x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Portemonnees verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mighty Wallet Portemonnees

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Portemonnee categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Mighty Wallet Billfold Portemonnee MTV
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162935860.jpg
      Mighty Wallet Mighty Wallet Billfold Portemonnee MTV Billfold Portemonnee MTV Billfold Portemonnee MTV \\nDe Mighty Wallet is een gave portemonnee billfold gemaakt van Tyvek. Tyvek is een wonderplastic dat super sterk is, maar aanvoelt als papier. Daarnaast is het materiaal Tyvek 100% recyclebaar en voor 25% gemaakt van gerecyclede melk- en waterpakken. Een Mighty Wallet neemt u gemakkelijk mee, doordat de Mighty Wallet lichtgewicht, slank en waterbestendig is. Voor een avondje uit is de Mighty Wallet ideaal, vanwege het slanke design. Naarmate je de Mighty Wallet gebruikt wordt de Mighty Wall... (1)
      Mighty Wallet Billfold Portemonnee MTV
      • 00815627011991
      1
      20.90 EUR
    • Mighty Wallet Billfold Portemonnee 100 Belgische Frank J. Ensor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162935990.jpg
      Mighty Wallet Mighty Wallet Billfold Portemonnee 100 Belgische Frank J. Ensor Billfold Portemonnee 100 Belgische Frank J. Ensor Billfold Portemonnee 100 Belgische Frank J. Ensor \\nDe Mighty Wallet is een gave portemonnee billfold gemaakt van Tyvek. Tyvek is een wonderplastic dat super sterk is, maar aanvoelt als papier. Daarnaast is het materiaal Tyvek 100% recyclebaar en voor 25% gemaakt van gerecyclede melk- en waterpakken. Een Mighty Wallet neemt u gemakkelijk mee, doordat de Mighty Wallet lichtgewicht, slank en waterbestendig is. Voor een avondje uit is de Mighty Wallet ideaal, vanwege het slanke design. Naarmate je de Mighty Wallet gebruikt wordt de Mighty Wall... (1)
      Mighty Wallet Billfold Portemonnee 100 Belgische Frank J. Ensor
      • 00815627012417
      1
      20.90 EUR
    • Mighty Wallet Billfold Portemonnee Superman
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162936244.jpg
      Mighty Wallet Mighty Wallet Billfold Portemonnee Superman Billfold Portemonnee Superman Billfold Portemonnee Superman \\nDe Mighty Wallet is een gave portemonnee billfold gemaakt van Tyvek. Tyvek is een wonderplastic dat super sterk is, maar aanvoelt als papier. Daarnaast is het materiaal Tyvek 100% recyclebaar en voor 25% gemaakt van gerecyclede melk- en waterpakken. Een Mighty Wallet neemt u gemakkelijk mee, doordat de Mighty Wallet lichtgewicht, slank en waterbestendig is. Voor een avondje uit is de Mighty Wallet ideaal, vanwege het slanke design. Naarmate je de Mighty Wallet gebruikt wordt de Mighty Wall... (1)
      Mighty Wallet Billfold Portemonnee Superman
      • 00815627010352
      1
      20.90 EUR
    • Mighty Wallet Billfold Portemonnee Batman
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162935892.jpg
      Mighty Wallet Mighty Wallet Billfold Portemonnee Batman Billfold Portemonnee Batman Billfold Portemonnee Batman \\nDe Mighty Wallet is een gave portemonnee billfold gemaakt van Tyvek. Tyvek is een wonderplastic dat super sterk is, maar aanvoelt als papier. Daarnaast is het materiaal Tyvek 100% recyclebaar en voor 25% gemaakt van gerecyclede melk- en waterpakken. Een Mighty Wallet neemt u gemakkelijk mee, doordat de Mighty Wallet lichtgewicht, slank en waterbestendig is. Voor een avondje uit is de Mighty Wallet ideaal, vanwege het slanke design. Naarmate je de Mighty Wallet gebruikt wordt de Mighty Wall... (1)
      Mighty Wallet Billfold Portemonnee Batman
      • 00815627010369
      1
      20.90 EUR
    • Mighty Wallet Billfold Portemonnee 100 Belgische Frank Hendrik Beyeart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162935621.jpg
      Mighty Wallet Mighty Wallet Billfold Portemonnee 100 Belgische Frank Hendrik Beyeart Billfold Portemonnee 100 Belgische Frank Hendrik Beyeart Billfold Portemonnee 100 Belgische Frank Hendrik Beyeart \\nDe Mighty Wallet is een gave portemonnee billfold gemaakt van Tyvek. Tyvek is een wonderplastic dat super sterk is, maar aanvoelt als papier. Daarnaast is het materiaal Tyvek 100% recyclebaar en voor 25% gemaakt van gerecyclede melk- en waterpakken. Een Mighty Wallet neemt u gemakkelijk mee, doordat de Mighty Wallet lichtgewicht, slank en waterbestendig is. Voor een avondje uit is de Mighty Wallet ideaal, vanwege het slanke design. Naarmate je de Mighty Wallet gebruikt wordt de Mighty Wall... (1)
