x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dirkje pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Dirkje Baby Jongens Pyjamaset - Maat 62/68
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184027326.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171725938.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171725934.jpg
      Dirkje Dirkje Baby Jongens Pyjamaset - Maat 62/68 Baby Jongens Pyjamaset - Maat 62/68 Baby Jongens Pyjamaset - Maat 62/68 Dirkje Baby Jongens Pyjamaset - Maat 62/68 (1)
      Dirkje Baby Jongens Pyjamaset - Maat 62/68
      • 08719975648293
      2
      deal
      17.98 EUR
    • Dirkje Baby Jongens Pyjamaset - Maat 62/68
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171791351.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171791348.jpg
      Dirkje Dirkje Baby Jongens Pyjamaset - Maat 62/68 Baby Jongens Pyjamaset - Maat 62/68 Baby Jongens Pyjamaset - Maat 62/68 BABY PYJAMAS: "Niet tired" zegt de tekst op dit shirt! De 2-delige navy duik pyjama set is gemaakt van biologisch katoen. Deze lange mouwen hebben drukknopen op de schouder. De broek heeft een stoere blauwe legerprint en een kraag van dezelfde stof. Materiaal: 95% biologisch katoen / 5% elastaan. Het zachte, organische en ademende katoen wordt geproduceerd onder milieu- en menselijke vriendelijke omstandigheden. Wassen met ecologisch wasmiddel. Geen strijken is nodig. Maat: de productgrootte ... (1)
      Dirkje Baby Jongens Pyjamaset - Maat 62/68
      • 08719975648361
      2
      17.01 EUR
    • Dirkje Baby Jongens Pyjamaset - Maat 50/56
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184028427.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171287362.jpg
      Dirkje Dirkje Baby Jongens Pyjamaset - Maat 50/56 Baby Jongens Pyjamaset - Maat 50/56 Baby Jongens Pyjamaset - Maat 50/56 BABY PYJAMAS: "Niet tired" zegt de tekst op dit shirt! De 2-delige navy duik pyjama set is gemaakt van biologisch katoen. Deze lange mouwen hebben drukknopen op de schouder. De broek heeft een stoere blauwe legerprint en een kraag van dezelfde stof. Materiaal: 95% biologisch katoen / 5% elastaan. Het zachte, organische en ademende katoen wordt geproduceerd onder milieu- en menselijke vriendelijke omstandigheden. Wassen met ecologisch wasmiddel. Geen strijken is nodig. Maat: de productgrootte ... (1)
      Dirkje Baby Jongens Pyjamaset - Maat 50/56
      • 08719975648354
      2
      17.01 EUR
    • Dirkje Cat Light Pink Maat 50/56 Pyjama N300 NOS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171318296.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171370058.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171363884.jpg
      Dirkje Dirkje Cat Light Pink Maat 50/56 Pyjama N300 NOS Cat Light Pink Maat 50/56 Pyjama N300 NOS Cat Light Pink Maat 50/56 Pyjama N300 NOS Hoe schattig is deze light pink 2-delige pyjama met een kattengezichtje van Dirkje? De set bestaat uit een lange mouwen shirt met een broekje. Wat zal jouw kleine lekker slapen in deze pyjama! De set is gemaakt van bio katoen en elastaan. Eigenschappen: * Dirkje Pyjama * Design: Cat * Kleur: light pink * Maat 50/56 * Lange mouwen shirt met broekje * Materiaal: 95% bio katoen en 5% elastaan (1)
      Dirkje Cat Light Pink Maat 50/56 Pyjama N300 NOS
      • 08719975647869
      2
      16.92 EUR
    • Dirkje Baby Meisjes Pyjamaset - Maat 50/56
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184028728.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171003731.jpg
      Dirkje Dirkje Baby Meisjes Pyjamaset - Maat 50/56 Baby Meisjes Pyjamaset - Maat 50/56 Baby Meisjes Pyjamaset - Maat 50/56 Hoe schattig is deze ash pink 2-delige pyjama met eenhoorntjes van Dirkje? De set bestaat uit een lange mouwen shirt met een broekje. Wat zal jouw kleine lekker slapen in deze pyjama! De set is gemaakt van bio katoen en elastaan. Eigenschappen: * Dirkje Pyjama * Design: Unicorn * Kleur: ash pink * Maat 50/56 * Lange mouwen shirt met broekje * Materiaal: 95% bio katoen en 5% elastaan (1)
      Dirkje Baby Meisjes Pyjamaset - Maat 50/56
      • 08719975647937
      2
      deal
      17.98 EUR
    • Dirkje Zebra Off-White Maat 62/68 Pyjama N302 NOS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184028735.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171725827.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171725828.jpg
      Dirkje Dirkje Zebra Off-White Maat 62/68 Pyjama N302 NOS Zebra Off-White Maat 62/68 Pyjama N302 NOS Zebra Off-White Maat 62/68 Pyjama N302 NOS Hoe schattig is deze off-white 2-delige pyjama met zebra's van Dirkje? De set bestaat uit een lange mouwen shirt met een broekje. Wat zal jouw kleine lekker slapen in deze pyjama! De set is gemaakt van bio katoen en elastaan. Eigenschappen: * Dirkje Pyjama * Design: Zebra * Kleur: off-white * Maat 62/68 * Lange mouwen shirt met broekje * Materiaal: 95% bio katoen en 5% elastaan (1)
