x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

OKI MC780dfnfax all-in-one A4 laserprinter kleur (4 in 1)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews OKI MC780dfnfax all-in-one A4 laserprinter kleur (4 in 1)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties OKI MC780dfnfax all-in-one A4 laserprinter kleur (4 in 1)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
OKI MC780dfnfax all-in-one A4 laserprinter kleur (4 in 1)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168555677.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168555694.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154032169.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102960413.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154013083.jpg
OKI OKI MC780dfnfax all-in-one A4 laserprinter kleur (4 in 1) MC780dfnfax all-in-one A4 laserprinter kleur (4 in 1) MC780dfnfax all-in-one A4 laserprinter kleur (4 in 1) DeOKI MC780dfnfaxis een all-in-one kleurenlaserprinter. Deze machine kan printen, kopiëren,scannen en faxen. De printer heeft een papiercapaciteit van 630 vel en een uitvoer voor 500 vel, ideaal dus om grote volumes te printen. De netwerkprinter is gemakkelijk aan te sluiten op uw bekabelde netwerk (Ethernet). Meteen printsnelheid tot 40 pagina's per minuutdrukt de laserprinter monochrome- en kleurenafdrukken af. Daarnaast kunt u gemakkelijk tijd en papier besparen door gebruik te maken van a... (1)
  • 05031713060420
  • 45377014
2
  • Algemene kenmerken
    • Printersoort: All-in-one
    • Printer opties: Touchscreen, Dubbelzijdig printen, Energy Star-certificaat
  • Printtechnologie
    • print: Kleur
    • Printer technologie: LED
    • Kleur inkt: Multi pack
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
    • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
    • LAN met kabels: Ja
    • Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SSL/TLS
  • Poorten & interfaces
    • Standaard interfaces: Ethernet, USB 2.0
  • Printsnelheid
    • Printsnelheid (zwart): 40 pagina's per minuut
    • Printsnelheid (kleur, standaard, A4): 40 pagina's per minuut
    • Tijdsduur tot de eerste pagina (kleur, normaal): 8 Seconden
    • Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal): 8 Seconden
  • Papier
    • Maximale ISO A-series papierformaat: A4
    • ISO A-series afmetingen (A0...A9): A6, A4, A5
  • Certificaten
    • Energy Star-certificaat: Ja
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 10 - 32 °C
  • Technische details
    • Ethernet LAN dataoverdrachtsnelheid: 10, 1000, 100 Mbit/s
    • Functies multifunctional: Kopiëren, Faxen, Scannen, Printen
    • Geïntegreerde kaartlezer: Nee
    • Modemsnelheid: 33.6 Kbit/s
    • Opwarmtijd: 60 Seconden
    • Soort bediening: Touch
    • Tijd tot eerste kopie (kleur, normaal) tot max.: 13 Seconden
    • Tijd voor eerste kopie (zwart, normaal): 13 Seconden
    • USB 2.0 poort(en): 2
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 55.2 cm
    • Diepte: 60.4 cm
    • Gewicht: 60 kg
    • Hoogte: 81.1 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
    • Stroomverbruik (indien uit): 2 Watt
    • Stroomverbruik (PowerSave): 60 Watt
  • Design
    • Aantal printcartridges: 4
    • Markt positionering: Bedrijf
  • Beeldscherm
    • Touchscreen: Ja
  • Faxen
    • Fax naar groep: 400
    • Verzendsnelheid fax: 3 sec/page
  • Functies & -programma's
    • Faxen: Zwart-wit faxen, Ja
    • Tweezijdig: Ja
  • Geheugen
    • Maximum intern geheugen: 2.05 GB
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 160 GB
  • Invoercapaciteit
    • Maximum invoercapaciteit: 3160 vel
    • Multifunctionele lade capaciteit: 100 vel
  • Kopiëren
    • Maximaal aantal kopieën: 999 Copies
  • Scannen
    • Duplex scanning: Ja
    • Optische scanresolutie: 600 x 600 dpi
    • Output colour depth: 24 bit
    • Scan naar: Email
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Ja
    • Linux operating systems supported: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Optionele connectiviteit: Draadloze LAN
    • Usb-poort: Ja
  • 3537.45 3537.50 EUR 2
    2
    • 123inkt.nl 123inkt.nl
      6.043236602240352 (153)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      DeOKI MC780dfnfaxis een all-in-one kleurenlaserprinter. Deze machine kan printen, kopiëren,scannen en faxen. De printer heeft een papierc...3537.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Printerland.nl Printerland.nl
      De hoogwaardige A4 MC780dfnfax kleuren-MFP stroomlijnt documentintensieve processen en maximaliseert de productiviteit via de open platfo...3537.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • HP DesignJet T2600 36-inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158940350.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156043948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393663.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393671.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393666.jpg
      HP HP DesignJet T2600 36-inch DesignJet T2600 36-inch DesignJet T2600 36-inch Houd het tempo erin. Met ongekend eenvoudige oplossingen en de makkelijkste manier om PDF's te printen, is iedereen keer op keer verzekerd van een fantastisch resultaat. Haal deadlines dankzij de hoogste snelheid in de vorm van de meest compacte en stille printer. Printer die dynamische beveiliging ondersteunt. Voordelen- Grootformaat kleurenprinter, perfect voor kantoor en industrieel gebruik- Printsnelheid 180 A1 per uur- Hoge nauwkeurigheid dankzij Adobe PDF Print Engine Inhoud verpakking ... (1)
      HP DesignJet T2600 36-inch
      • 00193808976292
      • 00192545236652
      • 00193808346255
      • 00193808346552
      • 00193808346262
      • 00194441079012
      • 00193808346248
      • 00193808346545
      • 3XB78A#B19
      • 3XB78A
      2
    • HP Color LaserJet CM4540
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163088977.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159927.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159933.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159929.jpg
      HP HP Color LaserJet CM4540 Color LaserJet CM4540 Color LaserJet CM4540 - Zeer uitgebreide kleuren Multifuntional - Printen, kopieren, scannen tot A4 formaat - Dubbelzijdig printen, scannen en kopieren - HP E-print (verstuur je bestand per mail naar de printer en de printer print het, waar U ook bent ter wereld!) - High capacity toners (8.500 - 11.000 prints) - Scan to mail - Scan to netwerkmappen - Dubbelzijdig printen - 600 x 600 dpi - 42 pagina's per minuut (ppm) Plus en Minpunten ++ LAAGSTE PRINTKOSTEN €0,02 per kleuren print en €0,007 per zwart-wit print (5%... (1)
      HP Color LaserJet CM4540
      • 00885631518953
      • 00885631518984
      • 00885631518960
      • 05711045282348
      • 00885631518939
      • 08856310146776
      • 00885631518946
      • 00885631014646
      • 00885631518922
      • 00885631518977
      • 00886111261437
      • 00885631014653
      • 00885631014677
      • 00885631014660
      • 00885631014684
      • 00886112168254
      • 00885631014691
      • CC419A
      1
    • HP Color LaserJet CM4540fskm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161288937.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496773.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496775.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496774.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159945.jpg
      HP HP Color LaserJet CM4540fskm Color LaserJet CM4540fskm Color LaserJet CM4540fskm - Zeer uitgebreide kleuren Multifuntional -Met niet,- en sorteerfunctie - Printen, kopieren, scannen tot A4 formaat - Dubbelzijdig printen, scannen en kopieren - HP E-print (verstuur je bestand per mail naar de printer en de printer print het, waar U ook bent ter wereld!) - High capacity toners (8.500 - 11.000 prints) - Scan to mail - Scan to netwerkmappen - Dubbelzijdig printen - 600 x 600 dpi - 42 pagina's per minuut (ppm) Plus en Minpunten ++ LAAGSTE PRINTKOSTEN €0,02 per kleuren print en ... (1)
      HP Color LaserJet CM4540fskm
      • 00887111951403
      • 00885631014929
      • 00888793628584
      • 00885631014936
      • 00885631014905
      • 00887111951762
      • 00885631014998
      • 00885631014943
      • 00885631014899
      • 00885631014967
      • 00885631014912
      • 00885631014950
      • 00885631015018
      • 00885631014875
      • 00885631014974
      • 00886112168261
      • 00887758172704
      • 00885631015001
      • 00885631014981
      • 00885631014882
      • CC421A
      1
      deal
    • HP LaserJet Enterprise 600 M602dn
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167844464.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136506082.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136506074.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136506016.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136506096.jpg
      HP HP LaserJet Enterprise 600 M602dn LaserJet Enterprise 600 M602dn LaserJet Enterprise 600 M602dn HP LaserJet Enterprise 600 M602dn De HP LaserJet Enterprise 600 M602dn is een zwart-witlaserprinter met een afdruksnelheid tot 50 pagina's per minuut. Je eerste printje rolt er na 8,5 seconden uit. Sluit via ethernet het apparaat aan op je thuis- of bedrijfsnetwerk. Zo print je snel en makkelijk vanaf je laptop of pc/Mac. De HP LaserJet Enterprise 600 M602dn heeft een kleurendisplay en twee lades tot zijn beschikking. De multifunctionele lade kan tot 100 vel kwijt en de invoerlade heeft een m... (1)
      HP LaserJet Enterprise 600 M602dn
      • 00886111509829
      • 00888182819852
      • 00886111509928
      • 00886111509843
      • 00886111509966
      • 00886111509867
      • 00886111509942
      • 00886111509904
      • 00886111509805
      • 00886111509850
      • 00886111509874
      • 08861115098816
      • 00888793628669
      • 00887111951359
      • 00887111951717
      • 00886111509898
      • 00886111509799
      • 00886111509911
      • 00886111509812
      • 00886111509836
      • 00886111509959
      • 00886111509935
      • 00886111509881
      • 00886111509782
      • 05711045507083
      • 00887758172735
      • 00886111663941
      • CE992A
      1
      deal
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 3537.45
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 3537.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 3537.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 3537.45
    • partner@vergelijk.nl