x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pumps verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Softwaves pumps

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pumps categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Softwaves Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128759180.jpg
      Softwaves Softwaves Pumps Pumps Pumps Pumps Mira van SOFTWAVES van lamsnappa­leer. Leren binnenwerk, zacht verdikt, verwisselbaar voetbed. EVA-rubberzool. Met leer beklede sleehak, ca. 5 cm hoog. Comfortwijdte G. . 42 (1)
      Softwaves Pumps
      • 05607162488308
      1
      deal
      141.90 EUR
    • Softwaves Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130922976.jpg
      Softwaves Softwaves Pumps Pumps Pumps Pumps met sleehak van SOFTWAVES gemaakt van kalfssuèdeleer met folieprint in slangenstijl. Sleehak ­eveneens in modieuze slangenstijl. Met zacht verdikt, verwis­selbaar voetbed, leren binnenwerk en rubberzool. Hakhoogte ca. 6 cm. Comfortwijdte G. . 36, 37, 39, 40 (1)
      Softwaves Pumps
      • 05607162493678
      1
      deal
      141.90 EUR
    • Softwaves Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126987446.jpg
      Softwaves Softwaves Pumps Pumps Pumps Pumps van Softwaves. In moderne, sportieve gesloten stijl. Van hoogwaardig kalfslakleer, met chic, zilverkleurig kettingelement. Zacht verdikte, uitneembare leren binnenzool. Voering van leer, bij de teen van textielmateriaal. EVA-loopzool. Hakhoogte ca. 4 cm. . 37 (1)
      Softwaves Pumps
      1
      deal
      101.90 EUR
    • Softwaves Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126984190.jpg
      Softwaves Softwaves Pumps Pumps Pumps Pumps van Softwaves. In moderne, sportieve gesloten stijl. Van hoogwaardig kalfslakleer, met chic, zilverkleurig kettingelement. Zacht verdikte, uitneembare leren binnenzool. Voering van leer, bij de teen van textielmateriaal. EVA-loopzool. Hakhoogte ca. 4 cm. . 36, 37 (1)
      Softwaves Pumps
      1
      deal
      125.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Marco Tozzi DEFAULT
        • marco_tozzi
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Zeer hoge hak DEFAULT
        • zeer_hoog_7_cm_en_hoger_
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bianco (bianco)
      • Evita (evita)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Högl (ho_gl)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Anna field (anna_field)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Ash (ash)
      • Be Natural (be_natural)
      • Betty London (betty_london)
      • Biostep (biostep)
      • Brako (brako)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dumond (dumond)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Even&odd (even_odd)
      • Fericelli (fericelli)
      • Feyn (feyn)
      • Fly london (fly_london)
      • G-Star (g_star)
      • Gadea (gadea)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Graceland (graceland)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Heyraud (heyraud)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jonak (jonak)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kiarflex (kiarflex)
      • Klingel (klingel)
      • La strada (la_strada)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Linea Zeta (linea_zeta)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • MACIEJKA (maciejka)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marjo (marjo)
      • Medicus (medicus)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Myma (myma)
      • Mymo (mymo)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • New Look (new_look)
      • Only (only)
      • Parfois (parfois)
      • Paul green (paul_green)
      • Perlato (perlato)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebecca Von Lengfeld (rebecca_von_lengfeld)
      • Remonte (remonte)
      • Rieker (rieker)
      • Rockport (rockport)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Scapino (scapino)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Shoetime (shoetime)
      • Simen (simen)
      • Sioux (sioux)
      • So size (so_size)
      • Softline (softline)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sprox (sprox)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Suave (suave)
      • Supremo (supremo)
      • Theresia m. (theresia_m_)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trend One (trend_one)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • Vero moda (vero_moda)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wolky (wolky)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Zign (zign)
      • Zinda (zinda)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (highest)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Lak (lak)
      • Fluweel (fluweel)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Maat (schoenmaat):
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 55 (55)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl