x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pumps verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Buffalo pumps

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pumps categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Buffalo pumps kopen

    • Buffalo pumps

      Schoenen mogen exclusief zijn en opvallen, vooral met pumps maak je echt een statement als deze knallen onder een leuke outfit. Het merk Buffalo weet van wanten en brengt de meest bijzondere en trendy pumps op de markt. Buffalo weet elke vrouw een extravagante en sexy look te geven, simpelweg door een paar prachtige pumps. De keuze is eindeloos bij Buffalo, er zijn namelijk veel verschillende printjes zoals slang of luipaard, maar ook andere opvallende looks worden aan de pumps gegeven zoals sprankelend goud of zilver. Je kan het zo gek niet bedenken, want Buffalo doet het al voor je. Ga voor een plateauzool met een flitsende kleur, of voor een naaldhak met allerlei riempjes. Toch voor een andere keuze? Kijk gauw verder of jouw favoriet erbij zit. 

       

      Vergelijk.nl heeft alle pumps van Buffalo op een rij gezet. Zo hoef je niet eindeloos te browsen naar jouw ideale paar schoenen, maar kun je in een mum van tijd een keuze maken. 

    0 - 3
    • Buffalo Pumps 'Magna'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166723249.jpg
      Buffalo Buffalo Pumps 'Magna' Pumps 'Magna' Pumps 'Magna' Bovenmateriaal: Kunstleer / PU Binnenmateriaal: synthetisch Zool: synthetisch (1)
      Buffalo Pumps 'Magna'
      • 04061516224744
      • BUF0845001000003
      2
      most_sold
      53.90 EUR
    • Buffalo Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160590802.jpg
      Buffalo Buffalo Pumps Pumps Pumps Pomp voor elke gelegenheid (1)
      Buffalo Pumps
      • 04061516224126
      • BUF0829003000005
      2
      47.90 EUR
    • Buffalo Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161237057.jpg
      Buffalo Buffalo Pumps Pumps Pumps Pomp voor elke gelegenheid. (1)
      Buffalo Pumps
      • 04061516224034
      • BUF0829005000004
      2
      36.31 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Marco Tozzi DEFAULT
        • marco_tozzi
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Zeer hoge hak DEFAULT
        • zeer_hoog_7_cm_en_hoger_
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Buffalo (buffalo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Högl (ho_gl)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • Airsoft (airsoft)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Black Label (black_label)
      • Blue Box (blue_box)
      • Brunate (brunate)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Claudia Ghizzani (claudia_ghizzani)
      • Cosmo Paris (cosmo_paris)
      • Cristofoli (cristofoli)
      • Crocs (crocs)
      • Cruizr (cruizr)
      • Demonia (demonia)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Evaluna (evaluna)
      • Excellent (excellent)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Gardena (gardena)
      • Geox (geox)
      • Giulia (giulia)
      • Graceland (graceland)
      • GUESS (guess)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hozelock (hozelock)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jonak (jonak)
      • Karup (karup)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lina Locchi (lina_locchi)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lodi (lodi)
      • Lola cruz (lola_cruz)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lux (lux)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Medicus (medicus)
      • Mephisto (mephisto)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MUBB (mubb)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Nelson (nelson)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • No Stress (no_stress)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nova (nova)
      • OTTO (otto)
      • Paco Home (paco_home)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papucei (papucei)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pleaser (pleaser)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reiss (reiss)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rieker (rieker)
      • Romika (romika)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Sandro (sandro)
      • Scavesti (scavesti)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Sub55 (sub55)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Ubbink (ubbink)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Velda (velda)
      • Verhulst (verhulst)
      • Vt (vt)
      • Whistles (whistles)
      • Wolky (wolky)
      • Zinda (zinda)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • € 49 - € 70 (price_3)
      • € 70 - € 80 (price_4)
      • € 80 - € 95 (price_5)
      • € 95 - € 100 (price_6)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (highest)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Lak (lak)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Maat (schoenmaat):
      • 31 (31)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl