x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Brother FAX-2940 - Faxmachine

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Brother FAX-2940 - Faxmachine
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Brother FAX-2940 - Faxmachine
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Brother FAX-2940 - Faxmachine
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101414484.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101414485.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150350987.jpg
Brother Brother FAX-2940 - Faxmachine FAX-2940 - Faxmachine FAX-2940 - Faxmachine Brother FAX-2940 - Faxmachine (1)
  • 00012502633150
  • 04977766712989
  • 04977766712958
  • 04977766712941
  • 04977766712996
  • 04977766712965
  • FAX-2940
2
  • Algemene kenmerken
    • Printersoort: All-in-one
    • Auto document feeder (ADF) output capacity: 30 vel
    • Geslacht: Unisex
  • Printtechnologie
    • print: Zwart-wit
    • Printer technologie: Laser
  • Scannen
    • Scanner type: Sheet-fed scanner, Flatbedscanner
    • Duplex scanning: Nee
    • Filmscanning: Nee
    • Maximum scanresolutie: 19200 dpi
    • Optische scanresolutie: 600 x 600 dpi
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
    • LAN met kabels: Nee
  • Poorten & interfaces
    • Standaard interfaces: USB 2.0
  • Printsnelheid
    • Printsnelheid (zwart): 20 pagina's per minuut
    • Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal): 10 Seconden
  • Papier
    • Maximale ISO A-series papierformaat: A4
    • ISO A-series afmetingen (A0...A9): A6, A4, A5
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • Technische details
    • Beeldscherm type: LCD
    • Energiezuinige modus: Ja
    • Functies multifunctional: Kopiëren, Faxen, Scannen, Printen
    • Geïntegreerde kaartlezer: Nee
    • Modemsnelheid: 33.6 Kbit/s
    • Opwarmtijd: 7 Seconden
    • Tijd voor eerste kopie (zwart, normaal): 12 Seconden
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
    • Stroomverbruik (indien uit): 1.5 Watt
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
    • Grijsniveaus: 256
  • Faxen
    • Auto reduction: Ja
    • Error Correction Mode (ECM): Ja
    • Fax dual access: Ja
    • Faxen doorsturen: Ja
    • Uitgestelde faxverzending: Ja
  • Functies & -programma's
    • Faxen: Zwart-wit faxen, Ja
    • Tweezijdig: Nee
  • Kopiëren
    • Kopiëren zonder tussenkomst van PC: Ja
    • Maximaal aantal kopieën: 99 Copies
  • Printkwaliteit
    • Economisch printen: Ja
  • Processor
    • Processorfamilie: ARM9
    • Processorkloksnelheid: 200 MHz
  • Software
    • Inclusief drivers: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Usb-poort: Ja
  • 260.96 286.51 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Overdrachtssnelheid: 33.600 bps Kopieerresolutie: 300 x 600 dpi Stroomverbruik: Kopieer/faxen: 360 W; in standby-tijd: 55 W; diepe slaapm...260.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Brother FAX-2940 - Faxmachine286.51, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • HP DesignJet T2600 36-inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158940350.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156043948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393663.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393671.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206393666.jpg
      HP HP DesignJet T2600 36-inch DesignJet T2600 36-inch DesignJet T2600 36-inch Houd het tempo erin. Met ongekend eenvoudige oplossingen en de makkelijkste manier om PDF's te printen, is iedereen keer op keer verzekerd van een fantastisch resultaat. Haal deadlines dankzij de hoogste snelheid in de vorm van de meest compacte en stille printer. Printer die dynamische beveiliging ondersteunt. Voordelen- Grootformaat kleurenprinter, perfect voor kantoor en industrieel gebruik- Printsnelheid 180 A1 per uur- Hoge nauwkeurigheid dankzij Adobe PDF Print Engine Inhoud verpakking ... (1)
      HP DesignJet T2600 36-inch
      • 00193808976292
      • 00192545236652
      • 00193808346255
      • 00193808346552
      • 00193808346262
      • 00194441079012
      • 00193808346248
      • 00193808346545
      • 3XB78A#B19
      • 3XB78A
      2
    • HP Color LaserJet CM4540
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163088977.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159927.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159933.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159929.jpg
      HP HP Color LaserJet CM4540 Color LaserJet CM4540 Color LaserJet CM4540 - Zeer uitgebreide kleuren Multifuntional - Printen, kopieren, scannen tot A4 formaat - Dubbelzijdig printen, scannen en kopieren - HP E-print (verstuur je bestand per mail naar de printer en de printer print het, waar U ook bent ter wereld!) - High capacity toners (8.500 - 11.000 prints) - Scan to mail - Scan to netwerkmappen - Dubbelzijdig printen - 600 x 600 dpi - 42 pagina's per minuut (ppm) Plus en Minpunten ++ LAAGSTE PRINTKOSTEN €0,02 per kleuren print en €0,007 per zwart-wit print (5%... (1)
      HP Color LaserJet CM4540
      • 00885631518953
      • 00885631518984
      • 00885631518960
      • 05711045282348
      • 00885631518939
      • 08856310146776
      • 00885631518946
      • 00885631014646
      • 00885631518922
      • 00885631518977
      • 00886111261437
      • 00885631014653
      • 00885631014677
      • 00885631014660
      • 00885631014684
      • 00886112168254
      • 00885631014691
      • CC419A
      1
    • Brother Inkjetprinter HL-J6100DW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158147948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127091824.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158953201.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158953198.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148038519.jpg
      Brother Brother Inkjetprinter HL-J6100DW Inkjetprinter HL-J6100DW Inkjetprinter HL-J6100DW Deze professionele kleureninkjetprinter van Brother is speciaal ontworpen voor een veeleisende kantooromgeving en biedt printen tot indrukwekkend A3-formaat en een grote papiercapaciteit van 750 vel verdeelt over drie papierladen. De optionele super hoge capaciteit inktcartridges waarmee tot wel 6.000 pagina* afgedrukt kan worden, zorgen voor een zeer lage prijs per pagina. De HL-J6100DW beschikt over diverse verbindingsmogelijkheden, zoals een bekabelde en draadloze netwerkverbinding. Daarna... (1)
      Brother Inkjetprinter HL-J6100DW
      • 04977766793322
      • 04977766793339
      • 000000000000254125
      • HLJ6100DWRE1
      • HL-J6100DW
      3
    • HP Color LaserJet CM4540fskm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161288937.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496773.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496775.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151496774.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128159945.jpg
      HP HP Color LaserJet CM4540fskm Color LaserJet CM4540fskm Color LaserJet CM4540fskm - Zeer uitgebreide kleuren Multifuntional -Met niet,- en sorteerfunctie - Printen, kopieren, scannen tot A4 formaat - Dubbelzijdig printen, scannen en kopieren - HP E-print (verstuur je bestand per mail naar de printer en de printer print het, waar U ook bent ter wereld!) - High capacity toners (8.500 - 11.000 prints) - Scan to mail - Scan to netwerkmappen - Dubbelzijdig printen - 600 x 600 dpi - 42 pagina's per minuut (ppm) Plus en Minpunten ++ LAAGSTE PRINTKOSTEN €0,02 per kleuren print en ... (1)
      HP Color LaserJet CM4540fskm
      • 00887111951403
      • 00885631014929
      • 00888793628584
      • 00885631014936
      • 00885631014905
      • 00887111951762
      • 00885631014998
      • 00885631014943
      • 00885631014899
      • 00885631014967
      • 00885631014912
      • 00885631014950
      • 00885631015018
      • 00885631014875
      • 00885631014974
      • 00886112168261
      • 00887758172704
      • 00885631015001
      • 00885631014981
      • 00885631014882
      • CC421A
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 283.13
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 243.29
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 243.29
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 243.29
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 243.29
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 247.83
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 247.83
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 247.83
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 247.83
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 247.83
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 247.83
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 247.83
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 247.83
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 247.83
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 247.83
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 247.83
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 247.83
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 247.83
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 247.83
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 263.53
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 263.53
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 310.46
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 263.53
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 263.53
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 263.53
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 263.53
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 263.53
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 260.96
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 260.96
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 260.96
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 260.96
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 260.96
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 260.96
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 260.96
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 260.96
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 260.96
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 260.96
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 260.96
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 260.96
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 260.96
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 260.96
    • partner@vergelijk.nl