x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pumps verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Softwaves pumps

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pumps categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Softwaves - Pumps, beige, Dames, maat 42
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128759180.jpg
      Softwaves Softwaves - Pumps, beige, Dames, maat 42 - Pumps, beige, Dames, maat 42 - Pumps, beige, Dames, maat 42 Pumps Mira van SOFTWAVES van lamsnappaleer. Leren binnenwerk, zacht verdikt, verwisselbaar voetbed. EVA-rubberzool. Met leer beklede sleehak, ca. 5 cm hoog. Comfortwijdte G. . 36, 40, 41, 42 (1)
      Softwaves - Pumps, beige, Dames, maat 42
      • 05607162488308
      1
      most_sold
      175.90 EUR
    • Softwaves - Pumps, beige, Dames, maat 37
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130922976.jpg
      Softwaves Softwaves - Pumps, beige, Dames, maat 37 - Pumps, beige, Dames, maat 37 - Pumps, beige, Dames, maat 37 Pumps met sleehak van SOFTWAVES gemaakt van kalfssuèdeleer met folieprint in slangenstijl. Sleehak ­eveneens in modieuze slangenstijl. Met zacht verdikt, verwis­selbaar voetbed, leren binnenwerk en rubberzool. Hakhoogte ca. 6 cm. Comfortwijdte G. . 36, 37, 38, 39, 40, 42 (1)
      Softwaves - Pumps, beige, Dames, maat 37
      • 05607162493678
      1
      175.90 EUR
    • Softwaves Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130922976.jpg
      Softwaves Softwaves Pumps Pumps Pumps Pumps met sleehak van SOFTWAVES gemaakt van kalfssuèdeleer met folieprint in slangenstijl. Sleehak ­eveneens in modieuze slangenstijl. Met zacht verdikt, verwis­selbaar voetbed, leren binnenwerk en rubberzool. Hakhoogte ca. 6 cm. Comfortwijdte G. . 36, 37, 38, 39, 40, 42 (1)
      Softwaves Pumps
      • 05607162493692
      1
      175.90 EUR
    • Softwaves Pumps Van Softwaves blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128758611.jpg
      Softwaves Softwaves Pumps Van Softwaves blauw Pumps Van Softwaves blauw Pumps Van Softwaves blauw Pumps Mira van SOFTWAVES van lamsnappa­leer. Leren binnenwerk, zacht verdikt, verwisselbaar voetbed. EVA-rubberzool. Met leer beklede sleehak, ca. 5 cm hoog. Comfortwijdte G. . 37, 41 (1)
      Softwaves Pumps Van Softwaves blauw
      • 05607162493289
      1
      175.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Marco Tozzi DEFAULT
        • marco_tozzi
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Zeer hoge hak DEFAULT
        • zeer_hoog_7_cm_en_hoger_
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bianco (bianco)
      • Evita (evita)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Högl (ho_gl)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Anna field (anna_field)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Ash (ash)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Betty London (betty_london)
      • Biostep (biostep)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Cristofoli (cristofoli)
      • DKNY (dkny)
      • Dkode (dkode)
      • Dorking (dorking)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Elizabeth Stuart (elizabeth_stuart)
      • Esprit (esprit)
      • Even&odd (even_odd)
      • Excellent (excellent)
      • Feyn (feyn)
      • Flexx (flexx)
      • Fly london (fly_london)
      • G-Star (g_star)
      • Gadea (gadea)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Graceland (graceland)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • ILC (ilc)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kiarflex (kiarflex)
      • Klingel (klingel)
      • La strada (la_strada)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Linea Zeta (linea_zeta)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lodi (lodi)
      • Lola espeleta (lola_espeleta)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marjo (marjo)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miss kg (miss_kg)
      • moony mood (moony_mood)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • New Look (new_look)
      • Nina (nina)
      • No Stress (no_stress)
      • Only (only)
      • OTTO (otto)
      • Parfois (parfois)
      • Paul green (paul_green)
      • Perlato (perlato)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebecca Von Lengfeld (rebecca_von_lengfeld)
      • Remonte (remonte)
      • Rieker (rieker)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Shoetime (shoetime)
      • Simen (simen)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • Softline (softline)
      • Softwaves (softwaves)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • Sprox (sprox)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Suave (suave)
      • Supremo (supremo)
      • Theresia m. (theresia_m_)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • Vanharen (vanharen)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wolky (wolky)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Zign (zign)
      • Zinda (zinda)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (highest)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Lak (lak)
      • Anders (anders)
      • Fluweel (fluweel)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zijde (zijde)
    • Maat (schoenmaat):
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 46 (46)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl