x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pumps verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wolky pumps

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pumps categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Wolky pumps kopen

    • Wolky pumps

      Zoals je misschien al van de merknaam kunt afleiden, loop je met de Wolky pumps op wolkjes! De meeste pumps lopen niet comfortabel genoeg om de hele dag op te stappen. Deze dagen zijn nu voorbij met de pumps van Wolky. Bij Wolky wordt de grootste aandacht aan het comfort van de schoenen gegeven. Zo kun je langer en comfortabeler de dag door op deze leuke pumps en hoef je geen extra paar schoenen mee te nemen. Wolky zorgt ervoor dat jouw voeten en de rest van het lichaam volledig ondersteund worden en dat je deze leuke pumps elke dag aan kunt trekken. 

       

      Vergelijk.nl heeft alle leuke Wolky pumps op een rij gezet. Zo kun je in een mum van tijd jouw keuze maken en ben je niet eindeloos aan het browsen naar de juiste pump. Ga je liever voor een ander merk, of wil je jouw budget doorgeven? Maak dan gebruik van de handige filterfunctie, zo maakt Vergelijk.nl het nog makkelijker voor je om een favoriet te vinden. 

    0 - 2
    • Wolky Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 39
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177939419.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177939570.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177939572.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197495205.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178163363.jpg
      Wolky Wolky Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 39 Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 39 Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 39 Met klittenband verstelbaar voor een perfecte pasvorm De speciaal ontworpen achterkant voorkomt slippen van de hiel Chroomvrije binnenvoering De bovenzijde heeft een zachte rand, wat zorgt voor nog meer comfort Zeer lichtgewicht (1)
      Wolky Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 39
      • 08719205353164
      3
      most_sold
      109.25 EUR
    • Wolky Pacific Antraciet Croco Look Lakleer Sandalen Dames | Maat: 37 | Zomer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177939419.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177939570.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177939572.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197495205.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178163363.jpg
      Wolky Wolky Pacific Antraciet Croco Look Lakleer Sandalen Dames | Maat: 37 | Zomer Pacific Antraciet Croco Look Lakleer Sandalen Dames | Maat: 37 | Zomer Pacific Antraciet Croco Look Lakleer Sandalen Dames | Maat: 37 | Zomer De PACIFIC uit de nieuwe OCEAN serie is niet alleen zeer comfortabel maar ook nog eens super vrouwelijk dankzij de kurken sleehak. Van de WOLKY WHITE COLLECTION Met klittenband verstelbaar voor een perfecte pasvorm De speciaal ontworpen achterkant voorkomt slippen van de hiel Chroomvrije binnenvoering De bovenzijde heeft een zachte rand, wat zorgt voor nog meer comfort Zeer lichtgewicht Met leer omtrokken voetbed Uitneembaar anatomisch gevormd voetbed; geschikt voor eigen zooltjes Volledig me... (1)
      Wolky Pacific Antraciet Croco Look Lakleer Sandalen Dames | Maat: 37 | Zomer
      • 08719205353140
      1
      114.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Marco Tozzi DEFAULT
        • marco_tozzi
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Zeer hoge hak DEFAULT
        • zeer_hoog_7_cm_en_hoger_
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Buffalo (buffalo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Högl (ho_gl)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • Airsoft (airsoft)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Black Label (black_label)
      • Blue Box (blue_box)
      • Brunate (brunate)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Claudia Ghizzani (claudia_ghizzani)
      • Cristofoli (cristofoli)
      • Crocs (crocs)
      • Cruizr (cruizr)
      • Demonia (demonia)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Evaluna (evaluna)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Gardena (gardena)
      • Geox (geox)
      • Giulia (giulia)
      • Graceland (graceland)
      • GUESS (guess)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hozelock (hozelock)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jonak (jonak)
      • Karup (karup)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lina Locchi (lina_locchi)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lodi (lodi)
      • Lola cruz (lola_cruz)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lux (lux)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Medicus (medicus)
      • Mephisto (mephisto)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MUBB (mubb)
      • Myma (myma)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Nelson (nelson)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • No Stress (no_stress)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nova (nova)
      • OTTO (otto)
      • Paco Home (paco_home)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papucei (papucei)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pleaser (pleaser)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reiss (reiss)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rieker (rieker)
      • Romika (romika)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Sandro (sandro)
      • Scavesti (scavesti)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Sub55 (sub55)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Ubbink (ubbink)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Velda (velda)
      • Verhulst (verhulst)
      • Vt (vt)
      • Whistles (whistles)
      • Wolky (wolky)
      • Zinda (zinda)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • € 49 - € 70 (price_3)
      • € 70 - € 80 (price_4)
      • € 80 - € 95 (price_5)
      • € 95 - € 100 (price_6)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (highest)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Lak (lak)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Maat (schoenmaat):
      • 31 (31)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl