x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Brother Inkjetprinter HL-J6100DW

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Brother Inkjetprinter HL-J6100DW
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Brother Inkjetprinter HL-J6100DW
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Brother Inkjetprinter HL-J6100DW
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158147948.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158953201.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158953198.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148038519.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158147947.jpg?ts=1
Brother Brother Inkjetprinter HL-J6100DW Inkjetprinter HL-J6100DW Inkjetprinter HL-J6100DW Brother Inkjetprinter (2)
  • 04977766793322
  • 04977766793339
  • 000000000000254125
  • HLJ6100DWRE1
  • HL-J6100DW
1
  • Algemene kenmerken
    • Printersoort: Laser printer
    • Printer opties: Touchscreen, Dubbelzijdig printen, Printen zonder witranden, Energy Star-certificaat, Wifi verbinding
    • Aantal inktpatronen: 4 Stuks
    • Geslacht: Unisex
  • Printtechnologie
    • Printer technologie: Inkjet
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
    • Netwerkmogelijkheid: Nee
  • Poorten & interfaces
    • Standaard interfaces: Wireless LAN
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Nee
    • Aantal usb-poorten: 1
    • Apple Airprint: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Ja
  • Software
    • Geschikt voor: Windows
  • Printsnelheid
    • Printsnelheid (zwart): 6 pagina's per minuut
    • Printsnelheid (kleur, standaard, A4): 20 pagina's per minuut
  • Papier
    • Maximale ISO A-series papierformaat: A3
  • Technische details
    • Kopiëren: Nee
    • Internet TV: Ja
    • Printen zonder witranden: Ja
    • Scannen: Nee
  • Certificaten
    • Energy Star-certificaat: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit, Grijs
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 57.5 cm
    • Diepte: 47.7 cm
    • Gewicht: 23.2 kg
    • Hoogte: 44.9 cm
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 2.67717 inch
    • Geìntegreerde display: Ja
    • Kleurenscherm: Ja
    • Touchscreen: Ja
  • Functies & -programma's
    • Faxen: Nee
    • Tweezijdig: Ja
  • 469.95 469.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Brother HL-J6100DW - Draadloze A3 Kleureninkjetprinter469.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • HP LaserJet M630dn
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109050682.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171693784.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171693785.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137817771.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137817779.jpg?ts=1
      HP HP LaserJet M630dn LaserJet M630dn LaserJet M630dn Snel dubbelzijdig scannen in één leesslag Scan betrouwbaar Scan alle pagina's en spoor potentiële fouten op elk moment op. Automatische documentinvoer (ADF) voor 100 pagina's U kunt een reeks pagina's in één keer scannen of kopiëren. Geïntegreerd toetsenbord 20,3-cm kleurentouchscreen Start taken direct vanaf het HP kleurentouchscreen van de MFP. Ingebouwde optische lettertekenherkenning Scannen naar HP Flow CM en Microsoft® SharePoint® Vaste schijf met encryptie en ingebouwde beveiligingsins... (1)
      HP LaserJet M630dn
      • 00887758401071
      • 00888793672174
      • B3G84A#B19
      1
    • Canon i-Sensys MF237W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121088198.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169238262.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156253406.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169238263.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135489077.jpg?ts=1
      Canon Canon i-Sensys MF237W i-Sensys MF237W i-Sensys MF237W DeCanon i-SENSYS MF237w laserprinter is een multifunctionele printer, die kan printen, kopiëren, scannen en faxen. Hiermeelevert dit model alles wat een klein kantoor nodig heeft. Het is mogelijk om mobiel te printenvanaf uw smartphone of tablet via de Canon PRINT Business-app. De printer ondersteunt ookApple AirPrinten Mopria. De eerste afdruk wordt razendsnel afgedrukt (na6 seconden)en de printsnelheid is 23 pagina's per minuut. Ontdek het gemak van de automatische documentinvoer (ADF) en h... (3)
      Canon i-Sensys MF237W
      • 08714574645711
      • 1418C115
      2
    • HP booklet finisher M855/M880 (A2W83A) | Nieuw in doos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132209004.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144819826.jpg?ts=1
      HP HP booklet finisher M855/M880 (A2W83A) | Nieuw in doos booklet finisher M855/M880 (A2W83A) | Nieuw in doos booklet finisher M855/M880 (A2W83A) | Nieuw in doos Overzicht Met HP Color LaserJet finishers met drie bakken vervaardigt u complexe documenten met automatische offset, in-line nieten en stapelen en produceert u genaaide en v-gevouwen boekjes. Kenmerken Functiescheider wijs aan elke bak iets anders toe, faxen, kopieën of afdrukken. Deze uitvoereenheid fungeert als één eenheid, alle bakken samen vormen de totale uitvoercapaciteit. Inclusief in-line nieten, automatische jobscheiding en een 3-baks uitvoereenheid om jobs te splitsen naar functie ... (1)
      HP booklet finisher M855/M880 (A2W83A) | Nieuw in doos
      • 00887758643648
      2
      deal
    • Canon imagePress Starter C1 Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133874752.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215436934.jpg?ts=1
      Canon Canon imagePress Starter C1 Black imagePress Starter C1 Black imagePress Starter C1 Black Canon C-EXV 19 drum zwart (origineel) (1)
      Canon imagePress Starter C1 Black
      • 04960999402963
      2
    • Kleur printer (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 441.01
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 441.01
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 441.01
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 441.01
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 459.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 469.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 469.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 469.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 469.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 469.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 469.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 469.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 469.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 469.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 469.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 469.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 469.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 469.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 469.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 468.45
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 468.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 468.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 468.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 468.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 446.56
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 468.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 468.45
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 468.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 468.45
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 467.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 467.45
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 467.45
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 457.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 457.94
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 452.54
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 452.54
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 457.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 457.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 457.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 457.94
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 457.94
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 467.45
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 467.45
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 467.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 467.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 467.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 467.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 467.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 467.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 467.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 467.95
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 469.95
    • partner@vergelijk.nl