x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fleece pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Adidas Sportpak 'Lin Jogg'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149382421.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147298947.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132213783.jpg
      Adidas Adidas Sportpak 'Lin Jogg' Sportpak 'Lin Jogg' Sportpak 'Lin Jogg' Design: Geribd ceintuurtje, Drukknopsluiting, Rechte zoom, Recht model, Nektape, Elastische taille/zoom; Motief: Tweekleurig; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Katoen, Jersey; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Normale pasvorm; Bevat niet-textiele delen van dierlijke oorsprong: Nee (1)
      Adidas Sportpak 'Lin Jogg'
      • 04060515297315
      • DV1266-400
      • ADI1229001000002
      3
      29.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Ten Cate DEFAULT
        • ten_cate
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
    • Merk (brand):
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Agent Provocateur (agent_provocateur)
      • Ajax (ajax)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Apollo (apollo)
      • Arizona (arizona)
      • Aubade (aubade)
      • Authentic Underwear (authentic_underwear)
      • B.A.E. (b_a_e_)
      • Babista (babista)
      • Bench (bench)
      • Blue Moon (blue_moon)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bondi (bondi)
      • Buffalo (buffalo)
      • C&A (c_a)
      • Calida (calida)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carter's (carter_s)
      • Ceceba (ceceba)
      • Chantelle (chantelle)
      • Charlie Choe (charlie_choe)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Cybèle (cybe_le)
      • Diesel (diesel)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eberjey (eberjey)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Eskimo (eskimo)
      • Esotiq (esotiq)
      • Esprit (esprit)
      • Essenza (essenza)
      • Falke (falke)
      • Fresk (fresk)
      • G Gregory (g_gregory)
      • Gap (gap)
      • GUESS (guess)
      • Götting (go_tting)
      • Götzburg (go_tzburg)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hajo (hajo)
      • Hanro (hanro)
      • Harmony (harmony)
      • HEMA (hema)
      • Hom (hom)
      • House In Style (house_in_style)
      • Huber (huber)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hutschreuther (hutschreuther)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • JOOP! (joop_)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Klingel (klingel)
      • Klitzeklein (klitzeklein)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Lingadore (lingadore)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Melrose (melrose)
      • Mey (mey)
      • Name it (name_it)
      • Nici (nici)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • ONLY (only)
      • OTTO (otto)
      • Palmers (palmers)
      • Paprika (paprika)
      • Passionata (passionata)
      • Pastunette (pastunette)
      • Peanuts (peanuts)
      • Peters angora (peters_angora)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebelle (rebelle)
      • Reiss (reiss)
      • Ringella (ringella)
      • RITUALS (rituals)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sanetta (sanetta)
      • Sassa mode (sassa_mode)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Short stories (short_stories)
      • Simone (simone)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snurk (snurk)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Trigema (trigema)
      • Triumph (triumph)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Underprotection (underprotection)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance collection (vivance_collection)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Zapf (zapf)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Fluweel (fluweel)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Print (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Etnische print (etnische_print)
      • Geruit (geruit)
      • Gestreept (gestreept)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochromatic (monochromatic)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Tweekleurig (tweekleurig)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl