x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Calida Dames pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Calida Pyjamabroek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164840577.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200457074.jpg
      Calida Calida Pyjamabroek Pyjamabroek Pyjamabroek Casual gesneden loungebroek uit de serie Favourites History van Calida. De broek is gemaakt van Tencel en gemerceriseerd katoen in dezelfde delen en laat een zijdezacht aangenaam gevoel op de huid achter. Het delicate roze geeft de broek een vrouwelijke look (1)
      Calida Pyjamabroek
      • 07613381162699
      • CAD0152001000002
      2
      deal
      69.95 EUR
    • Calida Pyjamabroek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159214703.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200457301.jpg
      Calida Calida Pyjamabroek Pyjamabroek Pyjamabroek Comfortabele loungebroek uit de serie Favourites Garden van Calida. Bekroond met het keurmerk van swi+katoen staat de lange broek voor de hoogste kwaliteit in de hele waardeketting. Met steekzakken aan de zijkant en een in de breedte verstelbare tailleband, is comfort gegarandeerd. (1)
      Calida Pyjamabroek
      • 07613381160138
      • CAD0155001000002
      2
      54.34 EUR
    • Calida Slaapshirt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159236665.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200602723.jpg
      Calida Calida Slaapshirt Slaapshirt Slaapshirt Shirt met lange mouwen van 100% Supima katoen (1)
      Calida Slaapshirt
      • 07613381153550
      • CAD0143001000002
      2
      40.77 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Ten Cate DEFAULT
        • ten_cate
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
    • Merk (brand):
      • Agent Provocateur (agent_provocateur)
      • Ajax (ajax)
      • Ajc (ajc)
      • Alessa W. (alessa_w_)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Arizona (arizona)
      • Ascafa (ascafa)
      • Aubade (aubade)
      • Authentic Underwear (authentic_underwear)
      • Babybugz (babybugz)
      • Batman (batman)
      • Beeren (beeren)
      • Bench (bench)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bluebella (bluebella)
      • Boboli (boboli)
      • Buffalo (buffalo)
      • C&A (c_a)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Catamaran (catamaran)
      • Ceceba (ceceba)
      • CeLaVi (celavi)
      • Chantelle (chantelle)
      • Charlie Choe (charlie_choe)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Comfy Co. (comfy_co_)
      • Conta (conta)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Cybèle (cybe_le)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • DISNEY STAR WARS (disney_star_wars)
      • DKNY (dkny)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Eskimo (eskimo)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Feel Good (feel_good)
      • Femilet (femilet)
      • FILA (fila)
      • Fresk (fresk)
      • Fun2Wear (fun2wear)
      • Gami (gami)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Gentlemen (gentlemen)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Götting (go_tting)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hajo (hajo)
      • Hanro (hanro)
      • Hanssop (hanssop)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Hatley (hatley)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEMA (hema)
      • His Jeans (his_jeans)
      • Hom (hom)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Irresistible (irresistible)
      • ISI Mini (isi_mini)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Juna (juna)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • King's Club (king_s_club)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lady (lady)
      • LASCANA (lascana)
      • Lassig (lassig)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little label (little_label)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Mey (mey)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • MLA (mla)
      • Monster High (monster_high)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • OAS (oas)
      • Oilily (oilily)
      • ONLY (only)
      • OTTO (otto)
      • Outfitter (outfitter)
      • Paprika (paprika)
      • Passionata (passionata)
      • Pastunette (pastunette)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peanuts (peanuts)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pippi (pippi)
      • Playshoes (playshoes)
      • Psv (psv)
      • Quapi (quapi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebelle (rebelle)
      • Reiss (reiss)
      • Ringella (ringella)
      • Room seven (room_seven)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sanetta (sanetta)
      • Sans complexe (sans_complexe)
      • Sassa mode (sassa_mode)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Sheego (sheego)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • Shiwi (shiwi)
      • Simone Pérèle (simone_pe_re_le)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snurk (snurk)
      • Someone (someone)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiderman (spiderman)
      • Star Wars (star_wars)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superman (superman)
      • Südtrikot (su_dtrikot)
      • Tekla (tekla)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Rolling Stones (the_rolling_stones)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Top ten (top_ten)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Trigema (trigema)
      • Triumph (triumph)
      • Trixie (trixie)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ugg (ugg)
      • Union river (union_river)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vib (vib)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance collection (vivance_collection)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wolford (wolford)
      • Wolsey (wolsey)
      • Woody (woody)
      • Wäschepur (wa_schepur)
      • Zapf (zapf)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Fluweel (fluweel)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Stretch (stretch)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Tricot (tricot)
      • Viscose (viscose)
    • Print (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Etnische print (etnische_print)
      • Geruit (geruit)
      • Gestreept (gestreept)
      • Hartjes (hartjes)
      • Ingrain (ingrain)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl