      Noppies Pyjama Voedingsshirt Emma | Maat: XS
      • 08715141368804
      1
      deal
      35.99 EUR
    • Noppies Set
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/71233939.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155851649.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116960764.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118138488.jpg
      Noppies Noppies Set Set Set Mooie geschenkset van Noppies , bestaande uit een heerlijk zacht vest, T-shirt en broekje. Deze cadeauset is gemaakt van katoen met elastan, van uitstekende kwaliteit en komt uit de Noppies all season collectie. Het is verkrijgbaar in de maten 56 t/m 62. Het vest sluit met een drukknoopsluiting en de binnenkant is gevoerd met een contrastkleurige tricot. Het T-shirt heeft bij de schouders een drukknoopsluiting en op de voorkant een kleine print. De broek heeft een elastische boord in de taill... (1)
      Noppies Set
      • 08715141368521
      • 67301-166-56
      1
      deal
      53.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Ten Cate DEFAULT
        • ten_cate
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
    • Merk (brand):
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Adidas (adidas)
      • Agent Provocateur (agent_provocateur)
      • America Today (america_today)
      • Apollo (apollo)
      • Arizona (arizona)
      • Ascafa (ascafa)
      • Aubade (aubade)
      • B.A.E. (b_a_e_)
      • Babys Only (babys_only)
      • Beeren (beeren)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • Blue Moon (blue_moon)
      • Boboli (boboli)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calida (calida)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carriwell (carriwell)
      • Carter's (carter_s)
      • Ceceba (ceceba)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Cybèle (cybe_le)
      • Diesel (diesel)
      • Eberjey (eberjey)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Eskimo (eskimo)
      • Esotiq (esotiq)
      • Esprit (esprit)
      • Essenza (essenza)
      • Feel Good (feel_good)
      • Femilet (femilet)
      • FILA (fila)
      • Gap (gap)
      • Götting (go_tting)
      • Götzburg (go_tzburg)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hajo (hajo)
      • Hanro (hanro)
      • HEMA (hema)
      • Hollister (hollister)
      • Hom (hom)
      • House In Style (house_in_style)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jacky (jacky)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Juvia (juvia)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • King's Club (king_s_club)
      • Klitzeklein (klitzeklein)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Le jogger (le_jogger)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lingadore (lingadore)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • LOVJOI (lovjoi)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mey (mey)
      • Mickey (mickey)
      • Moschino Underwear (moschino_underwear)
      • Mymo (mymo)
      • Name it (name_it)
      • Nici (nici)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • ONLY (only)
      • Oshkosh (oshkosh)
      • OTTO (otto)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Pastunette (pastunette)
      • Peanuts (peanuts)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pj Salvage (pj_salvage)
      • Playshoes (playshoes)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebelle (rebelle)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Ringella (ringella)
      • RITUALS (rituals)
      • S.oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Sense Organics (sense_organics)
      • Shiwi (shiwi)
      • Short stories (short_stories)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simone (simone)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snurk (snurk)
      • Someone (someone)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Top ten (top_ten)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Trigema (trigema)
      • Triumph (triumph)
      • Ugg (ugg)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance collection (vivance_collection)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • Wolford (wolford)
      • Wäschepur (wa_schepur)
      • Zapf (zapf)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Fluweel (fluweel)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Print (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Geruit (geruit)
      • Gestreept (gestreept)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl