x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Epson WorkForce Pro WF-6090DW

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Epson WorkForce Pro WF-6090DW
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Epson WorkForce Pro WF-6090DW
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Epson WorkForce Pro WF-6090DW
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132639839.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125841645.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125841643.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125841642.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125841646.jpg
Epson Epson WorkForce Pro WF-6090DW WorkForce Pro WF-6090DW WorkForce Pro WF-6090DW De Epson WorkForce Pro WF-6090DW is een kleuren inkjetprinter met wifi. Met printsnelheden tot 34 pagina's per minuut en een eerste afdruk binnen 7 seconden kunt u taken snel afronden. De inkjetprinter zorgt voor hoge resoluties en haarscherpe afdrukken. Met de mogelijkheid omautomatisch dubbelzijdig te printen (duplex) bespaart u papier. Dankzij de ingebouwde wifi en Ethernet netwerken is het mogelijk om de printer te delen met anderen. Ook kunt u mobiel printen via AirPrint en de Epson app.... (1)
  • 08715946552071
  • C11CD47301
3
  • Algemene kenmerken
    • Printersoort: Laser printer
    • Printer opties: Dubbelzijdig printen, Fax, Wifi verbinding
    • Aantal inktpatronen: 4 Stuks
    • Afdruksnelheid (ISO/IEC 24734) kleur: 24 ipm
    • Afdruksnelheid (ISO/IEC 24734) zwart-wit: 24 ipm
  • Printtechnologie
    • print: Kleur
    • Printer technologie: Inkjet
    • Kleur inkt: Magenta , Multi pack, Cyaan , Zwart, Geel
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
    • LAN met kabels: Ja
    • Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP, 64-bit WEP, AES, 128-bit AES
    • Wi-Fi Direct: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi b
  • Poorten & interfaces
    • Standaard interfaces: Wireless LAN, Ethernet, NFC, USB 2.0
  • Printsnelheid
    • Printsnelheid (zwart): 34 pagina's per minuut
    • Printsnelheid (kleur, standaard, A4): 34 pagina's per minuut
    • Tijdsduur tot de eerste pagina (kleur, normaal): 7 Seconden
    • Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal): 7 Seconden
  • Papier
    • Maximale ISO A-series papierformaat: A4
  • Overig
    • Mobiele printtechnologieën: Apple AirPrint, Google Cloud Print
  • Design
    • Kleur: Grijs, Wit
    • Aantal printcartridges: 4
    • Markt positionering: Bedrijf
  • Technische details
    • Beeldscherm type: LCD
    • Ondersteunde netwerkprotocollen: IPv6, FTP, IPv4, RAW/Port9100
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 47.8 cm
    • Diepte: 52.2 cm
    • Hoogte: 40.4 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
    • Stroomverbruik (indien uit): 0.4 Watt
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Meegeleverde kabels: AC
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 2.2 inch
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Functies & -programma's
    • Faxen: Ja
    • Tweezijdig: Ja
  • Invoercapaciteit
    • Maximum invoercapaciteit: 1581 vel
  • Software
    • Compatibele besturingssystemen: macOS, Microsoft Windows Server, Linux
    • Geschikt voor Windows: Windows XP, Windows Vista
    • Linux operating systems supported: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Mac OS X 10.6 Snow Leopard
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Direct printen: Ja
    • Usb-poort: Ja
  • 677.45 799.95 EUR 3
    3
    • 123inkt.nl 123inkt.nl
      6.043236602240352 (153)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Epson WorkForce Pro WF-6090DW is een kleuren inkjetprinter met wifi. Met printsnelheden tot 34 pagina's per minuut en een eerste afdru...677.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Printerland.nl Printerland.nl
      Voor hogere productiviteit en minder interventies op drukke kantoren. Met zijn geavanceerde functies voor dubbelzijdig afdrukken in kleur...677.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Epson WorkForce Pro WF-6090DW - Printer799.95, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • HP All-in-One Ink Smart Tank Wireless 515 (A4, 11/
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209740403.jpg
      HP HP All-in-One Ink Smart Tank Wireless 515 (A4, 11/ All-in-One Ink Smart Tank Wireless 515 (A4, 11/ All-in-One Ink Smart Tank Wireless 515 (A4, 11/ HP All-in-One Ink Smart Tank Wireless 515 (A4, 11/ (1)
      HP All-in-One Ink Smart Tank Wireless 515 (A4, 11/
      • 00192545948395
      2
    • HP LaserJet M234sdw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225718575.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204587083.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204587082.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206290053.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202282365.jpg
      HP HP LaserJet M234sdw LaserJet M234sdw LaserJet M234sdw De HP LaserJet MFP 234sdw is een razendsnelle printer, ideaal voor kleine en middelgrote bedrijven. Pagina's worden met een snelheid tot wel 30 pagina's per minuut afgedrukt. De printer kan draadloos worden gebruikt. Voordelen- Snelle prints en scans- Draadloze verbinding- Automatische documentinvoerInhoud verpakking- HP LaserJet MFP M234sdw printer- HP zwarte LaserJet tonercartridge (700 pagina's)- Naslaggids- Installatieposter- Garantiegids en flyer in sommige landen- Netsnoer - HP LaserJet... (1)
      HP LaserJet M234sdw
      • 00194850889585
      • 6GX01F#B19
      • 0194850889585
      5
    • HP LaserJet MFP M140w printer - MET 2 MAANDEN INSTANT INK
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229847784.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225732981.jpg
      HP HP LaserJet MFP M140w printer - MET 2 MAANDEN INSTANT INK LaserJet MFP M140w printer - MET 2 MAANDEN INSTANT INK LaserJet MFP M140w printer - MET 2 MAANDEN INSTANT INK Een efficiënte multifunctionele printer die bij je ruimte past. Print snel met 's werelds kleinste laserprinter in zijn klasse en de tijdbesparende HP Smart-app.[2,3] Kies voor laserafdrukken van professionele kwaliteit en een eenvoudige installatie. (1)
      HP LaserJet MFP M140w printer - MET 2 MAANDEN INSTANT INK
      • 00194850677267
      • 7MD72F#B19
      2
    • HP LaserJet M140we Laser A4 600 x 600 DPI 20 ppm Wifi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216785438.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226374050.jpg
      HP HP LaserJet M140we Laser A4 600 x 600 DPI 20 ppm Wifi LaserJet M140we Laser A4 600 x 600 DPI 20 ppm Wifi LaserJet M140we Laser A4 600 x 600 DPI 20 ppm Wifi HP LaserJet M140we Laser A4 600 x 600 DPI 20 ppm Wifi (3)
      HP LaserJet M140we Laser A4 600 x 600 DPI 20 ppm Wifi
      • 00193905985067
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 525.45
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 525.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 525.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 525.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 525.45
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 582.45
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 677.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 677.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 677.45
    • partner@vergelijk.nl