x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Canon I-Sensys LBP236DW

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Canon I-Sensys LBP236DW
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Canon I-Sensys LBP236DW
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Canon I-Sensys LBP236DW
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230805933.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230810500.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230810496.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229421337.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227229083.jpg?ts=1
Canon Canon I-Sensys LBP236DW I-Sensys LBP236DW I-Sensys LBP236DW De Canon i-SENSYS LBP236dw is ontworpen voor de kleinere bedrijven en individuele gebruikers. (1)
  • 04549292186550
  • 5162C006
  • 4549292186550
6
  • Algemene kenmerken
    • Printersoort: Laser printer
    • Printer opties: Dubbelzijdig printen, Wifi verbinding
  • Printtechnologie
    • print: Zwart-wit
    • Printer technologie: Laser
    • Kleur inkt: Zwart, White
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
    • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
    • LAN met kabels: Ja
    • Netwerkmogelijkheid: Ja
    • Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 64-bit WEP, AES, TKIP, 128-bit AES, WPA2-PSK
    • Wifi-standaard: WiFi b
  • Poorten & interfaces
    • Standaard interfaces: Wireless LAN
  • Printsnelheid
    • Printsnelheid (zwart): 38 pagina's per minuut
    • Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal): 5.5 Seconden
  • Papier
    • Maximale ISO A-series papierformaat: A4
    • ISO A-series afmetingen (A0...A9): A4, A5
  • Overig
    • Mobiele printtechnologieën: Mopria Print Service, Canon PRINT Business, Apple AirPrint
  • Design
    • Kleur: Zwart/Wit, Zwart
    • Aantal printcartridges: 1
    • Markt positionering: Bedrijf
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 10 - 30 °C
  • Technische details
    • Beeldscherm type: LCD
    • Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC): 0.3 kWh/week
    • Ethernet LAN dataoverdrachtsnelheid: 10, 1000, 100 Mbit/s
    • Opwarmtijd: 14 Seconden
    • Soort bediening: Knoppen
    • USB 2.0 poort(en): 1
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 40.1 cm
    • Diepte: 37.3 cm
    • Gewicht: 9.5 kg
    • Hoogte: 25 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Functies & -programma's
    • Tweezijdig: Ja
  • Invoercapaciteit
    • Maximum invoercapaciteit: 900 vel
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows 8, Windows 10
    • Linux operating systems supported: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Mac OS X 10.11 El Capitan
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Direct printen: Ja
    • Usb-poort: Ja
  • 246.45 300.73 EUR 24
    7
    • 123inkt.nl 123inkt.nl
      6.043236602240352 (153)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Canon i-SENSYS LBP236dw is een betrouwbare zwart-wit laserprinter. Hij bereikt een afdruksnelheid van 38 paginas per minuut en een eer...246.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Printerland.nl Printerland.nl
      De Canon i-SENSYS LBP236dw laserprinter is ontworpen voor kleine bedrijven en individuele gebruikers. Hij biedt snelheid en betrouwbaarhe...246.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      LBP236DW273.70, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.436832487370738 (638)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Canon i-SENSYS LBP236dw is ontworpen voor de kleinere bedrijven en individuele gebruikers.274.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express - Groningen Kamera Express - Groningen
      9.190079227341323 (67)
      De Canon i-SENSYS LBP236dw is ontworpen voor de kleinere bedrijven en individuele gebruikers.274.00, 6.5836878, 53.216734 LOW
      18
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Canon i-SENSYS LBP236dw, Laser, 1200 x 1200 DPI, A4, 38 ppm, Duplex printen, Netwerkgereed277.40, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      LBP236DW300.73, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Xerox C310 A4 33 ppm draadloze dubbelzijdige printer PS3 PCL5e6/6 2 laden totaal 251 vel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/242080063.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256111701.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247797783.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212550938.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246051272.jpg?ts=1
      Xerox Xerox C310 A4 33 ppm draadloze dubbelzijdige printer PS3 PCL5e6/6 2 laden totaal 251 vel C310 A4 33 ppm draadloze dubbelzijdige printer PS3 PCL5e6/6 2 laden totaal 251 vel C310 A4 33 ppm draadloze dubbelzijdige printer PS3 PCL5e6/6 2 laden totaal 251 vel Laserprinter Xerox C310V_DNI (1)
      Xerox C310 A4 33 ppm draadloze dubbelzijdige printer PS3 PCL5e6/6 2 laden totaal 251 vel
      • 00095205069433
      • C310V_DNI
      4
    • Canon i-SENSYS MF742Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 27 ppm Wifi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246288894.jpg?ts=1
      Canon Canon i-SENSYS MF742Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 27 ppm Wifi i-SENSYS MF742Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 27 ppm Wifi i-SENSYS MF742Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 27 ppm Wifi Canon i-SENSYS MF742Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 27 ppm Wifi (1)
      Canon i-SENSYS MF742Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 27 ppm Wifi
      • 08714574662152
      • 3101C034
      1
    • Epson EcoTank ET-2710 Unlimited
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204731617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204733316.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204733308.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204733318.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219056449.jpg?ts=1
      Epson Epson EcoTank ET-2710 Unlimited EcoTank ET-2710 Unlimited EcoTank ET-2710 Unlimited Epson EcoTank ET-2710 Unlimited - All-In-One Printer (2)
      Epson EcoTank ET-2710 Unlimited
      • 08715946677200
      • C11CG86403A1
      1
    • Canon i-SENSYS LBP351x A4 laserprinter zwart-wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246432831.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136504252.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136504653.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154143862.jpg?ts=1
      Canon Canon i-SENSYS LBP351x A4 laserprinter zwart-wit i-SENSYS LBP351x A4 laserprinter zwart-wit i-SENSYS LBP351x A4 laserprinter zwart-wit Met 55 ppm printen in zwart-wit en diverse flexibele configuraties is de LBP351x ideaal voor drukke werkomgevingen die een betrouwbare en veelzijdige printer nodig hebben. De keuze uit maximaal vier papiercassettes, plus een optioneel papiermagazijn met hoge capaciteit, maken het apparaat tot een eenvoudig te configureren en zeer productieve printer. Voordelen-Snel printen- Mobiel printenInhoud verpakking- Canon cartridge 039- Voedingskabel- Installatiehandleiding- DVD met gebruikerssoftware- GarantiekaartTipNiet zonder toner komen te zitten? Bestel meteen de juiste Canon toners mee! - Canon i-SENSYS LBP351x A4 laserprinter (1)
      Canon i-SENSYS LBP351x A4 laserprinter zwart-wit
      • 08714574643076
      • 0562C014
      2
    • min
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 263.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 263.45
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 263.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 263.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 254.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 254.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 254.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 254.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 254.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 254.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 254.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 254.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 254.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 244.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 244.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 263.45
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 263.45
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 248.45
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 248.45
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 248.45
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 248.45
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 248.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 246.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 244.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 242.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 242.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 242.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 242.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 242.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 242.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 242.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 242.45
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 240.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 240.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 240.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 240.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 240.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 238.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 236.45
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 236.45
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 236.45
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 236.45
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 236.45
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 236.45
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 236.45
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 236.45
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 236.45
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 236.45
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 236.45
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 236.45
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 236.45
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 236.45
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 235.45
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 235.45
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 235.45
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 235.45
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 235.45
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 235.45
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 235.45
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 235.45
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 235.45
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 235.45
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 235.45
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 235.45
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 235.45
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 235.45
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 235.45
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 235.45
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 235.45
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 235.45
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 245.45
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 245.45
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 245.45
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 245.45
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 245.45
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 245.45
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 245.45
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 248.45
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 248.45
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 248.45
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 246.45
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 246.45
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 246.45
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 246.45
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 246.45
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 246.45
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 246.45
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 246.45
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 246.45
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 246.45
    • partner@vergelijk.nl