x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Portemonnees verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Greenland Nature Portemonnees

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Portemonnee categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Greenland Nature Portemonnee
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147817854.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature Portemonnee Portemonnee Portemonnee Greenland-portemonnee van rundleer. Hoofdvak met steeksluiting. 3-delig, 9 pasjes- en 6 steekvakken, een kijkvenster, een kleingeldvak met een ritssluiting, 2 papiergeldvakken. Afm. bxhxd ca.: (1)
      Greenland Nature Portemonnee
      • 04036266219289
      • 2192-28
      2
      45.00 EUR
    • Greenland Nature Portemonnee
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147537130.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116617150.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature Portemonnee Portemonnee Portemonnee Materiaal: Glad leer; Design: Kaartvakjes, Schijnvak, Ritsvak binnen, Muntenzak; Extra's: Op staal naden, Label preegdruk (1)
      Greenland Nature Portemonnee
      • 04036266176254
      • 176-25
      2
      55.00 EUR
    • Greenland Nature Portemonnee
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147536876.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature Portemonnee Portemonnee Portemonnee Materiaal: Glad leer; Design: Zonder sluiting, Kaartvakjes, Muntenvakje, Schijnvak, Zichtvak, Ritsvak binnen; Extra's: Label preegdruk, Contrasterende naden (1)
      Greenland Nature Portemonnee
      • 04036266255355
      • 2553-25
      2
      37.50 EUR
    • Greenland Nature Portemonnee 'Westcoast'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155629587.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161509553.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature Portemonnee 'Westcoast' Portemonnee 'Westcoast' Portemonnee 'Westcoast' Materiaal: Glad leer; Design: Zichtvak, Afneembare banden, Drukknopsluiting, Kaartvakjes, Muntenvakje, Schijnvak; Extra's: Stevige stof, Inclusief hoesje/etui, Studs, Contrasterende naden, Label preegdruk (1)
      Greenland Nature Portemonnee 'Westcoast'
      • 04036266872255
      • 872-25
      2
      39.95 EUR
    • Greenland Nature portemonnee »Yucatan«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149900558.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature portemonnee »Yucatan« portemonnee »Yucatan« portemonnee »Yucatan« GreenLand Nature portemonnee »Yucatan« (1)
      Greenland Nature portemonnee »Yucatan«
      • 04036266104011
      1
      43.90 EUR
    • Greenland Nature portemonnee »Yucatan«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150309687.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature portemonnee »Yucatan« portemonnee »Yucatan« portemonnee »Yucatan« GreenLand Nature portemonnee »Yucatan« (1)
      Greenland Nature portemonnee »Yucatan«
      • 04036266104110
      1
      43.90 EUR
    • Greenland Nature kelnerportemonnee
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144713125.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature kelnerportemonnee kelnerportemonnee kelnerportemonnee Het leer in used-look van de GreenLand portemonnee geeft een casual look en met de geweldige uitrusting kun je iedereen indruk maken. De kelnerportemonnee is prima om contant geld overzichtelijk op te bergen. Ook kaarten kunnen hier veilig worden opgeborgen dankzij de RFID-bescherming. Afmetingen: 17 x 10,5 x 4,5 cm (1)
      Greenland Nature kelnerportemonnee
      • 04036266295009
      1
      58.95 EUR
    • Greenland Nature Portemonnee 'Montenegro'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147754842.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature Portemonnee 'Montenegro' Portemonnee 'Montenegro' Portemonnee 'Montenegro' Greenland-portemonnee van rundleer. 3-delig, sluit met drukknoop aan de klep, pasjesdeel met 12 bankpasvakjes in het midden, ritsdeel met 8 pasjes- , 2 steek- en 2 papiergeldvakken, 4-dlg. (1)
      Greenland Nature Portemonnee 'Montenegro'
      • 04036266295108
      • GRL-2951-00
      1
      62.95 EUR
    • Greenland Nature portemonnee »Stone«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150650950.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature portemonnee »Stone« portemonnee »Stone« portemonnee »Stone« GreenLand Nature portemonnee »Stone« (1)
      Greenland Nature portemonnee »Stone«
      • 04036266215885
      1
      27.90 EUR
    • Greenland Nature portemonnee »Light-Nature«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152587956.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature portemonnee »Light-Nature« portemonnee »Light-Nature« portemonnee »Light-Nature« Greenland-portemonnee van hoogwaardig buffelleer. Met steeksluiting. Hoofdvak met drukknoop met negen bankpasvakjes, een transparant vak en twee papiergeldvakken. Kleingeldvak met rits. Afm. bxhxd ca. (1)
      Greenland Nature portemonnee »Light-Nature«
      • 04036266136548
      1
      48.90 EUR
    • Greenland Nature portemonnee
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131029732.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature portemonnee portemonnee portemonnee GreenLand Nature portemonnee (1)
      Greenland Nature portemonnee
      • 04036266198256
      1
      62.95 EUR
    • Greenland Nature GREENLAND Leren portemonnee van buffelleer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153480844.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature GREENLAND Leren portemonnee van buffelleer GREENLAND Leren portemonnee van buffelleer GREENLAND Leren portemonnee van buffelleer GREENLAND Leren portemonnee van buffelleer (1)
      Greenland Nature GREENLAND Leren portemonnee van buffelleer
      • 04036266174250
      1
      33.90 EUR
    • Greenland Nature Portemonnee
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147536852.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150649249.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature Portemonnee Portemonnee Portemonnee Materiaal: Glad leer; Design: Drukknopsluiting, Kaartvakjes, Muntenvakje, Schijnvak, Zichtvak; Extra's: Contrasterende naden (1)
      Greenland Nature Portemonnee
      • 04036266253351
      • 2533-25
      1
      45.00 EUR
    • Greenland Nature portemonnee »Rubin«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152587975.jpg
      Greenland Nature Greenland Nature portemonnee »Rubin« portemonnee »Rubin« portemonnee »Rubin« Greenland-portemonnee van hoogwaardig leer. Met kliksluiting. Ritsvak voor kleingeld. Transparant vak. Papiergeldvak. 6 vakken voor pasjes. Steekvakken. Afm. ca. 9,5x12,5x3,5 cm. (1)
      Greenland Nature portemonnee »Rubin«
      • 04036266231151
      1
      48.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Michael kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Ted baker DEFAULT
        • ted_baker
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ted baker (ted_baker)
      • By Loulou (by_loulou)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Akzent (akzent)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagan (bagan)
      • Balvi (balvi)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bench (bench)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Blomus (blomus)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • CAMYS CONCEPT (camys_concept)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casanova (casanova)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Cluty (cluty)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Doiy (doiy)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Eva (eva)
      • Excellanc (excellanc)
      • Excellent (excellent)
      • Exentri (exentri)
      • Ferrino (ferrino)
      • Figuretta (figuretta)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • GAZ (gaz)
      • Genicci (genicci)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Hannah (hannah)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • HaverCo (haverco)
      • Head (head)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Hi-Di-Hi (hi_di_hi)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Justifield (justifield)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kipling (kipling)
      • L.credi (l_credi)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laimbock (laimbock)
      • Lancaster (lancaster)
      • Landleder (landleder)
      • LASCANA (lascana)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lookinggoodtoday (lookinggoodtoday)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Macpac (macpac)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Galanti (marina_galanti)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maverick (maverick)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mighty Wallet (mighty_wallet)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mondraghi (mondraghi)
      • Monopol (monopol)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nine west (nine_west)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Ogon (ogon)
      • Old West (old_west)
      • Orange85 (orange85)
      • OrbitKey (orbitkey)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Piké (pike_)
      • Pinko (pinko)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PopSockets (popsockets)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Replay (replay)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Secrid (secrid)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Smartcaze (smartcaze)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Strellson (strellson)
      • Suitable (suitable)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Szuna (szuna)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thin King (thin_king)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • TOPModel (topmodel)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • VOi (voi)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wimona (wimona)
      • Windrose (windrose)
      • X-Zone (x_zone)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zoom (zoom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aantal passen (aantal_passen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 14 (14)
      • 15 (15)
      • 24 (24)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
    • RFID technologie inbegrepen (rfid_technologie_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Lengte (lengte):
      • < 100 mm (lengte_1)
      • 100 mm - 110 mm (lengte_2)
      • 110 mm - 120 mm (lengte_3)
      • ≥ 120 mm (lengte_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 6 cm (breedte_cm_1)
      • 6 cm - 7.3 cm (breedte_cm_2)
      • 7.3 cm - 11 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 11 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl