x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Canon i-Sensys LBP673Cdw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Canon i-Sensys LBP673Cdw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Canon i-Sensys LBP673Cdw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Canon i-Sensys LBP673Cdw
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236732876.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232101083.jpg?ts=1
Canon Canon i-Sensys LBP673Cdw i-Sensys LBP673Cdw i-Sensys LBP673Cdw Met de Canon i-SENSYS LBP673Cdw voorzie je je thuiswerkplek of klein kantoor van een single function printer. Single function betekent dat de printer alleen print, en niet scant of kopieert. Zo betaal je niet voor functies die je niet nodig hebt. Deze kleurenlaserprinter heeft een afdruksnelheid van 33 pagina's per minuut. Zo print jij in een rap tempo je werkrapporten. Verstuur je printopdrachten gemakkelijk via wifi direct, zonder tussenkomst van een modem. De printer heeft een groot formaat, waardoor je hem op een aparte tafel plaatst. Print automatisch dubbelzijdig en bespaar papier. In de papierlade bewaar je 250 vellen papier, dat scheelt weer bijvullen. (11)
  • 04549292193299
  • 4549292193299
  • 5456C007AA
  • 5456C007
3
  • Algemene kenmerken
    • Printersoort: Laser printer
    • Printer opties: Dubbelzijdig printen, Wifi verbinding
  • Printtechnologie
    • print: Kleur
    • Printer technologie: Laser
    • Kleur inkt: Magenta , Multi pack, Cyaan , Zwart, Geel
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
    • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
    • LAN met kabels: Ja
    • Netwerkmogelijkheid: Ja
    • Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: EAP-FAST, 64-bit WEP, AES, TKIP, 128-bit AES, WPA2-PSK
    • Wifi-standaard: WiFi b
  • Poorten & interfaces
    • Standaard interfaces: Wireless LAN
  • Printsnelheid
    • Printsnelheid (zwart): 33 pagina's per minuut
    • Tijdsduur tot de eerste pagina (kleur, normaal): 7.1 Seconden
    • Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal): 7.1 Seconden
  • Papier
    • Maximale ISO A-series papierformaat: A4
    • ISO A-series afmetingen (A0...A9): A6, A4, A5
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Aantal printcartridges: 4
    • Markt positionering: Home & Office
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 10 - 30 °C
  • Technische details
    • Beeldscherm type: LCD
    • Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC): 0.31 kWh/week
    • Ethernet LAN dataoverdrachtsnelheid: 10, 1000, 100 Mbit/s
    • Opwarmtijd: 19.4 Seconden
    • Soort bediening: Knoppen
    • USB 2.0 poort(en): 1
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 42.5 cm
    • Diepte: 42.7 cm
    • Hoogte: 30 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Functies & -programma's
    • Tweezijdig: Ja
  • Invoercapaciteit
    • Maximum invoercapaciteit: 850 vel
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows 8, Windows 10
    • Linux operating systems supported: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Mac OS X 10.12 Sierra
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Direct printen: Nee
    • Usb-poort: Ja
  • 398.00 420.55 EUR 149
    4
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Maximale maandelijkse belasting: 50.000 pagina's per maand Maximale resolutie: 1200 x 1200 dpi Maximale papiergrootte van de ISO A-serie:...398.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electroworld.nl Electroworld.nl
      i-SENSYS LBP673Cdw Compacte en connected single-function kleurenlaserprinter voor hoge productiviteit in kleine kantoren. Benut de kracht...409.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electro World AHC van Ommeren Electro World AHC van Ommeren
      i-SENSYS LBP673Cdw Compacte en connected single-function kleurenlaserprinter voor hoge productiviteit in kleine kantoren. Benut de kracht...409.00, 5.519370299999999, 51.9472277 NONE
      146
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Maximale maandelijkse belasting: 50.000 pagina's per maand Maximale resolutie: 1200 x 1200 dpi Maximale papiergrootte van de ISO A-serie:...420.55, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Xerox C310 A4 33 ppm draadloze dubbelzijdige printer PS3 PCL5e6/6 2 laden totaal 251 vel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/242080063.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256111701.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247797783.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212550938.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246051272.jpg?ts=1
      Xerox Xerox C310 A4 33 ppm draadloze dubbelzijdige printer PS3 PCL5e6/6 2 laden totaal 251 vel C310 A4 33 ppm draadloze dubbelzijdige printer PS3 PCL5e6/6 2 laden totaal 251 vel C310 A4 33 ppm draadloze dubbelzijdige printer PS3 PCL5e6/6 2 laden totaal 251 vel Laserprinter Xerox C310V_DNI (1)
      Xerox C310 A4 33 ppm draadloze dubbelzijdige printer PS3 PCL5e6/6 2 laden totaal 251 vel
      • 00095205069433
      • C310V_DNI
      4
    • Canon i-SENSYS MF742Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 27 ppm Wifi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246288894.jpg?ts=1
      Canon Canon i-SENSYS MF742Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 27 ppm Wifi i-SENSYS MF742Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 27 ppm Wifi i-SENSYS MF742Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 27 ppm Wifi Canon i-SENSYS MF742Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 27 ppm Wifi (1)
      Canon i-SENSYS MF742Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 27 ppm Wifi
      • 08714574662152
      • 3101C034
      1
    • Epson EcoTank ET-2710 Unlimited
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204731617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204733316.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204733308.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204733318.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219056449.jpg?ts=1
      Epson Epson EcoTank ET-2710 Unlimited EcoTank ET-2710 Unlimited EcoTank ET-2710 Unlimited Epson EcoTank ET-2710 Unlimited - All-In-One Printer (2)
      Epson EcoTank ET-2710 Unlimited
      • 08715946677200
      • C11CG86403A1
      1
    • Canon i-SENSYS LBP351x A4 laserprinter zwart-wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246432831.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136504252.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136504653.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154143862.jpg?ts=1
      Canon Canon i-SENSYS LBP351x A4 laserprinter zwart-wit i-SENSYS LBP351x A4 laserprinter zwart-wit i-SENSYS LBP351x A4 laserprinter zwart-wit Met 55 ppm printen in zwart-wit en diverse flexibele configuraties is de LBP351x ideaal voor drukke werkomgevingen die een betrouwbare en veelzijdige printer nodig hebben. De keuze uit maximaal vier papiercassettes, plus een optioneel papiermagazijn met hoge capaciteit, maken het apparaat tot een eenvoudig te configureren en zeer productieve printer. Voordelen-Snel printen- Mobiel printenInhoud verpakking- Canon cartridge 039- Voedingskabel- Installatiehandleiding- DVD met gebruikerssoftware- GarantiekaartTipNiet zonder toner komen te zitten? Bestel meteen de juiste Canon toners mee! - Canon i-SENSYS LBP351x A4 laserprinter (1)
      Canon i-SENSYS LBP351x A4 laserprinter zwart-wit
      • 08714574643076
      • 0562C014
      2
    • min
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 398.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 398.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 398.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 398.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 330.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 330.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 330.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 330.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 330.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 330.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 330.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 330.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 328.45
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 328.45
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 328.45
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 328.45
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 328.45
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 328.45
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 328.45
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 328.45
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 328.45
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 328.45
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 328.45
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 328.45
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 328.45
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 328.45
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 328.45
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 328.45
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 328.45
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 328.45
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 328.45
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 328.45
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 398.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 388.66
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 388.66
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 388.66
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 388.66
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 388.66
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 388.66
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 388.66
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 388.66
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 388.66
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 388.66
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 388.66
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 388.66
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 388.66
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 388.66
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 388.66
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 388.66
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 349.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 388.66
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 388.66
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 407.18
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 409.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 398.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 398.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 398.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 398.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 398.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 398.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 398.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 398.00
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 398.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 398.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 398.00
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 349.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 349.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 398.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 398.00
    • partner@vergelijk.nl