x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pumps verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nova pumps

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pumps categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Nova dames pumps maat 39
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156108516.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156108517.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156108518.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166300308.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166300302.jpg
      Nova Nova dames pumps maat 39 dames pumps maat 39 dames pumps maat 39 Gele pumps voor dames van Nova. Gemaakt van textiel in suede look, een binnenwerk van textiel en een stevige zool. De pumps hebben een wreefbandje en opening bij de hak voor een makkelijke instap. Het voetbed is gemaakt van imitatieleer en bevat memory foam voor extra comfort. de pumps hebben een spitse neus en lage blokhak van circa 4 cm. (3)
      Nova dames pumps maat 39
      • 08718907977593
      1
      deal
      43.94 EUR
    • Nova dames pumps maat 39
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182479008.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182480179.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182480180.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178024020.jpg
      Nova Nova dames pumps maat 39 dames pumps maat 39 dames pumps maat 39 Zwarte pumps voor dames uit de Nova collectie. Gemaakt van imitatiesuède, een binnnewerk van textiel en een stevige zool. De pumps hebben een elastische instap en een ronde neus. Het comfortabele voetbed is gemaakt van imitatieleer. Deze is niet uitneembaar. De pumps van Nova hebben een hoge trechterhak van circa 7 cm en een plateautje van circa 1 cm. (2)
      Nova dames pumps maat 39
      • 08720183182578
      1
      deal
      43.94 EUR
    • Nova dames pumps maat 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182107205.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182107203.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182107202.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182107204.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178024527.jpg
      Nova Nova dames pumps maat 41 dames pumps maat 41 dames pumps maat 41 Zwarte pumps voor dames uit de Nova collectie. Gemaakt van imitatiesuède, een binnenwerk van textiel en een stevige zool. De pumps hebben een elastische instap en ronde, spitse neus. Het comfortabele voetbed is gemaakt van imitatieleer en heeft kleine perforaties voor een ademend effect. Het voetbed is niet uitneembaar. De pumps van Nova hebben een blokhak van circa 4 cm hoog. (1)
      Nova dames pumps maat 41
      • 08720183182530
      1
      deal
      43.94 EUR
    • Nova dames pumps maat 37
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153608513.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166303964.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166303966.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166303963.jpg
      Nova Nova dames pumps maat 37 dames pumps maat 37 dames pumps maat 37 Zwarte pumps voor dames van Nova. Gemaakt van textiel in suede look, een binnenwerk van textiel en een stevige zool. De pumps hebben een wreefbandje en opening bij de hak voor een makkelijke instap. Het voetbed is gemaakt van imitatieleer en bevat memory foam voor extra comfort. de pumps hebben een spitse neus en lage blokhak van circa 4 cm. (1)
      Nova dames pumps maat 37
      • 08718907977517
      1
      deal
      43.94 EUR
    • Nova dames hak sandalen maat 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153607729.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166303863.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166303862.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166303859.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166303858.jpg
      Nova Nova dames hak sandalen maat 41 dames hak sandalen maat 41 dames hak sandalen maat 41 Oranje sandalen met hak van Nova. Gemaakt van textiel, een binnenwerk van imitatieleer en een stevige zool. De sandalen hebben een wreefbandje met gespsluiting, gesloten hak en een bandje over de tenen. Het comfortabele voetbed is gemaakt van imitatieleer. Deze is niet uitneembaar. De sandalen hebben een blokhak met dessin van circa 6,5 cm hoog. (1)
      Nova dames hak sandalen maat 41
      • 08718907916523
      1
      deal
      38.94 EUR
    • Nova dames haksandaal zwart maat 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150942863.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166301568.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166301569.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166301565.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166301567.jpg
      Nova Nova dames haksandaal zwart maat 41 dames haksandaal zwart maat 41 dames haksandaal zwart maat 41 Zwarte sandalen van het merk Nova met blokhak. Gemaakt van textiel in suede look, een binnenwerk van imitatieleer en een stevige zool. De sandalen hebben een enkelbandje met gespsluiting en een band over de tenen. Het vaste, comfortabele voetbed is gemaakt van imitatieleer. De sandalen hebben een hak met actuele panterprint. De hakhoogte is ca. 9 cm. (1)
      Nova dames haksandaal zwart maat 41
      • 08718907916646
      1
      deal
      38.94 EUR
    • Nova dames hak sandalen met luipaardprint maat 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152463160.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172623764.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172623759.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172623761.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172623760.jpg
      Nova Nova dames hak sandalen met luipaardprint maat 41 dames hak sandalen met luipaardprint maat 41 dames hak sandalen met luipaardprint maat 41 Luipaard sandalen met hak van Nova. Gemaakt van textiel, een binnenwerk van imitatieleer en een stevige zool. De sandalen hebben een gesloten hak, wreefbandje met gespsluiting en een bandje over de tenen. Het voetbed is gemaakt van imitatieleer. De sandalen hebben all over luipaardprint op het bovenwerk en een blokhak van circa 6,5 cm hoog. (1)
      Nova dames hak sandalen met luipaardprint maat 41
      • 08718907916349
      1
      deal
      38.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Marco Tozzi DEFAULT
        • marco_tozzi
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Zeer hoge hak DEFAULT
        • zeer_hoog_7_cm_en_hoger_
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Buffalo (buffalo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Högl (ho_gl)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • Airsoft (airsoft)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Black Label (black_label)
      • Blue Box (blue_box)
      • Brunate (brunate)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Claudia Ghizzani (claudia_ghizzani)
      • Cosmo Paris (cosmo_paris)
      • Cristofoli (cristofoli)
      • Crocs (crocs)
      • Cruizr (cruizr)
      • Demonia (demonia)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Evaluna (evaluna)
      • Excellent (excellent)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Fly london (fly_london)
      • Gardena (gardena)
      • Geox (geox)
      • Giulia (giulia)
      • Graceland (graceland)
      • GUESS (guess)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hozelock (hozelock)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jonak (jonak)
      • Karup (karup)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lina Locchi (lina_locchi)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lodi (lodi)
      • Lola cruz (lola_cruz)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lux (lux)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Medicus (medicus)
      • Mephisto (mephisto)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MUBB (mubb)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Nelson (nelson)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • No Stress (no_stress)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nova (nova)
      • OTTO (otto)
      • Paco Home (paco_home)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papucei (papucei)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pleaser (pleaser)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reiss (reiss)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rieker (rieker)
      • Romika (romika)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Sandro (sandro)
      • Scavesti (scavesti)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Sub55 (sub55)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Ubbink (ubbink)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Velda (velda)
      • Verhulst (verhulst)
      • Vt (vt)
      • Whistles (whistles)
      • Wolky (wolky)
      • Zinda (zinda)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • € 49 - € 70 (price_3)
      • € 70 - € 80 (price_4)
      • € 80 - € 95 (price_5)
      • € 95 - € 100 (price_6)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (highest)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Lak (lak)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Maat (schoenmaat):
      • 31 (31)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl