x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Canon i-Sensys MF237W

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Canon i-Sensys MF237W
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Canon i-Sensys MF237W
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Canon i-Sensys MF237W
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/77192188.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/77192189.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/77278376.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156253406.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169238263.jpg?ts=1
Canon Canon i-Sensys MF237W i-Sensys MF237W i-Sensys MF237W Canon i-SENSYS MF237W - All-in-One Laserprinter / Zwart (1)
  • 08714574645711
  • 1418C115
1
  • Algemene kenmerken
    • Printersoort: All-in-one
    • Printer opties: Wifi verbinding
    • Geslacht: Unisex
  • Printtechnologie
    • print: Zwart-wit
    • Printer technologie: Laser
    • Kleur inkt: Zwart
  • Scannen
    • Scanner type: Flatbedscanner
    • Input colour depth: 24 bit
    • Maximum scanresolutie: 9600 dpi
    • Optische scanresolutie: 600 x 600 dpi
    • Output colour depth: 24 bit
    • Scan naar: Cloud
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
    • Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X)
    • LAN met kabels: Ja
    • Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, IPSEC, 64-bit WEP, HTTPS, TKIP, 128-bit AES, WPA2-PSK
    • Wifi-standaard: WiFi b
  • Poorten & interfaces
    • Standaard interfaces: Wireless LAN, Ethernet, USB 2.0
  • Printsnelheid
    • Printsnelheid (zwart): 23 pagina's per minuut
    • Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal): 6 Seconden
  • Papier
    • Maximale ISO A-series papierformaat: A4
    • ISO A-series afmetingen (A0...A9): A4, A5
  • Overig
    • Mobiele printtechnologieën: Mopria Print Service, Canon PRINT Business, Apple AirPrint, Google Cloud Print
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Markt positionering: Bedrijf
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 10 - 30 °C
  • Technische details
    • Beeldscherm type: LCD
    • Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC): 0.7 kWh/week
    • Ethernet LAN dataoverdrachtsnelheid: 10, 100 Mbit/s
    • Modemsnelheid: 33.6 Kbit/s
    • Ondersteunde beeldformaten: JPG
    • Printmarges (inches): 5 mm
    • Tekstregels: 6
    • Tijd voor eerste kopie (zwart, normaal): 9 Seconden
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 39 cm
    • Diepte: 37.1 cm
    • Hoogte: 36 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Faxen
    • Automatische nummerherhaling: Ja
    • Fax naar groep: 114
    • Faxen doorsturen: Ja
    • Verzendsnelheid fax: 3 sec/page
  • Functies & -programma's
    • Faxen: Zwart-wit faxen, Ja
  • Mediaformaten
    • Ondersteunde documenten: PDF
  • Printkwaliteit
    • Economisch printen: Ja
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 10
    • Linux operating systems supported: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Mac OS X 10.6 Snow Leopard
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Direct printen: Ja
    • Usb-poort: Ja
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2016
  • 499.00 499.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Canon i-SENSYS MF237W - All-in-One Laserprinter / Zwart499.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • HP DesignJet T1600 36-inch PostScript inkjetprinter, kleur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172370274.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155346734.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237379349.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237379351.jpg?ts=1
      HP HP DesignJet T1600 36-inch PostScript inkjetprinter, kleur DesignJet T1600 36-inch PostScript inkjetprinter, kleur DesignJet T1600 36-inch PostScript inkjetprinter, kleur De HP DesignJet T1600 36-inch PostScript inkjetprinter is een compacte en stille A0-printer. Deze designprinter is geschikt voor het afdrukken van reclameposters, GIS-bestanden, CAD-tekeningen en andere afbeeldingen. Met mobiel printen kunt u ook printen vanaf uw telefoon of tablet. Dankzij de hoge printsnelheid van 180 A1-vellen per uur en de automatische stapelfunctie voor afdrukken tot 100 vel is deze printer zeer geschikt voor op kantoor. De kleinste details worden weergegeven met hoge nauwkeurigheid door de Adobe PDF print engine. Met dit model is het mogelijk om Adobe PostScript-bestanden af te drukken. - HP DesignJet T1600 36-inch PostScript inkjetprinter, kleur (1)
      HP DesignJet T1600 36-inch PostScript inkjetprinter, kleur
      • 00193808345609
      • 00193808345623
      3
    • HP DesignJet Studio Steel 36-inch inkjetprinter met wifi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168159628.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237580229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173828950.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164973379.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164973378.jpg?ts=1
