x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Canon MAXIFY MB5150

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Canon MAXIFY MB5150
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Canon MAXIFY MB5150
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Canon MAXIFY MB5150
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155127874.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237074416.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237074418.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237074417.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182036823.jpg?ts=1
Canon Canon MAXIFY MB5150 MAXIFY MB5150 MAXIFY MB5150 Canon MAXIFY MB5150 - All-in-One Printer - Zwart (7)
  • 04549292052299
2
  • Algemene kenmerken
    • Printersoort: All-in-one
    • Printer opties: Touchscreen, Wifi verbinding
    • Aantal inktpatronen: 4 Stuks
    • Geslacht: Unisex
  • Printtechnologie
    • Printer technologie: Inkjet
    • Kleur inkt: Zwart, Multi pack
  • Scannen
    • Scanner type: Flatbedscanner
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Poorten & interfaces
    • Standaard interfaces: Wireless LAN
  • Printsnelheid
    • Printsnelheid (zwart): 24 pagina's per minuut
    • Printsnelheid (kleur, standaard, A4): 15.5 pagina's per minuut
  • Papier
    • Maximale ISO A-series papierformaat: A4
  • Overig
    • Mobiele printtechnologieën: Apple AirPrint, Mopria Print Service, Google Cloud Print
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Technische details
    • Scannen: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 46.3 cm
    • Gewicht: 11.4 kg
    • Hoogte: 35.1 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
  • Beeldscherm
    • Kleurenscherm: Ja
    • Touchscreen: Ja
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 10
    • Mac-compatibiliteit: Mac OS X 10.8 Mountain Lion
  • publishing
    • Introductiejaar: 2016
  • 215.00 300.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Canon MAXIFY MB5150 - All-in-One Printer - Zwart215.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Canon MAXIFY MB5150 multifunctioneel systeem 4-in-1300.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Epson Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154138607.jpg?ts=1
      Epson Epson Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi De Epson Expression Home XP-4105 wordt ook wel een small-in-one printer genoemt. Met de compacte all-in-one inkjetprinter kunt u documenten en foto's printen, kopiëren en scannen. Het lcd-scherm maakt het makkelijk om de verschillende functies te bedienen. De kleurenprinter is voorzien van handige functies zoals automatisch dubbelzijdig printen, mobiel printen vanaf smartphone of tablet en stemactivatie. - Epson Expression Home XP-4105 all-in-one A4 inkjetprinter met wifi (3 in 1), kleur (4)
      Epson Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi
      • 08715946665184
      3
    • Canon PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173482705.jpg?ts=1
      Canon Canon PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi De Canon Pixma TS3450 is een compacte en stijlvolle printer. Doordat de printer is aangesloten op wifi, print u gemakkelijk foto's of documenten vanaf uw mobiele apparaten en dankzij de twee cartridges zijn alle afdrukken van hoogwaardige kwaliteit. U bedient de printer gemakkelijk dankzij het 1,5 inch LCD-scherm. Voordelen- Print gemakkelijk vanaf uw telefoon of tablet- Stijlvol model- Helder LCD-schermInhoud verpakking- All-in-One printer - PIXMA TS3450-serie- FINE-cartridges- Netsnoer- Ins... (6)
      Canon PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi
      • 04549292165692
      3
    • Canon i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154045786.jpg?ts=1
      Canon Canon i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1) i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1) i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1) DeCanon i-SENSYS MF443dw is een all-in-one laserprinter. Deze printer is uitermate geschikt voor kleine tot middelgrote bedrijven en wordt gekenmerkt door zijn betrouwbaarheid, snelheid en duurzaamheid. Via het 12,7 cm LCD-scherm is de printer eenvoudig te bedienen, maar dat kan ook direct vanaf uw smartphone of tablet. Gebruik simpelweg Apple AirPrint, Mopria of de Canon PRINT app. Deze multifunctionele printer kan printen, kopiëren en scannen en heeft een printsnelheid van 38 pagina's per m... (2)
      Canon i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1)
      • 08714574663692
      2
    • HP LaserJet M140we MFP
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219540318.jpg?ts=1
      HP HP LaserJet M140we MFP LaserJet M140we MFP LaserJet M140we MFP Print, scan en kopieer tekstdocumenten op je thuiskantoor of kleine kantoor met de HP LaserJet M140we MFP laser printer. Als je niet in kleur print, scant of kopieert, dan is dit een productieve printer. Je drukt een zwart-wit document snel af door de afdruksnelheid van 20 pagina's per minuut. Zo heb je altijd snel je papieren bij de hand, bijvoorbeeld wanneer er een gesprek op de planning staat. Gebruik de HP Smart app, zodat je de printer ook vanaf je smartphone of tablet aanstuurt. Deze pr... (2)
      HP LaserJet M140we MFP
      • 00193905985067
      • 7MD72E
      7
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 299.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 299.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 299.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 264.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 260.49
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 260.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 260.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 260.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 260.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 260.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 260.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 260.49
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 260.49
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 200.45
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 200.45
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 299.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 298.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 299.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 215.00
    • partner@vergelijk.nl