x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pumps verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    s.Oliver pumps

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pumps categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    s.Oliver pumps kopen

    • s.Oliver pumps

      Pump up your outfit met een leuk paar pumps van s.Oliver! Dit Duitse modemerk is al zeer populair sinds 1975. De pumps van s.Oliver zijn zeer stijlvol, maar onderscheiden zich tegelijkertijd ook. Een mooie s.Oliver pump herken je meteen aan het uiterlijk en de kwaliteit. Een juiste s.Oliver pump kun je altijd vinden omdat de kleuren en de designs zeer verscheidend zijn. Ga bijvoorbeeld voor een mooie pump met een peep-toe, of ontdek de leuke printjes en details zoals riempjes en strikjes. Waar je ook voor gaat, s.Oliver heeft het in huis in combinatie met een heerlijke pasvorm en stijl.

       

      Vergelijk.nl heeft alle s.Oliver pumps in een overzicht gezet. Zo kun je op je gemak een keuze maken en rustig over de pagina scrollen. Heb je jouw favoriet gevonden? Bestel deze dan gemakkelijk via de aangesloten webshop en zie jouw s.Oliver pumps de volgende dag al aan de deur verschijnen!

    0 - 6
    • s.Oliver - Dames Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153967858.jpg
      s.Oliver s.Oliver - Dames Pumps - Dames Pumps - Dames Pumps Deze vrouwelijke pumps komen uit de nieuwe collectie van S.Oliver. Deze elegante dames pumps hebben een synthetisch bovenwerk. De binnenvoering van dames pump is een combinatie van textiel en synthetisch materiaal. Dit model van S.Oliver 22404-24 beschikt over een vaste binnenzool. Verder heeft de pump voor dames een hakhoogte van circa 6,5 centimeter. Doordat deze S.Oliver pumps een brede hak hebben, bieden ze extra comfort tijdens het lopen. (2)
      s.Oliver - Dames Pumps
      1
      deal
      49.99 EUR
    • s.Oliver Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163545080.jpg
      s.Oliver s.Oliver Pumps Pumps Pumps Zo Flex (1)
      s.Oliver Pumps
      • 04059256056428
      • SOV4110004000003
      2
      42.86 EUR
    • s.Oliver Pumps met logoborduursel bij de hiel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174870383.jpg
      s.Oliver s.Oliver Pumps met logoborduursel bij de hiel Pumps met logoborduursel bij de hiel Pumps met logoborduursel bij de hiel rood label (1)
      s.Oliver Pumps met logoborduursel bij de hiel
      • 04059256645868
      • 04059256284166
      2
      49.90 EUR
    • s.Oliver Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150142317.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150832236.jpg
      s.Oliver s.Oliver Pumps Pumps Pumps S.Oliver Pumps grijs - Maat 37 (1)
      s.Oliver Pumps
      • 04055164770883
      1
      39.99 EUR
    • s.Oliver pumps blauw | Maat: 36
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174845405.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178735707.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178735709.jpg
      s.Oliver s.Oliver pumps blauw | Maat: 36 pumps blauw | Maat: 36 pumps blauw | Maat: 36 Deze pump voor dames van s.Oliver heeft een bovenwerk van imitatieleer. Het instapmodel is voorzien van een hakje met een hoogte van 6 cm. De pump heeft een voering van textiel en een vast Softfoam voetbed. Het voetbed past zich aan de voet aan en is daarmee comfortverhogend. (1)
      s.Oliver pumps blauw | Maat: 36
      • 04059256287877
      1
      deal
      49.95 EUR
    • s.Oliver Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106155262.jpg
      s.Oliver s.Oliver Pumps Pumps Pumps Deze dames ballerina's komen uit de nieuwe collectie van S.Oliver. Het bovenwerk van deze ballerina is geheel van synthetisch materiaal. De upper is sierlijk afgewerkt met een metallic coating. Het binnenwerk van deze dames ballerina met sleehak is een combinatie van textiel en synthetisch materiaal. Deze vrouwelijke en zomerse dames sandalen hebben een vaste binnenzool. Deze S.Oliver 24620 sandalen hebben een hak hoogte van circa 4 centimeter. Verder hebben ze een rubberen onderwerk voor een... (1)
      s.Oliver Pumps
      • 04055163933470
      1
      deal
      63.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Marco Tozzi DEFAULT
        • marco_tozzi
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Zeer hoge hak DEFAULT
        • zeer_hoog_7_cm_en_hoger_
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Buffalo (buffalo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Högl (ho_gl)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • Airsoft (airsoft)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Black Label (black_label)
      • Blue Box (blue_box)
      • Brunate (brunate)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Claudia Ghizzani (claudia_ghizzani)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Cristofoli (cristofoli)
      • Crocs (crocs)
      • Cruizr (cruizr)
      • Demonia (demonia)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Evaluna (evaluna)
      • Excellent (excellent)
      • Gardena (gardena)
      • Geox (geox)
      • Giulia (giulia)
      • Grace Shoes (grace_shoes)
      • Graceland (graceland)
      • GUESS (guess)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hozelock (hozelock)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jonak (jonak)
      • Karup (karup)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lina Locchi (lina_locchi)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lodi (lodi)
      • Lola cruz (lola_cruz)
      • Lux (lux)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Medicus (medicus)
      • Mephisto (mephisto)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mrs Keizer by Manfield (mrs_keizer_by_manfield)
      • MUBB (mubb)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Nelson (nelson)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • No Stress (no_stress)
      • Nova (nova)
      • OTTO (otto)
      • Paco Home (paco_home)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papucei (papucei)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pleaser (pleaser)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Refresh (refresh)
      • Reiss (reiss)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rieker (rieker)
      • Romika (romika)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Sandro (sandro)
      • Scavesti (scavesti)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Sub55 (sub55)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Ubbink (ubbink)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Velda (velda)
      • Verhulst (verhulst)
      • Vt (vt)
      • Whistles (whistles)
      • Wolky (wolky)
      • Zinda (zinda)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • € 49 - € 70 (price_3)
      • € 70 - € 80 (price_4)
      • € 80 - € 90 (price_5)
      • € 90 - € 100 (price_6)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (highest)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Lak (lak)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Maat (schoenmaat):
      • 31 (31)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl