x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HP Color LaserJet Professional CP5225n

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews HP Color LaserJet Professional CP5225n
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HP Color LaserJet Professional CP5225n
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HP Color LaserJet Professional CP5225n
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108552739.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122932479.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122932478.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204840862.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159143631.jpg
HP HP Color LaserJet Professional CP5225n Color LaserJet Professional CP5225n Color LaserJet Professional CP5225n De HPLaserJet Pro CP5225n is een compacte eneffïciënte kleurenprinter. De veelzijdige en betrouwbareA3laserprinter voert dagelijkse taken snel uit en is daarom ideaal voor kleine en middelgrote bedrijven. Door de grote papierlade voor350 vellen en een papieruitvoer voor250 vellenkunt u veel pagina's achter elkaar printen. De printer is eenvoudig te bedienen met de knoppen en het LCD-scherm. U kunt de printer makkelijk verbinden met uw Ethernet netwerk, zodat u snel vanuit uw thuis- of kantoor... (4)
  • 00884420971405
  • 00884420971504
  • 00888182819975
  • 00884420971429
  • 00884420971528
  • 08844209714120
  • 00884420984467
  • 00885631140932
  • 00884420971481
  • 00884420971542
  • 00884420971443
  • 00884420971467
  • 00885631140949
  • 05711045282799
  • 00885631551004
  • 00884420971450
  • 00884420971474
  • 00884420971498
  • 00884420971412
  • 00884420971511
  • 00884420971535
  • 00884420971436
  • 2754224
  • CE711A#B19
  • CE711A
  • 2762137
6
deal
  • Algemene kenmerken
    • Printersoort: Laser printer
    • Aantal inktpatronen: 4 Stuks
    • Geslacht: Unisex
  • Printtechnologie
    • print: Kleur
    • Printer technologie: Laser
    • Kleur inkt: Multi pack
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
    • LAN met kabels: Ja
    • Netwerkmogelijkheid: Ja
  • Software
    • Geschikt voor: Windows
    • Inclusief drivers: Ja
  • Printsnelheid
    • Printsnelheid (zwart): 20 pagina's per minuut
    • Printsnelheid (kleur, standaard, A4): 20 pagina's per minuut
    • Printsnelheid (kleur, standaard, A3): 10 pagina's per minuut
    • Printsnelheid (zwart, standaard, A3): 10 pagina's per minuut
    • Tijdsduur tot de eerste pagina (kleur, normaal): 17 Seconden
    • Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal): 16 Seconden
  • Papier
    • Maximale ISO A-series papierformaat: A3
    • ISO A-series afmetingen (A0...A9): A6, A3, A4, A5
  • Design
    • Kleur: Grijs, Wit
    • Aantal printcartridges: 4
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 10 - 30 °C
  • Technische details
    • Beeldscherm type: LED
    • Maximale uitvoercapaciteit: 250 vel
    • Verbinding: Bedraad
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 54.5 cm
    • Diepte: 59.9 cm
    • Gewicht: 40.9 kg
    • Hoogte: 33.8 cm
  • Energie
    • Stroomverbruik (indien uit): 0.5 Watt
  • Functies & -programma's
    • Tweezijdig: Nee
  • Geheugen
    • Maximum intern geheugen: 0.45 GB
  • Invoercapaciteit
    • Maximum invoercapaciteit: 850 vel
  • Processor
    • Built-in processor: Ja
    • Processorkloksnelheid: 540 MHz
  • 1045.00 1753.30 EUR 6
    6
    • Secondhandhp.nl Secondhandhp.nl
      Kleuren A3 Laserprinter Netwerkgereed 192 MB intern geheugen 600 x 600 DPI Snelheid van 20 p.p.m. Geschikt tot 75000 pagina's per maand P...
      1045.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Deze veelzijdige A3 kleurenprinter print alle dagelijkse zakelijke documenten, breedformaat projecten en marketingmateriaal voordelig in-...1069.09, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • 123inkt.nl 123inkt.nl
      6.043236602240352 (153)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De HPLaserJet Pro CP5225n is een compacte eneffïciënte kleurenprinter. De veelzijdige en betrouwbareA3laserprinter voert dagelijkse taken...1185.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Printerland.nl Printerland.nl
      Deze veelzijdige en voordelige A3 desktopprinter voorziet in al uw zakelijke kleurenprintbehoeften, van briefkaarten tot extra grote docu...1185.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Printabout.nl Printabout.nl
      6.8 (1)
      HP Laserprinter1185.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      HP LaserJet Color 5550dn - Kleurenprinter1753.30, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • HP DesignJet T2600 36-inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158940350.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156043948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393663.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393671.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393666.jpg
      HP HP DesignJet T2600 36-inch DesignJet T2600 36-inch DesignJet T2600 36-inch Houd het tempo erin. Met ongekend eenvoudige oplossingen en de makkelijkste manier om PDF's te printen, is iedereen keer op keer verzekerd van een fantastisch resultaat. Haal deadlines dankzij de hoogste snelheid in de vorm van de meest compacte en stille printer. Printer die dynamische beveiliging ondersteunt. Voordelen- Grootformaat kleurenprinter, perfect voor kantoor en industrieel gebruik- Printsnelheid 180 A1 per uur- Hoge nauwkeurigheid dankzij Adobe PDF Print Engine Inhoud verpakking ... (1)
      HP DesignJet T2600 36-inch
      • 00193808976292
      • 00192545236652
      • 00193808346255
      • 00193808346552
      • 00193808346262
      • 00194441079012
      • 00193808346248
      • 00193808346545
      • 3XB78A#B19
      • 3XB78A
      2
    • HP Color LaserJet CM4540
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163088977.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159927.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159933.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159929.jpg
      HP HP Color LaserJet CM4540 Color LaserJet CM4540 Color LaserJet CM4540 - Zeer uitgebreide kleuren Multifuntional - Printen, kopieren, scannen tot A4 formaat - Dubbelzijdig printen, scannen en kopieren - HP E-print (verstuur je bestand per mail naar de printer en de printer print het, waar U ook bent ter wereld!) - High capacity toners (8.500 - 11.000 prints) - Scan to mail - Scan to netwerkmappen - Dubbelzijdig printen - 600 x 600 dpi - 42 pagina's per minuut (ppm) Plus en Minpunten ++ LAAGSTE PRINTKOSTEN €0,02 per kleuren print en €0,007 per zwart-wit print (5%... (1)
      HP Color LaserJet CM4540
      • 00885631518953
      • 00885631518984
      • 00885631518960
      • 05711045282348
      • 00885631518939
      • 08856310146776
      • 00885631518946
      • 00885631014646
      • 00885631518922
      • 00885631518977
      • 00886111261437
      • 00885631014653
      • 00885631014677
      • 00885631014660
      • 00885631014684
      • 00886112168254
      • 00885631014691
      • CC419A
      1
    • Brother Inkjetprinter HL-J6100DW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158147948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127091824.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158953201.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158953198.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148038519.jpg
      Brother Brother Inkjetprinter HL-J6100DW Inkjetprinter HL-J6100DW Inkjetprinter HL-J6100DW Deze professionele kleureninkjetprinter van Brother is speciaal ontworpen voor een veeleisende kantooromgeving en biedt printen tot indrukwekkend A3-formaat en een grote papiercapaciteit van 750 vel verdeelt over drie papierladen. De optionele super hoge capaciteit inktcartridges waarmee tot wel 6.000 pagina* afgedrukt kan worden, zorgen voor een zeer lage prijs per pagina. De HL-J6100DW beschikt over diverse verbindingsmogelijkheden, zoals een bekabelde en draadloze netwerkverbinding. Daarna... (1)
      Brother Inkjetprinter HL-J6100DW
      • 04977766793322
      • 04977766793339
      • 000000000000254125
      • HLJ6100DWRE1
      • HL-J6100DW
      3
    • HP Color LaserJet CM4540fskm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161288937.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496773.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496775.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496774.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159945.jpg
      HP HP Color LaserJet CM4540fskm Color LaserJet CM4540fskm Color LaserJet CM4540fskm - Zeer uitgebreide kleuren Multifuntional -Met niet,- en sorteerfunctie - Printen, kopieren, scannen tot A4 formaat - Dubbelzijdig printen, scannen en kopieren - HP E-print (verstuur je bestand per mail naar de printer en de printer print het, waar U ook bent ter wereld!) - High capacity toners (8.500 - 11.000 prints) - Scan to mail - Scan to netwerkmappen - Dubbelzijdig printen - 600 x 600 dpi - 42 pagina's per minuut (ppm) Plus en Minpunten ++ LAAGSTE PRINTKOSTEN €0,02 per kleuren print en ... (1)
      HP Color LaserJet CM4540fskm
      • 00887111951403
      • 00885631014929
      • 00888793628584
      • 00885631014936
      • 00885631014905
      • 00887111951762
      • 00885631014998
      • 00885631014943
      • 00885631014899
      • 00885631014967
      • 00885631014912
      • 00885631014950
      • 00885631015018
      • 00885631014875
      • 00885631014974
      • 00886112168261
      • 00887758172704
      • 00885631015001
      • 00885631014981
      • 00885631014882
      • CC421A
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 1197.45
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 1197.45
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 1197.45
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 1197.45
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1197.45
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1197.45
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 1190.45
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1190.45
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1190.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1190.45
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 1188.45
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 1186.45
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 1186.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1186.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1186.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1186.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1186.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1186.45
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 1186.45
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 1184.45
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 1176.45
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 1171.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1171.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1171.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 1171.45
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 1185.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1185.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1185.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1185.45
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 1169.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1169.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1169.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1169.45
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 1173.45
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 1185.45
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 1182.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1182.45
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 1185.45
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 1185.45
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 1185.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1185.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1185.45
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 1069.09
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1069.09
    • partner@vergelijk.nl