      HP HP DesignJet Studio Steel 36-inch inkjetprinter met wifi DesignJet Studio Steel 36-inch inkjetprinter met wifi DesignJet Studio Steel 36-inch inkjetprinter met wifi DeHP DesignJet Studio Steel 36-inch inkjetprinter met wifi is de eerste CO2-neutrale plotter van HP. Deze staalkleurige, grootformaat plotter kunt u instellen met uw telefoon en bedienen met de HP Smart-app. Met deze plotter drukt u automatisch A3/B- en A1/D-formaat projecten. Hiervoor hoeft u niet eerst handmatig de mediabron te verwisselen. Maak afdrukken met automatische velinvoer van A4- en A3-formaat; handmatige invoer is geschikt voor A4-, A3-, A2-, A1-, A0-formaat. Door de mogelijkheid een printtaak te bekijken, ziet u direct of een print aan uw verwachtingen voldoet. De printer heeft een snelheid van 25 seconde per A1/D ploten heeft een rolformaat van 36 inch. - HP DesignJet Studio Steel 36-inch inkjetprinter met wifi, kleur (1)
      HP DesignJet Studio Steel 36-inch inkjetprinter met wifi
      • 00194850665585
      • 00194850629150
      4
    • HP Officejet Pro 8024
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146784727.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158162042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158162041.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237380379.jpg?ts=1
      HP HP Officejet Pro 8024 Officejet Pro 8024 Officejet Pro 8024 De HP OfficeJet Pro 8024 All-in-One inkjetprinter is een snelle compacte printer en nu extra scherp geprijsd! Deze kleuren printer is uitermate geschikt voor thuisgebruik en midden-kleinbedrijf. De printer biedt de mogelijkheid tot kopi?ren, scannen, dubbelzijdig afdrukken en faxen. De printer is voorzien van een prettig te bedienen kleuren LCD-kleurentouchscreen (6,86 cm). Met deze printer drukt u tot 29 pagina?s af in mono en 25 in kleur (per minuut). Afdrukken kunt u gemakkelijk met een wifi verbinding of door gebruik te maken van een ethernet aansluiting. Ook kunt u vanaf uw tablet of smartphone afdrukken met behulp van Mopria, AirPrint of de print app. De printer bevat een ruime papierinvoer (lade) voor maar liefst 225 vellen, een uitvoer voor 60 vel en een ADF voor 35 vellen. Het intern geheugen bedraagt 256 MB. Dit is een A4 Inkjetprinter. LET OP: Er zijn geen USB- en netwerkkabel inbegrepen." (3)
      HP Officejet Pro 8024
      • 00193424632466
      • 6314839
      • 0193424632466
      5
    • HP LaserJet 700 Color M775z
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231189800.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231189804.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159126804.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231189803.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122933135.jpg?ts=1
      HP HP LaserJet 700 Color M775z LaserJet 700 Color M775z LaserJet 700 Color M775z - Zeer uitgebreide kleuren Multifuntional. - Printen, kopieren, scannen tot A3 formaat - Scan to mail - Scan to netwerkmappen - Dubbelzijdig printen - 31 pagina's per minuut - max. aanbevolen printvolume per maand 10.000 - 6 maanden garantie - Transportkosten bedragen €50,- - Inclusief 1 uur IT- support voor het installeren van drivers, scanmappen e.d. Plus en Minpunten ++ Nieuwprijs HP : €3599,- ++ Kleinste A3 kleuren MFP in zijn klasse. ++ Scan naar mail, PC, netwerkmappen, sharepoint ++ Met een snelheid van 30 pagina's per minuut is de printer geschikt voor een groot kantoor. ++ Deel de printer in het netwerk via je router. ++ Gebruik het 20,9 cm kleuren touchscreen om de gewenste instellingen te selecteren zonder tussenkomst van een pc. ++ Scan en kopieer sneller met de automatische do (1)
      HP LaserJet 700 Color M775z
      • 00888182819654
      • 00886112959524
      • 00887111951786
      • 00886112625726
      • 00886112625627
      • 00886112959531
      • 00886112625702
      • 00886112625603
      • 00886112625689
      • 00886112625665
      • 00886112625566
      • 00886112625641
      • 04053162945388
      • 00886112625580
      • 00887111951618
      • 00888182819661
      • 00887758172728
      • 00886112625719
      • 00886112625658
      • 00886112625559
      • 00886112625733
      • 00886112625634
      • 00886112625610
      • 00886112625597
      • 00886112625696
      • 00886112625672
      • 00886112625573
      • 5468264
      • 5475813
      • CF304A#B19
      • CC524A#B19
      • CF304A
      • CC524A
      1
      deal
    • min
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 229.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 229.45
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 229.50
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 229.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 229.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 229.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 229.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 229.50
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 229.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 229.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 229.50
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 229.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 229.50
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 229.50
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
    • partner@vergelijk.nl