      Dirkje Zebra Off-White Maat 62/68 Pyjama N302 NOS
      • 08719975648019
      2
      deal
      17.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Ten Cate DEFAULT
        • ten_cate
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Agent Provocateur (agent_provocateur)
      • Ajax (ajax)
      • Ajc (ajc)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Arizona (arizona)
      • Ascafa (ascafa)
      • Aubade (aubade)
      • Babybugz (babybugz)
      • Batman (batman)
      • Beeren (beeren)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bluebella (bluebella)
      • Boboli (boboli)
      • BOSS (boss)
      • Buffalo (buffalo)
      • C&A (c_a)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Ceceba (ceceba)
      • CeLaVi (celavi)
      • Chantelle (chantelle)
      • Charlie Choe (charlie_choe)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Comfy Co. (comfy_co_)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Cybèle (cybe_le)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • DISNEY STAR WARS (disney_star_wars)
      • Dolly Moda (dolly_moda)
      • Eberjey (eberjey)
      • Eskimo (eskimo)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Feetje (feetje)
      • Femilet (femilet)
      • Fresk (fresk)
      • Fun2Wear (fun2wear)
      • Gami (gami)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Gentlemen (gentlemen)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Götting (go_tting)
      • Götzburg (go_tzburg)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hajo (hajo)
      • Hanro (hanro)
      • Hanssop (hanssop)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Hatley (hatley)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEMA (hema)
      • His Jeans (his_jeans)
      • Hom (hom)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • ISI Mini (isi_mini)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Juna (juna)
      • K3 (k3)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • King's Club (king_s_club)
      • Klitzeklein (klitzeklein)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Lassig (lassig)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little label (little_label)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Mey (mey)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • MLA (mla)
      • Monster High (monster_high)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • OAS (oas)
      • Oilily (oilily)
      • ONLY (only)
      • OTTO (otto)
      • Outfitter (outfitter)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • Paprika (paprika)
      • Passionata (passionata)
      • Pastunette (pastunette)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peanuts (peanuts)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pippi (pippi)
      • Playshoes (playshoes)
      • Psv (psv)
      • Puckababy (puckababy)
      • Quapi (quapi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebelle (rebelle)
      • Ringella (ringella)
      • Room seven (room_seven)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sanetta (sanetta)
      • Sassa mode (sassa_mode)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Sheego (sheego)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • Simone Pérèle (simone_pe_re_le)
      • Skiny (skiny)
      • Skylanders (skylanders)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snurk (snurk)
      • Someone (someone)
      • Spiderman (spiderman)
      • Star Wars (star_wars)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superman (superman)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tekla (tekla)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Rolling Stones (the_rolling_stones)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Top ten (top_ten)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Trigema (trigema)
      • Triumph (triumph)
      • Trixie (trixie)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ugg (ugg)
      • Union river (union_river)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vib (vib)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance collection (vivance_collection)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wolford (wolford)
      • Wolsey (wolsey)
      • Woody (woody)
      • Wäschepur (wa_schepur)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Fluweel (fluweel)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Stretch (stretch)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Tricot (tricot)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Print (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Geruit (geruit)
      • Gestreept (gestreept)
      • Hartjes (hartjes)
      • Ingrain (ingrain)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl