x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Canon PIXMA TS5151

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Canon PIXMA TS5151
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Canon PIXMA TS5151
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Canon PIXMA TS5151
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137704448.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106895967.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106895966.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106895965.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106895963.jpg?ts=1
Canon Canon PIXMA TS5151 PIXMA TS5151 PIXMA TS5151 Printfuncties * Printresolutie: tot 4800 x 1200 dpi * Printtechnologie: 2 FINE-printkoppen met inkt (zwart en kleur) * Printsnelheid ZW: ca. 13,0 ISO-ppm * Printsnelheid kleur: ca. 6,8 ISO-ppm * (9)
  • 04549292090840
  • 2228C026
  • 000000000000250676
4
  • Algemene kenmerken
    • Printersoort: All-in-one
    • Printer opties: Wifi verbinding
    • Aantal inktpatronen: 2 Stuks
    • Afdruksnelheid (ISO/IEC 24734) kleur: 6 ipm
    • Duplex afdruksnelheid (ISO/IEC 24734) zwart-wit: 13 ipm
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Printtechnologie
    • Printer technologie: Inkjet
  • Scannen
    • Scanner type: Flatbedscanner
    • Maximum scanresolutie: 1200 dpi
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Poorten & interfaces
    • Standaard interfaces: Wireless LAN
  • Printsnelheid
    • Printsnelheid (kleur, standaard, A4): 7 pagina's per minuut
  • Papier
    • Maximale ISO A-series papierformaat: A4
  • Overig
    • Mobiele printtechnologieën: Apple AirPrint, Mopria Print Service, Google Cloud Print
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
  • Technische details
    • Scannen: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 42.5 cm
    • Diepte: 31.5 cm
    • Gewicht: 6.5 kg
    • Hoogte: 14.7 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
  • Functies & -programma's
    • Faxen: Nee
  • publishing
    • Introductiejaar: 2017
  • 97.45 102.95 EUR 4
    4
    • 123inkt.nl 123inkt.nl
      6.043236602240352 (153)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      DeCanon Pixma TS5151 is eenall-in-one inkjetprinter voor kantoor of thuisgebruik. Met deze compacte kleurenprinter kunt u printen, kopiër...97.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Printerland.nl Printerland.nl
      Deze printer is overal klaar voor - van haarscherpe tekstdocumenten tot verbluffende foto's. Deze compacte, ruimtebesparende All-in-One p...97.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Canon PIXMA TS5151 - All-in-One Printer - Wit99.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Printfuncties * Printresolutie: tot 4800 x 1200 dpi * Printtechnologie: 2 FINE-printkoppen met inkt (zwart en kleur) * Printsnelheid ZW: ...102.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Lexmark CS622de
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154032718.jpg?ts=1
      Lexmark Lexmark CS622de CS622de CS622de Uitvoer in kleur tot 38 pagina's per minuut, tonerbesparing en een kleurenaanraakscherm van 4,3 inch [10,9 cm] komen samen in de Lexmark CS622de. Het e-Task-kleurenaanraakscherm van 4,3 inch heeft een nauwkeurige, snelle tabletachtige gebruikersinterface die met meerdere vingers tegelijk kan worden bediend. De e-Task-interface biedt ook toegang tot een groot aantal handige en productiviteitbevorderende apps. En dankzij een nieuwe aan/uit-knop op het voorpaneel, een USB-poort voor direct afdru... (1)
      Lexmark CS622de
      • 00734646633451
      3
    • Lexmark CS921de A3 laserprinter kleur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117849298.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154032789.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220304384.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231292072.jpg?ts=1
      Lexmark Lexmark CS921de A3 laserprinter kleur CS921de A3 laserprinter kleur CS921de A3 laserprinter kleur De Lexmark CS921de is geschikt voor het afdrukken in kleur met grote volumes met een snelheid tot 35 pagina's per minuut (A4) en uitvoer van meerdere formaten tot A3 met optionele finishing. Maak indruk met uitvoer in kleur tot A3-formaat, maar ook geschikt voor grote volumes op A4-formaat en gebruik de multipurpose feeder voor alle kleine media zoals enveloppen. Het brede assortiment ondersteunde mediatypen omvat onder andere karton, glossy papier, gerecycled papier, transparanten en etikett... (1)
      Lexmark CS921de A3 laserprinter kleur
      • 00734646629768
      2
    • HP LaserJet Managed E60055dn
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109642361.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122971347.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122971346.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122971345.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122971344.jpg?ts=1
      HP HP LaserJet Managed E60055dn LaserJet Managed E60055dn LaserJet Managed E60055dn Plus en Minpunten ++ 52 ppm ++ Netwerk ++ USB ++ Duplex -- geen kleur (2)
      HP LaserJet Managed E60055dn
      • 00889894069283
      • 9525210
      • M0P33A
      1
    • HP Color LaserJet CM4540fskm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161288937.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496773.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496775.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496774.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159945.jpg?ts=1
      HP HP Color LaserJet CM4540fskm Color LaserJet CM4540fskm Color LaserJet CM4540fskm - Zeer uitgebreide kleuren Multifuntional -Met niet,- en sorteerfunctie - Printen, kopieren, scannen tot A4 formaat - Dubbelzijdig printen, scannen en kopieren - HP E-print (verstuur je bestand per mail naar de printer en de printer print het, waar U ook bent ter wereld!) - High capacity toners (8.500 - 11.000 prints) - Scan to mail - Scan to netwerkmappen - Dubbelzijdig printen - 600 x 600 dpi - 42 pagina's per minuut (ppm) Plus en Minpunten ++ LAAGSTE PRINTKOSTEN €0,02 per kleuren print en ... (1)
      HP Color LaserJet CM4540fskm
      • 00887111951403
      • 00885631014929
      • 00888793628584
      • 00885631014936
      • 00885631014905
      • 00887111951762
      • 00885631014998
      • 00885631014943
      • 00885631014899
      • 00885631014967
      • 00885631014912
      • 00885631014950
      • 00885631015018
      • 00885631014875
      • 00885631014974
      • 00886112168261
      • 00887758172704
      • 00885631015001
      • 00885631014981
      • 00885631014882
      • CC421A
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 108.45
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 127.45
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 127.45
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 127.45
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 132.45
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 132.45
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 130.45
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 130.45
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 130.45
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 128.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 128.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 128.45
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 102.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 100.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 100.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 100.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 100.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 100.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 100.45
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 97.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 97.45
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 97.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 97.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 97.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 97.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 97.45
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 97.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 95.57
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 97.45
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 97.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 96.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 96.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 96.45
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 95.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 95.45
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 95.45
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 95.45
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 95.45
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 95.45
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 96.45
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 96.45
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 96.45
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 96.45
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 96.45
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 96.45
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 96.45
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 96.45
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 96.45
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 96.45
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 93.45
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 97.45
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 97.45
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 97.45
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 97.45
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 97.45
    • partner@vergelijk.nl