x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Devolo Magic 2 LAN Starter Kit MD 88441 | 2400 Mbit/s | 3 Gigabit LAN poorten | Tot 500 meter | Contactdoos met kinderslot

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Devolo Magic 2 LAN Starter Kit MD 88441 | 2400 Mbit/s | 3 Gigabit LAN poorten | Tot 500 meter | Contactdoos met kinderslot
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Devolo Magic 2 LAN Starter Kit MD 88441 | 2400 Mbit/s | 3 Gigabit LAN poorten | Tot 500 meter | Contactdoos met kinderslot
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Devolo Magic 2 LAN Starter Kit MD 88441 | 2400 Mbit/s | 3 Gigabit LAN poorten | Tot 500 meter | Contactdoos met kinderslot
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167579411.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212893361.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167579412.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167579413.jpg?ts=1
Devolo Devolo Magic 2 LAN Starter Kit MD 88441 | 2400 Mbit/s | 3 Gigabit LAN poorten | Tot 500 meter | Contactdoos met kinderslot Magic 2 LAN Starter Kit MD 88441 | 2400 Mbit/s | 3 Gigabit LAN poorten | Tot 500 meter | Contactdoos met kinderslot Magic 2 LAN Starter Kit MD 88441 | 2400 Mbit/s | 3 Gigabit LAN poorten | Tot 500 meter | Contactdoos met kinderslot Devolo Magic 2 LAN triple starterkit (2400 Mbit, Powerline, 4 x GbitLAN, thuisnet) (1)
  • 04250059685109
  • 8510
2
  • Technische details
    • Ethernet LAN dataoverdrachtsnelheid: 10, 1000, 100 Mbit/s
    • Ingebouwd stopcontact: Yes
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 3
    • Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u
    • Modulatie: 16-QAM
    • Plug-en-play: Ja
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
    • LAN met kabels: Ja
    • Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit AES
  • Algemene kenmerken
    • Certificering: - CE
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: -25 - 70 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Energie
    • AC input voltage: 196 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Meegeleverde kabels: LAN (RJ-45)
    • Snelle installatiehandleiding: Ja
  • 94.90 132.00 EUR 2
    2
    • Medion.nl Medion.nl
      7.34154782861767 (4)
      Magic 2 LAN Starter Kit MD 88441 | 2400 Mbit/s | 3 Gigabit LAN poorten | Tot 500 meter | Contactdoos met kinderslot94.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Devolo Magic 2 LAN triple starterkit (2400 Mbit, Powerline, 4 x GbitLAN, thuisnet)132.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Antec NeoECO Modular NE550M 550W ATX
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217901411.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102368089.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113127897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147051633.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102368087.jpg?ts=1
      Antec Antec NeoECO Modular NE550M 550W ATX NeoECO Modular NE550M 550W ATX NeoECO Modular NE550M 550W ATX Antec NeoECO NE550M power supply unit 550 W ATX Zwart (1)
      Antec NeoECO Modular NE550M 550W ATX
      • 00761345105316
      • 0-761345-10531-6
      2
    • Cisco UCSB-PSU-2500ACDV= Voeding switchcomponent
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122591660.jpg?ts=1
      Cisco Cisco UCSB-PSU-2500ACDV= Voeding switchcomponent UCSB-PSU-2500ACDV= Voeding switchcomponent UCSB-PSU-2500ACDV= Voeding switchcomponent Cisco UCSB-PSU-2500ACDV voeding (2500 watt) (1)
      Cisco UCSB-PSU-2500ACDV= Voeding switchcomponent
      • 00882658579455
      2
    • Netgear EX3800
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133122889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237036094.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237036095.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143154497.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143154495.jpg?ts=1
      Netgear Netgear EX3800 EX3800 EX3800 Netgear EX3800 - Wifi versterker (1)
      Netgear EX3800
      • 00606449106022
      • 2263868
      • EX3800-100PES
      • NGEX3800ACRP
      1
    • Asus Adapter 45W 19V 2.37A (4.0mm pin) - Originele Asus power voeding
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98641603.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122926706.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122926707.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226637951.jpg?ts=1
      Asus Asus Adapter 45W 19V 2.37A (4.0mm pin) - Originele Asus power voeding Adapter 45W 19V 2.37A (4.0mm pin) - Originele Asus power voeding Adapter 45W 19V 2.37A (4.0mm pin) - Originele Asus power voeding ORIGINEEL adapter ASUS 45w 19v 2.37a voeding power (1)
      Asus Adapter 45W 19V 2.37A (4.0mm pin) - Originele Asus power voeding
      • 07435112061091
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 139.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 139.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 139.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 139.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 139.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 139.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 139.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 94.90
    • partner@vergelijk.nl