      Mighty Wallet Billfold Portemonnee 100 Belgische Frank Hendrik Beyeart
      • 00815627015234
      1
      20.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Michael kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Ted baker DEFAULT
        • ted_baker
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ted baker (ted_baker)
      • By Loulou (by_loulou)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Akzent (akzent)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagan (bagan)
      • Balvi (balvi)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bench (bench)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Billabong (billabong)
      • Black Panther (black_panther)
      • Blomus (blomus)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • CAMYS CONCEPT (camys_concept)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casanova (casanova)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Cluty (cluty)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Davidoff (davidoff)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Doiy (doiy)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Eva (eva)
      • Excellanc (excellanc)
      • Excellent (excellent)
      • Exentri (exentri)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Ferrino (ferrino)
      • Figuretta (figuretta)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • GAZ (gaz)
      • Genicci (genicci)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Hannah (hannah)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • HaverCo (haverco)
      • Head (head)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Juscha (juscha)
      • Justifield (justifield)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • L.credi (l_credi)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laimbock (laimbock)
      • Lancaster (lancaster)
      • Landleder (landleder)
      • LASCANA (lascana)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leathersafe (leathersafe)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lookinggoodtoday (lookinggoodtoday)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Macpac (macpac)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mano (mano)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Galanti (marina_galanti)
      • Marvel (marvel)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maverick (maverick)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mighty Wallet (mighty_wallet)
      • MIKA (mika)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mona (mona)
      • Mondraghi (mondraghi)
      • Monopol (monopol)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Moses (moses)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nine west (nine_west)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • Ogon (ogon)
      • Old West (old_west)
      • Orange85 (orange85)
      • OrbitKey (orbitkey)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peanuts (peanuts)
      • PICARD (picard)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • PopSockets (popsockets)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Secrid (secrid)
      • SecWal (secwal)
      • Smartcaze (smartcaze)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Strellson (strellson)
      • Suitable (suitable)
      • Sundaze (sundaze)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Szuna (szuna)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tesoro (tesoro)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thin King (thin_king)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • TOPModel (topmodel)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VOi (voi)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wimona (wimona)
      • Windrose (windrose)
      • X-Zone (x_zone)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zoom (zoom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aantal passen (aantal_passen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 14 (14)
      • 15 (15)
      • 24 (24)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
    • RFID technologie inbegrepen (rfid_technologie_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Lengte (lengte):
      • < 100 mm (lengte_1)
      • 100 mm - 110 mm (lengte_2)
      • 110 mm - 120 mm (lengte_3)
      • ≥ 120 mm (lengte_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 6 cm (breedte_cm_1)
      • 6 cm - 7 cm (breedte_cm_2)
      • 7 cm - 10 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 10 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl