x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pumps verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Turquoise pumps

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pumps categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Marco Tozzi Dames pumps mint | Maat: 40
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181817321.jpg
      Marco Tozzi Marco Tozzi Dames pumps mint | Maat: 40 Dames pumps mint | Maat: 40 Dames pumps mint | Maat: 40 Feel. (2)
      Marco Tozzi Dames pumps mint | Maat: 40
      • 04059255640819
      3
      most_sold
      29.54 EUR
    • Marco Tozzi - Dames Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181817321.jpg
      Marco Tozzi Marco Tozzi - Dames Pumps - Dames Pumps - Dames Pumps FEEL (1)
      Marco Tozzi - Dames Pumps
      • 04059255640789
      4
      29.54 EUR
    • Marco Tozzi Dames pumps mint | Maat 39
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181817321.jpg
      Marco Tozzi Marco Tozzi Dames pumps mint | Maat 39 Dames pumps mint | Maat 39 Dames pumps mint | Maat 39 FEEL (1)
      Marco Tozzi Dames pumps mint | Maat 39
      • 04059255640802
      4
      29.54 EUR
    • Marco Tozzi - Dames Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181817321.jpg
      Marco Tozzi Marco Tozzi - Dames Pumps - Dames Pumps - Dames Pumps Feel. (1)
      Marco Tozzi - Dames Pumps
      • 04059255640796
      4
      29.54 EUR
    • Marco Tozzi - Dames Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176490040.jpg
      Marco Tozzi Marco Tozzi - Dames Pumps - Dames Pumps - Dames Pumps Deze color block pumps komen uit de nieuwe collectie van Marco Tozzi. Het bovenwerk van dit kleurrijke exemplaar is gemaakt van suèdine. De binnenvoering van de dames pump is een combinatie van synthetisch leder en textiel. Dit model van Marco Tozzi 22414 heeft een vaste binnenzool. De beklede hak heeft een hoogte van circa 6 centimeter. Door het minimalistische design en de opvallende kleurvariaties zijn deze pumps een optimale aanvulling op donkere kleurvariaties, maar ook voor opvallende o... (1)
      Marco Tozzi - Dames Pumps
      • 04059255640772
      2
      39.99 EUR
    • Marco Tozzi - Dames Pumps | Maat 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181817321.jpg
      Marco Tozzi Marco Tozzi - Dames Pumps | Maat 41 - Dames Pumps | Maat 41 - Dames Pumps | Maat 41 Deze color block pumps komen uit de nieuwe collectie van Marco Tozzi. Het bovenwerk van dit kleurrijke exemplaar is gemaakt van suèdine. De binnenvoering van de dames pump is een combinatie van synthetisch leder en textiel. Dit model van Marco Tozzi 22414 heeft een vaste binnenzool. De beklede hak heeft een hoogte van circa 6 centimeter. Door het minimalistische design en de opvallende kleurvariaties zijn deze pumps een optimale aanvulling op donkere kleurvariaties, maar ook voor opvallende o... (1)
      Marco Tozzi - Dames Pumps | Maat 41
      • 04059255640826
      2
      39.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Marco Tozzi DEFAULT
        • marco_tozzi
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Zeer hoge hak DEFAULT
        • zeer_hoog_7_cm_en_hoger_
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Buffalo (buffalo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Högl (ho_gl)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • Airsoft (airsoft)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Black Label (black_label)
      • Blue Box (blue_box)
      • Brunate (brunate)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Claudia Ghizzani (claudia_ghizzani)
      • Cosmo Paris (cosmo_paris)
      • Cristofoli (cristofoli)
      • Crocs (crocs)
      • Cruizr (cruizr)
      • Demonia (demonia)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Evaluna (evaluna)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Gardena (gardena)
      • Geox (geox)
      • Giulia (giulia)
      • Graceland (graceland)
      • GUESS (guess)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hozelock (hozelock)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jonak (jonak)
      • Karup (karup)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lina Locchi (lina_locchi)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lodi (lodi)
      • Lola cruz (lola_cruz)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lux (lux)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Medicus (medicus)
      • Mephisto (mephisto)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MUBB (mubb)
      • Myma (myma)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Nelson (nelson)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • No Stress (no_stress)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nova (nova)
      • OTTO (otto)
      • Paco Home (paco_home)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papucei (papucei)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pleaser (pleaser)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reiss (reiss)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rieker (rieker)
      • Romika (romika)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Sandro (sandro)
      • Scavesti (scavesti)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Sub55 (sub55)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Ubbink (ubbink)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Velda (velda)
      • Verhulst (verhulst)
      • Vt (vt)
      • Whistles (whistles)
      • Wolky (wolky)
      • Zinda (zinda)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • € 49 - € 70 (price_3)
      • € 70 - € 80 (price_4)
      • € 80 - € 95 (price_5)
      • € 95 - € 100 (price_6)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (highest)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Lak (lak)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Maat (schoenmaat):
      • 31 (31)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl