x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pumps verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wolky pumps

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pumps categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Wolky pumps kopen

    • Wolky pumps

      Zoals je misschien al van de merknaam kunt afleiden, loop je met de Wolky pumps op wolkjes! De meeste pumps lopen niet comfortabel genoeg om de hele dag op te stappen. Deze dagen zijn nu voorbij met de pumps van Wolky. Bij Wolky wordt de grootste aandacht aan het comfort van de schoenen gegeven. Zo kun je langer en comfortabeler de dag door op deze leuke pumps en hoef je geen extra paar schoenen mee te nemen. Wolky zorgt ervoor dat jouw voeten en de rest van het lichaam volledig ondersteund worden en dat je deze leuke pumps elke dag aan kunt trekken. 

       

      Vergelijk.nl heeft alle leuke Wolky pumps op een rij gezet. Zo kun je in een mum van tijd jouw keuze maken en ben je niet eindeloos aan het browsen naar de juiste pump. Ga je liever voor een ander merk, of wil je jouw budget doorgeven? Maak dan gebruik van de handige filterfunctie, zo maakt Vergelijk.nl het nog makkelijker voor je om een favoriet te vinden. 

    0 - 3
    • Wolky - Damesschoenen - 0332540/000 Rio - black ayr - maat 38
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/86683085.jpg
      Wolky Wolky - Damesschoenen - 0332540/000 Rio - black ayr - maat 38 - Damesschoenen - 0332540/000 Rio - black ayr - maat 38 - Damesschoenen - 0332540/000 Rio - black ayr - maat 38 Wolky - Damesschoenen - 0332540/000 Rio - multicolour - maat 38 - van Wolky in de categorie Sportschoenen. (1)
      Wolky - Damesschoenen - 0332540/000 Rio - black ayr - maat 38
      • 08715642957620
      2
      most_sold
      93.75 EUR
    • Wolky Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 39
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154419725.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167933573.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167933577.jpg
      Wolky Wolky Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 39 Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 39 Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 39 Trendy, maar toch zeer comfortabel Vast kurken voetbed met suède bovenlaag Optimaal verstelbaar door middel van klittenbandsluiting Geheel leder gevoerd Slijtvaste witte TR zool (1)
      Wolky Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 39
      • 08719205353164
      2
      86.25 EUR
    • Wolky Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 37
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154419725.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167933573.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167933577.jpg
      Wolky Wolky Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 37 Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 37 Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 37 Trendy, maar toch zeer comfortabel Vast kurken voetbed met suède bovenlaag Optimaal verstelbaar door middel van klittenbandsluiting Geheel leder gevoerd Slijtvaste witte TR zool (1)
      Wolky Dames Pumps Wolky 0823569-210 Pacific Croco Antraciet - Maat 37
      • 08719205353140
      2
      86.25 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Marco Tozzi DEFAULT
        • marco_tozzi
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Zeer hoge hak DEFAULT
        • zeer_hoog_7_cm_en_hoger_
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bianco (bianco)
      • Evita (evita)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Högl (ho_gl)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Airsoft (airsoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • AquaKing (aquaking)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Box (blue_box)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Chi Chi London (chi_chi_london)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Crocs (crocs)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ekonika (ekonika)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Excellent (excellent)
      • Faina (faina)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • Fly london (fly_london)
      • Gadea (gadea)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gino Rossi (gino_rossi)
      • Glamorous (glamorous)
      • Graceland (graceland)
      • GUESS (guess)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • ILC (ilc)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Julietta (julietta)
      • Karup (karup)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Kmb (kmb)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Maruti (maruti)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mona (mona)
      • Mtng (mtng)
      • MUBB (mubb)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • New Look (new_look)
      • No Stress (no_stress)
      • Nova (nova)
      • ONLY (only)
      • OTTO (otto)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Perlato (perlato)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebecca Von Lengfeld (rebecca_von_lengfeld)
      • Regarde Le Ciel Cady (regarde_le_ciel_cady)
      • Replay (replay)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • Rock Your Curves by Angelina K. (rock_your_curves_by_angelina_k_)
      • Rockport (rockport)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Salamander (salamander)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Sioux (sioux)
      • Softline (softline)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Suave (suave)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tamaris Heart & Sole (tamaris_heart_sole)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tizian (tizian)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vagabond (vagabond)
      • Van Driel Exclusive (van_driel_exclusive)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vt (vt)
      • WENZ (wenz)
      • Wolky (wolky)
      • Wonders (wonders)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • € 49 - € 70 (price_3)
      • € 70 - € 85 (price_4)
      • € 85 - € 95 (price_5)
      • € 95 - € 100 (price_6)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (highest)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zink (zink)
    • Maat (schoenmaat):
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl