x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HP LaserJet Enterprise M830z

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews HP LaserJet Enterprise M830z
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HP LaserJet Enterprise M830z
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HP LaserJet Enterprise M830z
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159126682.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204824379.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122933058.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159126703.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165377882.jpg
HP HP LaserJet Enterprise M830z LaserJet Enterprise M830z LaserJet Enterprise M830z - Snelheid 55 ppm - 1200 x 1200 dpi resolution - Connects to the network with a hi-speed USB 2.0 Host, 1 hi-speed USB 2.0 device, 1 gigabit Ethernet 10/100/1000T network, NFC/Wireless, 1 foreign interface and 2 internal USB host - 800 MHz printer processor - A3 all in one printen, scannen en kopieren - Scan naar email en netwerkmap - Certified for use with HP ePrint, Apple AirPrint and Mopria - Transportkosten bedragen €50,- - Inclusief 1 uur IT- support voor het installeren van drivers, scan... (1)
  • 00888182819623
  • 00887111382726
  • 00887111382702
  • 00887111382757
  • 00887111382801
  • 00887111382733
  • 00887111382788
  • 00887111382689
  • 00887758680353
  • 00887111382818
  • 00887111382719
  • 00887758316832
  • 00887758680360
  • 00887111747730
  • 00887111382764
  • 00887111382665
  • 00887111382740
  • 00887111382696
  • 00887111382795
  • 00887111382771
  • 00887111382672
  • CF367A
  • 6859278
  • CF367A#B19
1
  • Algemene kenmerken
    • Printersoort: All-in-one
    • Printer opties: Touchscreen, Dubbelzijdig printen
    • Aantal inktpatronen: 1 Stuks
  • Printtechnologie
    • print: Zwart-wit
    • Printer technologie: Laser
    • Kleur inkt: Zwart
  • Scannen
    • Scanner type: Flatbedscanner
    • Duplex scan speed (colour): 68 pagina's per minuut
    • Duplex scanning: Ja
    • Optische scanresolutie: 600 x 600 dpi
    • Output colour depth: 24 bit
    • Scan naar: Folder
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
    • LAN met kabels: Ja
  • Poorten & interfaces
    • Standaard interfaces: Ethernet, USB 2.0
  • Printsnelheid
    • Printsnelheid (zwart): 56 pagina's per minuut
    • Printsnelheid (zwart, standaard, A3): 28 pagina's per minuut
    • Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal): 9.5 Seconden
  • Papier
    • Maximale ISO A-series papierformaat: A3
    • ISO A-series afmetingen (A0...A9): A3, A4, A5
  • Overig
    • Mobiele printtechnologieën: Mopria Print Service, Apple AirPrint
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: 0 - 40 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: 10 - 32 °C
  • Technische details
    • Beeldscherm type: LCD
    • Digital Sender: Ja
    • Geïntegreerde kaartlezer: Nee
    • Maximale uitvoercapaciteit: 3000 vel
    • Modemsnelheid: 33.6 Kbit/s
    • Ondersteunde beeldformaten: JPG
    • Printmarges (inches): 2 mm
    • Soort bediening: Touch
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 165 cm
    • Diepte: 71.5 cm
    • Hoogte: 110 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
    • Stroomverbruik (indien uit): 0.3 Watt
    • Stroomverbruik (PowerSave): 60 Watt
  • Design
    • Aantal printcartridges: 1
    • Markt positionering: Bedrijf
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 8 inch
    • Geìntegreerde display: Ja
    • Grijsniveaus: 256
    • Touchscreen: Ja
  • Faxen
    • Fax naar groep: 100
    • Verzendsnelheid fax: 3 sec/page
  • Functies & -programma's
    • Faxen: Zwart-wit faxen, Ja
    • Tweezijdig: Ja
  • Geheugen
    • Maximum intern geheugen: 1.54 GB
  • Kopiëren
    • Maximaal aantal kopieën: 999 Copies
  • Mediaformaten
    • Ondersteunde documenten: RTF, HTM, HTML, PDF
  • Processor
    • Processorkloksnelheid: 800 MHz
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Ja
    • Linux operating systems supported: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Optionele connectiviteit: Draadloze LAN
    • Usb-poort: Ja
  • 1445.00 1445.00 EUR 1
    1
    • Secondhandhp.nl Secondhandhp.nl
      - Snelheid 55 ppm - 1200 x 1200 dpi resolution - Connects to the network with a hi-speed USB 2.0 Host, 1 hi-speed USB 2.0 device, 1 gigab...1445.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • HP DesignJet T2600 36-inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158940350.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156043948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393663.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393671.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393666.jpg
      HP HP DesignJet T2600 36-inch DesignJet T2600 36-inch DesignJet T2600 36-inch Houd het tempo erin. Met ongekend eenvoudige oplossingen en de makkelijkste manier om PDF's te printen, is iedereen keer op keer verzekerd van een fantastisch resultaat. Haal deadlines dankzij de hoogste snelheid in de vorm van de meest compacte en stille printer. Printer die dynamische beveiliging ondersteunt. Voordelen- Grootformaat kleurenprinter, perfect voor kantoor en industrieel gebruik- Printsnelheid 180 A1 per uur- Hoge nauwkeurigheid dankzij Adobe PDF Print Engine Inhoud verpakking ... (1)
      HP DesignJet T2600 36-inch
      • 00193808976292
      • 00192545236652
      • 00193808346255
      • 00193808346552
      • 00193808346262
      • 00194441079012
      • 00193808346248
      • 00193808346545
      • 3XB78A#B19
      • 3XB78A
      2
    • HP Color LaserJet CM4540
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163088977.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159927.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159933.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159929.jpg
      HP HP Color LaserJet CM4540 Color LaserJet CM4540 Color LaserJet CM4540 - Zeer uitgebreide kleuren Multifuntional - Printen, kopieren, scannen tot A4 formaat - Dubbelzijdig printen, scannen en kopieren - HP E-print (verstuur je bestand per mail naar de printer en de printer print het, waar U ook bent ter wereld!) - High capacity toners (8.500 - 11.000 prints) - Scan to mail - Scan to netwerkmappen - Dubbelzijdig printen - 600 x 600 dpi - 42 pagina's per minuut (ppm) Plus en Minpunten ++ LAAGSTE PRINTKOSTEN €0,02 per kleuren print en €0,007 per zwart-wit print (5%... (1)
      HP Color LaserJet CM4540
      • 00885631518953
      • 00885631518984
      • 00885631518960
      • 05711045282348
      • 00885631518939
      • 08856310146776
      • 00885631518946
      • 00885631014646
      • 00885631518922
      • 00885631518977
      • 00886111261437
      • 00885631014653
      • 00885631014677
      • 00885631014660
      • 00885631014684
      • 00886112168254
      • 00885631014691
      • CC419A
      1
    • Brother Inkjetprinter HL-J6100DW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158147948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127091824.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158953201.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158953198.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148038519.jpg
      Brother Brother Inkjetprinter HL-J6100DW Inkjetprinter HL-J6100DW Inkjetprinter HL-J6100DW Deze professionele kleureninkjetprinter van Brother is speciaal ontworpen voor een veeleisende kantooromgeving en biedt printen tot indrukwekkend A3-formaat en een grote papiercapaciteit van 750 vel verdeelt over drie papierladen. De optionele super hoge capaciteit inktcartridges waarmee tot wel 6.000 pagina* afgedrukt kan worden, zorgen voor een zeer lage prijs per pagina. De HL-J6100DW beschikt over diverse verbindingsmogelijkheden, zoals een bekabelde en draadloze netwerkverbinding. Daarna... (1)
      Brother Inkjetprinter HL-J6100DW
      • 04977766793322
      • 04977766793339
      • 000000000000254125
      • HLJ6100DWRE1
      • HL-J6100DW
      3
    • HP Color LaserJet CM4540fskm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161288937.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496773.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496775.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496774.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159945.jpg
      HP HP Color LaserJet CM4540fskm Color LaserJet CM4540fskm Color LaserJet CM4540fskm - Zeer uitgebreide kleuren Multifuntional -Met niet,- en sorteerfunctie - Printen, kopieren, scannen tot A4 formaat - Dubbelzijdig printen, scannen en kopieren - HP E-print (verstuur je bestand per mail naar de printer en de printer print het, waar U ook bent ter wereld!) - High capacity toners (8.500 - 11.000 prints) - Scan to mail - Scan to netwerkmappen - Dubbelzijdig printen - 600 x 600 dpi - 42 pagina's per minuut (ppm) Plus en Minpunten ++ LAAGSTE PRINTKOSTEN €0,02 per kleuren print en ... (1)
      HP Color LaserJet CM4540fskm
      • 00887111951403
      • 00885631014929
      • 00888793628584
      • 00885631014936
      • 00885631014905
      • 00887111951762
      • 00885631014998
      • 00885631014943
      • 00885631014899
      • 00885631014967
      • 00885631014912
      • 00885631014950
      • 00885631015018
      • 00885631014875
      • 00885631014974
      • 00886112168261
      • 00887758172704
      • 00885631015001
      • 00885631014981
      • 00885631014882
      • CC421A
      1
      deal
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 1545.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1545.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1545.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1545.00
    • partner@vergelijk.nl